2022 Aralık Anneleri Paylaşım Alanı

Bebeğimin cinsiyeti

• kız

OY: 132 47,5%
  • erkek

OY: 137 49,3%
  • ikiz kız

OY: 3 1,1%
  • ikiz erkek

• ikiz kız/erkek

• üçüz/çoğul

OY: 0 0,0%

• Ankete Katılan
    278
Ne güzel bir öneriyle geldin canım başlangıç kilosu olmasa da olur ama kese ve kalp atışı görme haftası iyi olurdu bazıları da bebişlerin isimlerini eklemişlerdi

Anlatamam yaşadığım acıyı ve korkuyu resmen gitti dedim. Ama şimdi demekki genel yaşanan birşey diye içim rahatladı senin yazdığından
Araştırdım normal mis uykuda oluyor genelde vajinada kanlanma artiyormus hormonal birşey yani ilk aylarda olurmuş korkulacak birşey yokmuş yani merak etme birşey olmaz

Merhaba canım,
Ben bu listeyi excelde takip ederek kopyalaya yapıştır yapıyorum. Yani bilgisayardan girişle. Mobilden giriş yapmak zor oluyor.
İsim etiketi yapılabilir ama dediğim gibi excelden attığım için isimler bozuluyor her kopyala yaptığımda. Ne zaman artık liste ekleme biter dediğin şekilde düzenlerim.
Hamilelik belirtilerine gelince. Her arkadaşımız bu belirtileri hamile kalmak istediğinde kovaladı biliyorsun. Bu bilgiler hamile adayları için altın değerinde. Yani onlara katkı olsun diye yazıyoruz.
Kese ve kalp atışı bilgilerine gelince zaten aktif takip eden arkadaşlarımız buradaki yazısmalardan bunları okuyorlar listede ayrıca belirtmenin çok da mantığı yok bence. Ayrıca bende sizin gibi gebeliğin ilk haftalarındayım. Bulantı, reflü ve uyku hallerim ve bir hayatım var sürekli burada olup liste başında koşturamam. Ne halim ne de bu kadar detaya vaktim var. Yazışmalar çok yoğun emin ol bunu takip etmek çok zor.
Doğum tarihinide liste eklenmesi bitince excelde parametre ayarı yapar sıralı hale getirir ve buraya güncel haliyle eklerim.
Sevgiler.

Belirti konusunda söylemek istediğim şey şu, hamile kalmaya çalışanlar bu topice gelip belirti okumaz. Zaten hamile kalır kalmaz geliyoruz ya buraya, artık belirtinin önemli kalmamış oluyor. Onu anlatmaya çalıştım.

Şahsen ben yoğun çalıştığım için tüm yazışmaları okuyamıyorum. Şuan hepimizin merak ettiği ne zaman kese gördük ne zaman kalp atışı duyduk. Benim gibi olan arkadaşların işine yarar diye düşünmüştüm.

Umarım bulantıların en kısa sürede geçer. Tabiki kendini iyi hissettiğinde düzenle sevgiler.

Merhaba kızlar biz de 4+5 teyiz bugun doktora gittik beta hcg 18000 lerde çıktı keseyi ve bebeği gördük 2. Gebeliğim bir oğlum var 3 yasına yaklastı
Maşallah ne güzel artmış. Benim hala 4000lerde çok şükür artış düzeni iyi. Neye göre artıyor bu hcg , ne anlam ifade ediyor en çok onu anlamaya çalışıyorum.

Belirtiden çok kaçıncı günde hcg değeri kaçtı? Ben hala onu takip ediyorum deli gibi.
Hcg değeri çok değişken ya belirli bir kriter değil. Kimisi 2 kat artıyor kimisi 4 kat artıyor. O kafa karıştırır sat ne zaman senin? Ben bir defa hcg takibi yaptım, doktor gayet güzel artmış artık takip etme, haftaya gel dedi. Diğer türlü stres oluyor insan

17 Mart sat. 143 ile öğrendim. 2.5/ 2 arası artış var sıkıntı yok

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…