2021 Temmuz Anneleri Gebelik, Ultrason, Testler, Gebelik Takibi

Bebeğimin cinsiyeti ;

• Ankete Katılan
    289
Soldaki suyu az olan miydi canım? Nst çektirirsen en azından kalp atışını görürsün için rahatlar

Yemek yiyince hareket etti benim sıpa problem yok 😂
Evet canım suyu az olan. Bugünü de boş geçmedik çok şükür hastaneye gitmiyorum doğurcam diye ekşın yaşamam diyordum😒
İhmal etmemek lazım yinede Allah korusun doktor suyu azalabilir kordon dolanabilir dedi en azından onların olmadığını gördük rahat ettim. Tatlı ye şeker sorunun yoksa uzan dürt devamlı hareket etsin muhakkak
Ay benimkinde su azalmasi da var kordon dolanması da var hareket de yok bugün iyice korktum🙁
Canım nst girsen en azından kalp atışları normal mi bakarlar birde bazı hastanelerde nöbetçi doktor oluyor seninkinde varmı bilmiyorum ben akşam 11 de gittiğimde bakmıştı. Bir ara istersen hastaneyi durumunu söyle bakalım ne diyecekler
Benim gittiğim hastanede yok canım acil durumlarda doktoru çağırıyorlar

Ohhh coşmuş buralar 😊 maşallah sağlıkla gelsin bebisler
Kızlar bebek telsizi ne önerirsiniz sesi gür olsun istiyorum çok cızırtılı olanlar var bebek sesi anlaşılmıyor deneyimli annisler

Kızlar araya girmek gibi olmasın ama sancım başladı benim de şiddetli adet sancısı gibi 🤦🏻 Ayrıca az önce farkettim bugün en son ne zaman hareket etti bebiş hatırlamıyorum. Biraz dürttüm konuştum falan etki etmedi şimdi yemek yicem bakalım. Olmadı gider bir Nst çektiririm ben de
Yine annesine şaka mı yapıyor acaba 😊
Şaka bi yana git baktır canım

yok kız ne çekirdeği strese giriyorum herkes doğuruyor benim bebekte erken gelirse diye en ufak sancıda anam doğuruyor muyum yoksa diorum 😅
Çok şükür büyüdüler bizimkilerde strese gerek yok ama beklesin kuzular abiler ablalar doğsun önce yengeç burcu fırsatı kaçmadan doğsa iyi olabilir ama 😬

Çok şükür büyüdüler bizimkilerde strese gerek yok ama beklesin kuzular abiler ablalar doğsun önce yengeç burcu fırsatı kaçmadan doğsa iyi olabilir ama 😬
evet ya öncelikle sağlıkla gelsinler tabi de yengeç olsa sevinirdim yalan yok :KK53: Ne zamana kadar doğarsa yengeç olacaklar?

Canlarım iyiyim, 4 de spinal oldum bebek 3600 52 cm yanımda şükür emdi kakasini yaptı, benim biraz agrım var ama genel olarak her şey yolunda şükür
Maşallah cnm...
Allah analı babalı büyütsün.. Cok şükür

Son haziran günü olarak hazirana sende adım attn 🙈🙈🙈🙈

Evet canım suyu az olan. Bugünü de boş geçmedik çok şükür hastaneye gitmiyorum doğurcam diye ekşın yaşamam diyordum😒

Ay benimkinde su azalmasi da var kordon dolanması da var hareket de yok bugün iyice korktum🙁

Benim gittiğim hastanede yok canım acil durumlarda doktoru çağırıyorlar
Hiç hareket yoksa ihmal etme canım ya yüzdük yüzdük kuyruğuna geldik Allah korusun

X