2021 Temmuz Anneleri Gebelik, Ultrason, Testler, Gebelik Takibi

Bebeğimin cinsiyeti ;

• Ankete Katılan
    289
Ayy görmemişim bunları
Nosking cnmmm iyimisiniz?

evet ya öncelikle sağlıkla gelsinler tabi de yengeç olsa sevinirdim yalan yok Ne zamana kadar doğarsa yengeç olacaklar?
21 temmuza kadar ama zamanında doğsalar bile aslan burcunun başında doğacakları için yengeçten de etkilenirler. Benim en iyi anlaştığım arkadaşlarımın doğum tarihi 25,28,31 temmuz şansıma

Yine annesine şaka mı yapıyor acaba
Şaka bi yana git baktır canım
Yok canım hareket etti sonradan
Yok canım dürttüm tatlı yedim yürüdüm hareket yok
Canım en iyisi sen git nstye gir bak suyu da azdı zaten için rahat eder en azından hem Allah korusun bir sıkıntı varsa da geç olmadan müdahale ederler böyle şeyler hiç şakaya gelmiyor
Canlarım iyiyim, 4 de spinal oldum bebek 3600 52 cm yanımda şükür emdi kakasini yaptı, benim biraz agrım var ama genel olarak her şey yolunda şükür
Gözün aydın canım

Annelik doğduğu andan itibaren başlıyor ameliyat masasında o ağlama sesini duyana kadar içim korkuyla kaplıydı o sesi duyunca dünyalar benim oldu
Az giydiriyorum ona rağmen uyandırmakta zorlanıyorum sarılık başlangıcı var umarım ilerlemez yarın kontrole gidecez bakalım doktor ne diyecek

Kızlar hani bir sarki vardı ya.
Ben bu gece ölmezseeeeem ölmem ölmem hiç bir vakit...

Ben bu gece dogurmazsaaaaammmm dogurmam dogurmam hiç bir vakit olarak degistiriyorum onu

Bütün evi topladım çamaşır yıkadım astım tozları aldım mutfağı topladım ocağı sildim banyoyu klozeti yikadim sonra bı cesaret terasa giriştim çitileye çitileye bütün terası da yikadim belimi hissetmiyorum Sancılarım falan baslayacak nerdeyse

Bizim günümüz de belli oldu artık. 8 temmuzda geliyor kızım tarih kesinleşince bana da bir ağlama isteği geldi öğleden beri tutamıyorum kendimi..
Bugün izne ayrıldım. Yarın temizlik yaptıracağım, çantamı da hazırladım mi tamamiz artık. Perşembeye kadar kızımla bol bol vakit geçireceğim inşallah ikimizin başbaşa son günleri olacak

Kız 1 saat geçmedim yine olan olmuş

Anaaammm yinemiiiii
Doğurmadın demiiiiiiiii gıııııı

Kanka koşşşşş eşyaları yıka doğuruos
Beşik kuruldu cnm içini ütülicegim cumartesi. Yarın cam sileceğim inşallah.
Insallah canim ama acikcasi hemen dogurmaya niyetim yok en az 3 4 gun daha dayaniriz biz
Neden olmasın cnm. Hemen açılacak diye birsey yok..
Sizler doğururken ben fotoğraf çekimi yaptırdım darısı başıma inşallah ben de artık doğurabilirim gönül rahatlığı ile içimde kalmadı
Kız sen bir değişik istiyordun fotoğraf çekimini. Nasıl yaptırdın, çok merak ettim. Birde resim ini kendiniz mi çektiniz?

Ben de doğurmadim galiba doğurmayacağım

kzlrgn05 enee topik sahibesi de doğuruyor
Rabbim yardımcı olsun canım kolay doğumlar nasip etsin
Maşallah canım sen de 35i görmüşsün senin kızlar önce heyecanlandırdı şimdi bekletiyorlar Rabbim kalan arkadaşlarımıza hayırlı sağlıklı doğumlar nasip etsin inşallah

Ben kıyafeti olan fotoğrafçı bakıyordum böyle kat kat tülleri olan elbiselerden sonra vazgeçtim tüllerden göbek gözükmüyor devasa bir anne ortaya çıkıyor. Ben de kendime balık etek dizden aşağısı kabarık tül ve göbeği açık büstiyer diktirdim. Bir de arkadaşımın düğünü için elbise almıştım onu giydim . İki elbiseli konsept oldu

Benmki uslu kuzu
Hiç şaka yapmadı daha cok şükür
Ama günümüzü aldık cnm..
Erken gelmeye kalkmazsa 20 temmuzda sezeryan olcam
Senin kız nazlıydı dimi hayırlısı ile sağlıklı sıhhatli gelsin nazlı kızın seninki de hareket ediyor mu diye seferber etmişti bizi sen gerçek temmuz annesi olacaksın desene

Valla biz daha bekliyoruz.şurada bi 8 günüm kaldı haftaya cumaya yani ayın 9una doktorumuz gün verdi ozmna kadar kendi geldi geldi,gelmedi alacaklar
Senin kız doğum pozisyonu almış mı en son makat geliş diye hatırlıyorum yanlış mı hatırladım canım o senin kızdı dimi sen de temmuz annesi olacaksın erken gelecek diye beklenen bebekler gerçek temmuz bebekleri olacaklar

Inşallah canım idrar ve kakasında sarımsı renk var mı bide günde 5 6 dan fazla bez atıyorsan 24 saat içinde atar o zaten onun idrar ve kaka ile atıyor vücuttan sen besledikce atar canım inşallah
Kakası yeşilden sarıya döndü tam bilmiyorum ama günde 5 bez mutlaka çıkıyordur elimden geldiğince beslemeye çalışıyorum anne sütü yetmiyor zaten mama takviyesi ile doyuyor ama inşallah sarılığı azalmıştır

Canlarım iyiyim, 4 de spinal oldum bebek 3600 52 cm yanımda şükür emdi kakasini yaptı, benim biraz agrım var ama genel olarak her şey yolunda şükür
Haziranın son süpriz bebişide geldi Gözün aydın Allah analı babalı büyütsün inşallah
Allahımm zorla doğurtacaksın çocuğu sonunda sen inat o senden inat gelmez bacım o temizliğe de gelmez bence
Gözün aydınn sağlıcakla al kucağına bebeğini
Ağla ağla rahatlarsın hormonlarının sana son oyunu bu

Yok kuzum yanlış hatırlıyosun.benim 26. 27.haftadan itibaren baş gelişti ama ilki sezaryen olduğu için 2.de sezaryen olacak.doktorumuz o yüzden gün verdi bize.olurda o güne kadar kendisi gelecek olursa o ayrı tabi

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…