2021 Temmuz Anneleri Gebelik, Ultrason, Testler, Gebelik Takibi

Bebeğimin cinsiyeti ;

• Ankete Katılan
    289
Evde mi bekliceksin yani canım sancıları falan
Öğleden sonra doğuma alacaklar beni
Aa noldu canım yine bebeğin suyu mu az çıktı ? Daha fazla dayanamadı demek ki minikler. Sağlıkla kavuş inşallah minik kızlarına habersiz bırakma bizi

Inşallah canım bu kadar atraksiyon yeter dedi doktor bugün alalim dedi
ah tatlış ikizler geliyooorrr. bugün seamoms da dogum yapacak . ikinizi de en başından beri takip ediyorum
saglıcakla kucagına al inşallahh
kızlar seni en başından beri yordu doktorun bi bildigi vardır bizi habersiz bırakma

Allah kolaylikla,saglikla kucagnza almyi nasip etsin..⚘
Amin canım inşallah tedirginim biraz hayırlısı olsun
Yok artık inanmıorm
Ben de inanmıyorum
Sağlıcakla kavuşun bebişlerle
Inşallah canım hepimiz
Evde mi bekliceksin yani canım sancıları falan

Aa noldu canım yine bebeğin suyu mu az çıktı ? Daha fazla dayanamadı demek ki minikler. Sağlıkla kavuş inşallah minik kızlarına habersiz bırakma bizi
Dün hareket etmeyince bugün tekrar baktı 3 5 günün bize çok fazla bi getirisi olmaz alayım da rahatla bari dedi doktor
Mutlaka canım doğumdan sonra detaylı bi şekilde yazarım inşallah dualarınıza çok ihtiyacım var ben de hepinize dua edicem doğumda

Canımmm nosummmmm
Hayırlısı ile kavuş kızçelerine
İnşallah sağlıkla ağrısız sızısız kuzum

Bizim de hazır kapının önündeydi. Akşamdan sancım olmasına rapmrn emin olamadım almazlar daha doğuma diye düşünmüştüm onyüzden hiç almamıştık yanımıza

Merhabalar bende temmuz annesi olacağım nasipse ameliyatım yarın bana dua edin.biraz korku ve heyecan birde aynı bedenden ayrılacak olmanın burukluğu var karışık duygular
Sağlıcakla al kucağına canım

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…