2021 Temmuz Anneleri Gebelik, Ultrason, Testler, Gebelik Takibi

Bebeğimin cinsiyeti ;

• Ankete Katılan
    289
Kizlar beni de telaslandirdiniz hastaneye gittim nst cekildi aciklik bakildi hersey yolunda cikti doktorum bu sekilde dolasan hastalari oldugunu soyledi tek kisi muayene etse suphe duycam yanlis bakılıyor diye ama 5 ayri kisi bakti dunden bu yana simdi baska hastahaneye gidecegim orada da ayni sey soylenirse kendi doktorumu tercih edecegim tabi ama baska doktordan da fikir almaya gidiyorum
Canım tabi ki senin rahatın önemli evde beklemek daha güzel ama Allah korusun arkadaşlarin dediği gibi acil bir şey olur da farketmezsin ya da hastaneye yetisemezsen falan diye korkuyoruz biz neler neler duyuyoruz. Çok iyi yapmışsın tekrar gitmekle. Başka doktordan fikir almak da mantıklı o da aynı şeyi söylerse sorun yok demek ki ☺️

Canım tabi ki senin rahatın önemli evde beklemek daha güzel ama Allah korusun arkadaşlarin dediği gibi acil bir şey olur da farketmezsin ya da hastaneye yetisemezsen falan diye korkuyoruz biz neler neler duyuyoruz. Çok iyi yapmışsın tekrar gitmekle. Başka doktordan fikir almak da mantıklı o da aynı şeyi söylerse sorun yok demek ki ☺️
Aynn canim kuzenimin calistigi hastahaneye gidiyorum simdi oda ebe en iyisi ona olcturmek

Günaydınlar çok şükür 37 haftayı doldurdum bugün calisamaz raporunu alıp işyerine verip bebesiimi bekliyeceğim birde haftalık nst ye gireceğim bugun kont olan doğum yapanlara rabbim kolaylıklar versin 🤲🤲🤲
32 de calışır alırken rapor başlangıcı 37 i diye vermediler mi sgk dan :) hastane
ben 32 de calşır aldım 37 de calışamaz diye sgk yazısı vermişlerdi :)

32 de calışır alırken rapor başlangıcı 37 i diye vermediler mi sgk dan :) hastane
ben 32 de calşır aldım 37 de calışamaz diye sgk yazısı vermişlerdi :)
Yok canım 32 sadece çalışır şeklinde rapor verdiler şimdide 37 de çalışmaz olarak verecekler bana rapor şeklinde verdiler

İyiyiz çok şükür kuzum bir haftası dün doldu😍😍
hava sıcak diye memede emmeyip mayışıp uyuyordu süt çok olduğu halde sarılığı biraz arttı, sonra doktor tavsiyesi ile sadece çıtçıtlı atlet giydirmeye bere çorap falan giydirmemeye başladık çocuk kendine geldi birkac günde. Yani evler sıcak ise dikkat edin çocuk üşür diye kat kat giydirmek bazen çocuğun mayışıp aç olsa bile yememesine sebep olabiliyor. 24 dereceden fazla ise çıtçıtlı+ uyurken müslin şeklinde devam ediyoruz. İnsallah tamamen gececek yakinda🥰
Bende cıtcıtlı bady ile tutuyorum uyuyuncada müslin örtüyorum senin erkek miydi erkek cocukları sıcak sevmiyor derler suan sortlu kısa kol tulum giydirdim üstünede müslin örtüm uyuyor gercekten cok sıcak sıcakla bunalıyor bebeklerde

Kizllar nst cekildim baska yerde de normal cikti sancilarim zaten hissetmiyorum sanci filan aciklikta stabil ayni kuzenim istersen suni verelim dogur dedi ama normal olsun ilk dogum oldugu icin cok korkma dedi doktorlada gorustuk o biraz pimpirikliydi sanci verelim edelim dedi ama cokta uzerinde durmadi bende de bebekte de sikinti olmadigi icin

Bende cıtcıtlı bady ile tutuyorum uyuyuncada müslin örtüyorum senin erkek miydi erkek cocukları sıcak sevmiyor derler suan sortlu kısa kol tulum giydirdim üstünede müslin örtüm uyuyor gercekten cok sıcak sıcakla bunalıyor bebeklerde
Yok canim kiz benimki ama aynı durum sıcaktan mayışıyor çok. ilk gunler cocuk uyanmiyordu süt oldugu halde veremiyordum sonra doktor dedi ki çitçitli body ile duracak yaz aylarinda bere de takilmayacak. Aynen senin de dediğin gibi uyurken de üzerine müslin örtülecek.
eskiler hep yenidoğan üşür diye diye kafamı karıştırdılar çocugu bu sıcakta kat kat giydirdik malesef neyseki çok geç olmadan döndük bu yanlıştan

Kızlar herkese merhaba 👋🏼 37+4 de sabırsız oğluşum 29 haziran 18.04te doğdu😊 Çok şükür ikimiz de iyiyiz ve evimizdeyiz. Normal doğum ve epidural ile gerçekleşti doğumum. Kesi atılmadı ancak ıkınmadan dolayı çatlaklar oluştuğu için biraz dikişlerim var. İnşallah kısa zamanda toparlayacağım 😊 emmeyle ilgili biraz problem yaşıyoruz ama sanırım benim tecrübesizliğimden kaynaklanıyor, çünkü oğlumun emme refleksi gayet iyi çok şükür 😊 sormak istediğiniz olursa fırsat buldukça mutlaka cevaplarım🌺 iyi dilekleriniz ve dualarınız için çok teşekkür ederim, Rabbim herkese evladını hayırla sağlıkla kucağına almayı nasip etsin 🤲🏼🌸
Allah analı babalı büyütsün 🌸
Aa dogurmadigina çok şaşırdım valla. Kesin gözüyle bakıyordum ben 😅 doktora caktirmiyorsun ama eşini bekliyorsun değil mi? 😄
Gece aklım topikte kaldı rüyama girdi hep. Bal0ncuk Bal0ncuk doğum yapmıştın sen 🤭😅 hadi gözün aydın 😊

Aynısı gün içinde bana çokça oluyor valla. Demek kasilmaymis bu. 🙈 İşyerinde sürekli oturuyorum. Yürüyüşe ilk çıkacağım zamanda oluyor özellikle. Sezeryan öncesi kanala girerse diye korkuyorum ben. Öyle bir durum olursa gene de sezeryan yapılır değil mi canim? Var mi bi bilgin

Çok güzel yaa. Maşallah Allah analı babalı büyütsün canım 🥰 tam hayalimdeki doğum 🤭
Yok korkma canım doktor takibindesin onlar zaten anlıyor nasıl ilerleyeceklerini bir risk olacağı durumda sezeryana alırlar. Senin suyun gelmedikçe korkma
Öğleden sonra doğuma alacaklar beni
Sağlıcakla kavuş inşallah canım bebişlerine🙏🏻

X