2021 Temmuz Anneleri Gebelik, Ultrason, Testler, Gebelik Takibi

Bebeğimin cinsiyeti ;

• Ankete Katılan
    289
Kizllar nst cekildim baska yerde de normal cikti sancilarim zaten hissetmiyorum sanci filan aciklikta stabil ayni kuzenim istersen suni verelim dogur dedi ama normal olsun ilk dogum oldugu icin cok korkma dedi doktorlada gorustuk o biraz pimpirikliydi sanci verelim edelim dedi ama cokta uzerinde durmadi bende de bebekte de sikinti olmadigi icin
Evde mi bekliceksin yani canım sancıları falan
Öğleden sonra doğuma alacaklar beni
Aa noldu canım yine bebeğin suyu mu az çıktı ? Daha fazla dayanamadı demek ki minikler. Sağlıkla kavuş inşallah minik kızlarına habersiz bırakma bizi 🥰

Inşallah canım bu kadar atraksiyon yeter dedi doktor bugün alalim dedi🤣
ah tatlış ikizler geliyooorrr. bugün seamoms seamoms da dogum yapacak . ikinizi de en başından beri takip ediyorum ❤️🌸🌸🌸
saglıcakla kucagına al inşallahh 🙏🙏🙏🙏
kızlar seni en başından beri yordu doktorun bi bildigi vardır 👍bizi habersiz bırakma 👼🏻👼🏻

Allah kolaylikla,saglikla kucagnza almyi nasip etsin..⚘
Amin canım inşallah tedirginim biraz hayırlısı olsun
Yok artık inanmıorm :KK70: :KK70:
Ben de inanmıyorum 🤣🤣
Sağlıcakla kavuşun bebişlerle 🥰
Inşallah canım hepimiz 🤗
Evde mi bekliceksin yani canım sancıları falan

Aa noldu canım yine bebeğin suyu mu az çıktı ? Daha fazla dayanamadı demek ki minikler. Sağlıkla kavuş inşallah minik kızlarına habersiz bırakma bizi 🥰
Dün hareket etmeyince bugün tekrar baktı 3 5 günün bize çok fazla bi getirisi olmaz alayım da rahatla bari dedi doktor🤣
ah tatlış ikizler geliyooorrr. bugün seamoms seamoms da dogum yapacak . ikinizi de en başından beri takip ediyorum ❤️🌸🌸🌸
saglıcakla kucagına al inşallahh 🙏🙏🙏🙏
kızlar seni en başından beri yordu doktorun bi bildigi vardır 👍bizi habersiz bırakma 👼🏻👼🏻
Mutlaka canım doğumdan sonra detaylı bi şekilde yazarım inşallah dualarınıza çok ihtiyacım var ben de hepinize dua edicem doğumda 😍

Amin canım inşallah tedirginim biraz hayırlısı olsun

Ben de inanmıyorum 🤣🤣

Inşallah canım hepimiz 🤗

Dün hareket etmeyince bugün tekrar baktı 3 5 günün bize çok fazla bi getirisi olmaz alayım da rahatla bari dedi doktor🤣

Mutlaka canım doğumdan sonra detaylı bi şekilde yazarım inşallah dualarınıza çok ihtiyacım var ben de hepinize dua edicem doğumda 😍
Canımmm nosummmmm ♥️♥️♥️
Hayırlısı ile kavuş kızçelerine ♥️♥️
İnşallah sağlıkla ağrısız sızısız kuzum

Gözün aydın canım Allah anali babalı büyütsün inşallah 🥰

Maşallah canım Allah bağışlasın 🥰 ayy kötü olmuş canim ama sonunda yetişmiş eşin.. ama ben kapının önüne koyucam valizi. Hergün işe gidip gelmesin valizcik 😝 unutmayız heralde 🤭
Bizim de hazır kapının önündeydi. Akşamdan sancım olmasına rapmrn emin olamadım almazlar daha doğuma diye düşünmüştüm onyüzden hiç almamıştık yanımıza 😅

Merhabalar bende temmuz annesi olacağım nasipse ameliyatım yarın bana dua edin.biraz korku ve heyecan birde aynı bedenden ayrılacak olmanın burukluğu var :KK43:karışık duygular
Sağlıcakla al kucağına canım 🌺

X