2021 Temmuz Anneleri Gebelik, Ultrason, Testler, Gebelik Takibi

Bebeğimin cinsiyeti ;

• Ankete Katılan
    289
Hayırlı geceler kızlar epeydir ultrason fotografı paylaşan yok galiba baya uzak kaldım forumdan artık ultrason fotoğrafları ile yetinmiyoruz hepimiz arka arkaya doğurmaya başladık Rabbim doğuracak arkadaşlara da hayırlı doğumlar nasip etsin inşallah ben mucizemle kavuşalı yarın bir hafta olacak öyle güzel bir duygu ki inşallah Rabbim isteyen herkese bu duyguyu tattırsın

Eklentiler

• IMG_20210629_230142_5.jpg
    IMG_20210629_230142_5.jpg
    83,3 KB · Görüntüleme: 60
Hayırlı geceler kızlar epeydir ultrason fotografı paylaşan yok galiba baya uzak kaldım forumdan artık ultrason fotoğrafları ile yetinmiyoruz hepimiz arka arkaya doğurmaya başladık Rabbim doğuracak arkadaşlara da hayırlı doğumlar nasip etsin inşallah ben mucizemle kavuşalı yarın bir hafta olacak öyle güzel bir duygu ki inşallah Rabbim isteyen herkese bu duyguyu tattırsın
Oy kurban olsunlar ayaklarina

Oyy kurban olurum o ayaklara 🥰 bizim yerimize çok çok öp annesi 💋Rabbim hayırlısıyla bizede o günleri gösterir inşallah 🤲🏻

Insallah kolay atlatirim agdamizi yaptirdik sanci cikinca korkudan dogar heran diye bir kere daha yaptircaz herald gelis gidis 😅😅😅
Valla temmuz bebeleri çok şakacı bi bakıyosun hiç beklemediğin bi anda çıkıp geliyo bi bakıyosun gelecek gibi olup gelmemezlik yapıyo o yüzden herşeye hazırlıklı olmakta fayda var 😄

Aynı gün doğuruyormuşuz🤣🤣
Ben kendimi bu cumartesiye ayarladım sen de hazırlığını yap ona göre 😂 Evrene mesaj gönderiyorum 😂😂
Kizlar yarin sancim cikarsa catiya bakacaktir doktor mutlaka nasil bir his zor mu oluyor
Canım bana son iki üç hafta içinde dört kez falan yapıldı hiç korkma iki parmağıyla bakıyor zaten girerken hissetmiyorsun bile jel sürüyor içeride açıklığa bakarken biraz bastirabilir ama kendini kasmazsan saniyelik bir şey iki üç saniye bakıp çekiyor elini. Emin ol çocuğu yaparken daha çok acımıştır 🙈😂😂

Ben kendimi bu cumartesiye ayarladım sen de hazırlığını yap ona göre 😂 Evrene mesaj gönderiyorum 😂😂

Canım bana son iki üç hafta içinde dört kez falan yapıldı hiç korkma iki parmağıyla bakıyor zaten girerken hissetmiyorsun bile jel sürüyor içeride açıklığa bakarken biraz bastirabilir ama kendini kasmazsan saniyelik bir şey iki üç saniye bakıp çekiyor elini. Emin ol çocuğu yaparken daha çok acımıştır 🙈😂😂
Benim ki kesin daha cok acimistir 😅

Maşallah yesinler o ayakları.

Nasil giyindiriyor sun bebisi. Benim iki kızım kış çocuğudu. O yüzden bilemedim ve fazla birsey almadım.

Iki parmakla mi yapiliyor canim
Evet cnm... Ama bence hiç mi hiç acımıyor. Kasma kendini yeter. Normal dogum yapacaklar için o yanında hiiiicccc😂😂😂

Maşallah yesinler o ayakları.

Nasil giyindiriyor sun bebisi. Benim iki kızım kış çocuğudu. O yüzden bilemedim ve fazla birsey almadım.

Evet cnm... Ama bence hiç mi hiç acımıyor. Kasma kendini yeter. Normal dogum yapacaklar için o yanında hiiiicccc😂😂😂
Insallah aslinda rahatim korkum yok ama insan bilmedigi biseyden korkuyor

Kızlar erkek bebeği olanlara soruyorum bebeği doğunca hemen sünnet ettirmeyi düşünen var mı ilk bir ay içinde yani? Biz öyle yapmayı düşünüyoruz herkes öneriyor. Ne zaman yapılıyor acaba bilgisi olan var mı göbeği düşünce yapılıyor diye duymuştum ama
Bende Allah nasip ederse 40 i çıkınca diyordum ama burda bir Dr önermiyorum sünnet derisi çok erken kesilince tekrar buyuyebiliyor demiş yapmamis ilk kez duydum kafam karıştı

X