2021 Temmuz Anneleri Gebelik, Ultrason, Testler, Gebelik Takibi

Bebeğimin cinsiyeti ;

• Ankete Katılan
    289
Sen gmz41 gmz41 benzedin :KK70:
Bu gidişle sizde ağustosa terfi edeceksiniz :KK70: :KK70:

Hoşgeldin cnm aramıza...
Topikler karıştı zaten :KK70:
Temmuz anneleri arkadaşlarımızın çoğu haziranda doğum yaptı, ödeşmek için seni buraya sevk ettik :KK70:
Kız yalancı çobana döndüm sabah doğuruyorum diyorum öğleden sonra doğurmuyorum diyorum 🤣

Evet dipten yapıyorum kendim cnm. Boyayı amonyaksiz kulaniyorum.

Walla doktora üç çocuğunda da sordum, hiç bir tehlikesi yok dedi

Canım ilk iki ay guvenenedim eczaneden bitkisel boya aldım sonra B BaSa86 nin dedigi gibi amonyaksız boyayla devam ettim. Ama son iki seferdir kuaförde yaptırıyorum artık kendim boyayamiyorum diye. Zaten yaz geldi her yer açık hava alıyor boya kokusu tikamiyor insanı. Benim saçlarım beyaz hatta bembeyaz diyebilirim o yüzden direk dip boyası yaptırıyorum mecbur yani dipten boyamış oluyorum.
Trendyoldan bunu buldum kızlar amonyaksız yazıyor.normalde de ben kendim boyardım saçımı.sizler hangi marka kullanıyorsunuz bilemedim ama bu olur mu sizce?

Eklentiler

• Screenshot_20210629-213954_Trendyol.jpg
    Screenshot_20210629-213954_Trendyol.jpg
    65,5 KB · Görüntüleme: 34
Doğum yapan arkadaşlara bişey sormak istiyorum. Göğüs pompasını hastane çantasına koymalı mıyım, hastanede ihtiyaç duydunuz mu?
Canım ben ilkinde de koymuştum bunda koydum.sütün hemen gelmeyebilir.o arada sütünü getirmek için pompaya ihtiyaç duyabilirsin.bebeğe aç kalmaması için mama verirsin o arada da sütünü sağarsın

Palette diye boya markası var, bilmiyorum tr dede var mı?
Bende hep palette kullandım bu zamana kadar canım ama bakmadım içeriğine amonyaklımı kullandım yoksa amonyaksızmı bilmiyorum 🤭😀
Ben de bundan kullanmıştım canim hatta renk bile aynı evde bir kutusu duruyor hala 😄
O zaman bende bundan alayım.doğuma az kaldı bakım yapayım azcık 😄 çok beyazım yok ama olanı bile canımı sıkıyo 🤦🏻‍♀️😊

Cok tuaf ya. Doktor izin verirse kuaförde yapsın bir zahmet...
Cok farklı.
Almanlar saç kestirir boyatir hiç bir kısıtlama yapmazlar (sağlıklarını çok düskpnlerdir)
Onlar bile yapior, doktorda onay veriyor.

Wuhhhhh... Kız bu ne hız. Bebis nasılmış, dün morelin bozuktu biraz. Benimde yarın kontrolum var.

Ne zaman geliyor inşallah bebis.
Yaaaa neler oldu neler
Sen sorma daha beni :KK70:
20 temmuzda gelcekmiş zillim :KK70:

Palette diye boya markası var, bilmiyorum tr dede var mı?
Var cnm haftaya ben onunla boyayacam 🙈

1660 🥺küçük doğuduk biz 😔2 kilo olduğunda küvezden çıkıcaz inşalla
Cabuk toparlanır canım 2 kiloya yakın doğmuş zaten. Peki kontrolde doktorun söyleşiyi kiloyla uyumlu mu doğdu yoksa daha mı azdı doğum kilosu?
Senin ultrasonda geride çıkıyordu bi de öyle hatırlıyorum. Durumu hakkında bilgi veriyorlar mi her gün?

Bende hep palette kullandım bu zamana kadar canım ama bakmadım içeriğine amonyaklımı kullandım yoksa amonyaksızmı bilmiyorum 🤭😀

O zaman bende bundan alayım.doğuma az kaldı bakım yapayım azcık 😄 çok beyazım yok ama olanı bile canımı sıkıyo 🤦🏻‍♀️😊
Benim saçımın nerdeyse tamamı beyaz 3 haftada bir dip boyası yapıyorum mecbur 🤦🏻
Çok merak ediyorum önce hangimiz doğuracak 🤣🤣
Önceden olsa ben dogururum derdim ama artık hiç güvenemiyorum 😂

X