2021 Temmuz Anneleri Gebelik, Ultrason, Testler, Gebelik Takibi

Bebeğimin cinsiyeti ;

• Ankete Katılan
    289
Canım tabi ki senin rahatın önemli evde beklemek daha güzel ama Allah korusun arkadaşlarin dediği gibi acil bir şey olur da farketmezsin ya da hastaneye yetisemezsen falan diye korkuyoruz biz neler neler duyuyoruz. Çok iyi yapmışsın tekrar gitmekle. Başka doktordan fikir almak da mantıklı o da aynı şeyi söylerse sorun yok demek ki

Aynn canim kuzenimin calistigi hastahaneye gidiyorum simdi oda ebe en iyisi ona olcturmek

Günaydınlar çok şükür 37 haftayı doldurdum bugün calisamaz raporunu alıp işyerine verip bebesiimi bekliyeceğim birde haftalık nst ye gireceğim bugun kont olan doğum yapanlara rabbim kolaylıklar versin
32 de calışır alırken rapor başlangıcı 37 i diye vermediler mi sgk dan :) hastane
ben 32 de calşır aldım 37 de calışamaz diye sgk yazısı vermişlerdi :)

32 de calışır alırken rapor başlangıcı 37 i diye vermediler mi sgk dan :) hastane
ben 32 de calşır aldım 37 de calışamaz diye sgk yazısı vermişlerdi :)
Yok canım 32 sadece çalışır şeklinde rapor verdiler şimdide 37 de çalışmaz olarak verecekler bana rapor şeklinde verdiler

Bende cıtcıtlı bady ile tutuyorum uyuyuncada müslin örtüyorum senin erkek miydi erkek cocukları sıcak sevmiyor derler suan sortlu kısa kol tulum giydirdim üstünede müslin örtüm uyuyor gercekten cok sıcak sıcakla bunalıyor bebeklerde

Kizllar nst cekildim baska yerde de normal cikti sancilarim zaten hissetmiyorum sanci filan aciklikta stabil ayni kuzenim istersen suni verelim dogur dedi ama normal olsun ilk dogum oldugu icin cok korkma dedi doktorlada gorustuk o biraz pimpirikliydi sanci verelim edelim dedi ama cokta uzerinde durmadi bende de bebekte de sikinti olmadigi icin

Yok canim kiz benimki ama aynı durum sıcaktan mayışıyor çok. ilk gunler cocuk uyanmiyordu süt oldugu halde veremiyordum sonra doktor dedi ki çitçitli body ile duracak yaz aylarinda bere de takilmayacak. Aynen senin de dediğin gibi uyurken de üzerine müslin örtülecek.
eskiler hep yenidoğan üşür diye diye kafamı karıştırdılar çocugu bu sıcakta kat kat giydirdik malesef neyseki çok geç olmadan döndük bu yanlıştan

Allah analı babalı büyütsün
Yok korkma canım doktor takibindesin onlar zaten anlıyor nasıl ilerleyeceklerini bir risk olacağı durumda sezeryana alırlar. Senin suyun gelmedikçe korkma
Öğleden sonra doğuma alacaklar beni
Sağlıcakla kavuş inşallah canım bebişlerine

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…