2021 Temmuz Anneleri Gebelik, Ultrason, Testler, Gebelik Takibi

Bebeğimin cinsiyeti ;

• Ankete Katılan
    289
Benim soldaki de bugün hiç hareket etmedi dürttüm tatlı yedim sola yattım yok. Doktora gitsem şimdi çıkmıştır acile gitsem ultrason bakılmaz nst cektirsem sancı yok ne yapacağımı bilemiyorum
Soldaki suyu az olan miydi canım? Nst çektirirsen en azından kalp atışını görürsün için rahatlar
Kız sen bir dur. Karıştı ortalık. Bir kaç saat girmedim yine temmuz sayfası coşmuş... Yavaştan gelin. Temmuza bir kaç saat kaldı
Yemek yiyince hareket etti benim sıpa problem yok

Kızlar dua edin bana, suni şancı verilecek bebişin suyu bitmek üzereymiş normal doğum deniycez olmazsa gece veya sabah sezaryen
Ayyy canım son durum nedir sağlıkla gelsin bebis inşallah en güzeli en hayırlısı neyse o olsun ikiniz içinde
5 cm kusuru da vardi galiba aklim gitti yakınız diye gidin aksam 10 da helin dedi
Ayy maşallah çok güzel canım bence hastanede kalsaydın Allah korusun ikiniz içinde tehliklei olabilir. İnşallah sağlıkla gelsin yavrun sağlıkla kavuşun
Benimkide sadece esniyor bugün çok tuhaf inşallah içerde herşey yolundadır çok endişeliyim yüzdük yüzdük kuyruğuna geldik inşallah az daha dayansin Bebisler
Kıyamam canım benim ya inşallah sağlıkla evinize dönün yavrunuzu kucaklayıp , odasına beşiğine kavuşsun mis kokusuyla dualarım bebişinle annesi güçlü dur sende bol bol sütün olsun inşallah

Normaldi değil mi senin canım hemen sütün geldi mi mama gerekti mi :) bende hep muslin koydum bitanede penye koydum battaniye

Kızlar ilk hamileliğim. 37+6 dayız. Karnım sürekli toplanıyo sonra gevşiyo, öyle sancım falan yok ama bu doğum belirtisi oluyor mu?

Merhaba bizim sizinle son tarih aynı gün görünüyor. Benimde azaldı muhtemelen yeri daraldı diye düşündüm bende
Yeri daralsada azda olsa hareket olur yani ne bileyim hiç tık yoktu doktorda anlam veremedi inşallah daha olmaz şimdi yine az hareketleri ama oluyor yani korkmuyorum o yuzden

teşekkürler canım tecrübeleriniz bizim için önemli

Yeri daralsada azda olsa hareket olur yani ne bileyim hiç tık yoktu doktorda anlam veremedi inşallah daha olmaz şimdi yine az hareketleri ama oluyor yani korkmuyorum o yuzden
benimki de bazen öyle oluo uyuyor diye düşünüyorum çikolata yiyince taklalar atıyor çikolata denedin mi canım

Kızlar ilk hamileliğim. 37+6 dayız. Karnım sürekli toplanıyo sonra gevşiyo, öyle sancım falan yok ama bu doğum belirtisi oluyor mu?
yorulunca benim de oluo sola yatıp dinleniyorum düzeliyor Dün doktoruma sordum düzenli sancın olmadığı sürece sorun yok dedi

İhmal etmemek lazım yinede Allah korusun doktor suyu azalabilir kordon dolanabilir dedi en azından onların olmadığını gördük rahat ettim. Tatlı ye şeker sorunun yoksa uzan dürt devamlı hareket etsin muhakkak

Canım nst girsen en azından kalp atışları normal mi bakarlar birde bazı hastanelerde nöbetçi doktor oluyor seninkinde varmı bilmiyorum ben akşam 11 de gittiğimde bakmıştı. Bir ara istersen hastaneyi durumunu söyle bakalım ne diyecekler

Deneyimli anneler bir sorum var. Bugün 37+2 haftalık olduk. Doktorum 38.haftada çatı muayenesi yapcak. Zor bir işlem mi? Doğuma az kaldı heyecan mutluluk korku bir arada. İlk doğumumda

Canim ben cok iyiyim acikcasi gecen hafta daha cok sancim vardi mesela yakiniz ya canim hastanede kalip canimi yaktirmak istemedim

Anam yine hareketlenmeye mi başladı bebişler
Kız 1 saat geçmedim yine olan olmuş

Anaaammm yinemiiiii
Doğurmadın demiiiiiiiii gıııııı

Kızlar korktunuz beni. Eşime beşiği kurdurdum şimdi....
Bu ne hız ya. Bir kaç saat içinde hersey değişmiş.
kzlrgn05 haber var mı?
Kanka koşşşşş eşyaları yıka doğuruos

Insallah canim ama acikcasi hemen dogurmaya niyetim yok en az 3 4 gun daha dayaniriz biz

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…