2021 Temmuz Anneleri Gebelik, Ultrason, Testler, Gebelik Takibi

Bebeğimin cinsiyeti ;

• Ankete Katılan
    289
5 cm açıklıkla eve göndermezler normalde ama git gel akşam sanciya göre yatisini yaparız falan mı dedi canım doktor. Sen nasılsın sancin var mı cok
Sancim normal canim siliklik tamamlanmis dedi aksam sanciya gore yatis verilecek veya hergun git gel yapcaz

Ben sabah demiştim içime doğuyor bugün biri doğuracak diye ama ikinciyi tahmin edememiştim Haziranın son gününü de eş geçmediler aceleci bebisler
Ben temmuz 2 3 u buldurucam gibi hissediyorum acilma artmadiysa eger yatmicam hastanedr yakiniz sonucta annemden 15 dk suruyor surmuyor

Ben temmuz 2 3 u buldurucam gibi hissediyorum acilma artmadiysa eger yatmicam hastanedr yakiniz sonucta annemden 15 dk suruyor surmuyor
Canım evin yakın olması güzel bişey ama 5 cm den sonrası hızlı ilerliyormus ya açıklığın bir anda artarsa ve anlamazsın ne olacak tabi en iyi sen bilirsin ama hastanede olmak daha güvenli olmaz mi

Verdim canimda o hemen gelecek uzaklikta degil 20 saat en erken gelebilir onuda ben istemem tek gelmesini
Ama doguracaksin bir iki güne en geç gelmesi daha iyi olma mi canım. Aile içi durumları bilemem tabi ki ama eş desteği de çok önemli insanlar sen dogurana kadar gelebilir

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…