2021 Temmuz Anneleri Gebelik, Ultrason, Testler, Gebelik Takibi

Bebeğimin cinsiyeti ;

• Ankete Katılan
    289
İnşallah canım kırkımız çıktıktan sonra bir mucize bekliyorum
kendi annemi bile 20 gün anca tıtarım diye düşünüyorum :)
kv nin bana zamnında yapmadıgı kalmadıgı için torununa öyle el cocugu gibi uzaktan bakacak mecbur:)
hamile oldugumu söylememe bile şükür etsin
karakter olarakda birilerindn bişi bekleyem gören biri olmadıgım için.sezeryan yerim düzelene kadar ve bebekde huzurlu olursa yarı kırkına kadar annem durur sonra arada gider gelir:)

Gaza gelsem de orda sönüyorum zaten bi kem kum eder nabiz yoklar yumusak bi yer bulursam dalarm artik

Gözün aydın canım için rahatlamıştır stresliydin dün Senin de tarih belli oldu hepiniz benden önce doguracaksiniz
Doktor nst sonucunu beğenmedi tekrar istedi
Bebeğin kalp atışlarını mi beğenmedi canım yoksa sancı falan mı çıktı söylemedi mi bir şey?

Kalp atışları canım sancı zaten 20nin üzerine çıkmıyor

İnşallah ikinci Nst güzel çıkar canım iki bebekte de mi sorun gördü yoksa sadece birinin mi kalp atışlarını begenmedi
Bu begenmediginin suyu zaten azdı daha da azalmış. O yüzden net istedi zaten kalp atışlarına bakalım dedi onu da beğenmedi. 120-160 arasındaydı ilk nstde normal değil mi ki nesini beğenmedi acaba

Masallah canim ne guzel.buyuyorlar Allah saglikla kucagina almayi nasip etsin, senin haftan günün tam olarak kac

Geniş t2ncereye su koy canım. Malzemeleri de içine at kaynat 1 2 taşım sonra da biraz sıcak suda dursun çıkar kendi kendine kurusun. Pompayı parçalarına ayırmayı unutma.
Çok sağol canım dün kaynatmamıştım bugün böyle yapayim, süt sağma makinem de var el pompası da sence hangisini hastaneye götürmeliyim
Sancım öyle dayanılmayacak şekilde değildi ama ağrı eşiğim yüksekmiş ondan olabilir yalnız ben açıklığı hissediyordum sanki elimi atsam çekip çıkaracakmış gibi oluyordum
Kızzz valla ben de bebeği çok aşağıda hissediyorum yarın kontrol bakalim ne olacak:)

Maşallah canımm:)

Gözün aydın kuzum maşallah bir sıkıntı yok sağlıcakla kucağına al inşallah
Bu begenmediginin suyu zaten azdı daha da azalmış. O yüzden net istedi zaten kalp atışlarına bakalım dedi onu da beğenmedi. 120-160 arasındaydı ilk nstde normal değil mi ki nesini beğenmedi acaba
Aslında normal canım neden olduğunu sorsaydın keşke zorla doğurtmasın seni

Elektiriklimi makina canım onu götür ilk gün sürekli sağarsan o daha çabuk açıyor kanalları ve sıcak uygula sagmadan masaj yap bol su iç

Kızlar benim bebeğim vanda yatarken ben anne otelinde kaldım hastane özeldi ve oranın süt sagma makinası ike sagdım bol su ictim ilk basta 30u bile bulmuyordu sonra 40 oldu emzirmeye gecince sagmadim sütümü ama hastane tipi makina çok iyi benim gögsüm manuel pompada sertlik kalıyordu elle sagıyordum onunla sagdım yumuşacık oluyordu hastane tipi makinalar kesinlikle çok iyi

Elektiriklimi makina canım onu götür ilk gün sürekli sağarsan o daha çabuk açıyor kanalları ve sıcak uygula sagmadan masaj yap bol su iç
Elektirikli canım lansinoh 'ün ablam vermişti, çift taraflı o zaman onu gotureyim bir de sıcak su torbası gotureyim göğsüme koyarım:) Sağol tecrübeli anne :)

Bayrama da bir sey kalmadı hadi hayırlısıyla sağ salim kucağına al
Evet ya az kaldı
İnşallah cnm cok saol
Hepimiz sağlıkla kucağımıza alalım

Hayırlısı olsun canım sağlıkla kucagına almayı nasip etsin rabbim inşallah
Aminnn inşallah cnm benim

Ay hayırlı olsun günlerimiz aynıydı sanki benimki de 2750 çıktı gün vermedi tabi daha sırtı dönüktü
35+3 üm cnm..
Aynen sırtı dönüktü cnm

35+3üm cnm...
Acaba sebeb omudur ya
Doktora dedim hareketleri az
Cok hissetmiorm.. Yoo hareketşeri gayet iyi dedi

Valla senden önce doğurursam hiç şaşırmayacam
Sen bekle daha

Masallah canim ne guzel.buyuyorlar Allah saglikla kucagina almayi nasip etsin, senin haftan günün tam olarak kac
35+3üm cnm..
Cok cok saol

Maşallah canımm:)
Cok saol cnmm

Gözün aydın kuzum maşallah bir sıkıntı yok sağlıcakla kucağına al inşallah

Aslında normal canım neden olduğunu sorsaydın keşke zorla doğurtmasın seni
İnşallah cnm cok saol

Hayirlisi olsun canim bebeklerin herseyi yolunda demi annesi
Ilk nstyi beğenmedi tekrar bi yarım saat çektir dedi. Tam 1 saattir nstdeyim uzatıp duruyorlar canım sıkıldı
Anladım canım riske atmak istemeyebilir o zaman evet İnşallah 3 ünüzde sağlıcakla birbirinize kavuşun hayırlısı ile bakalım ne diyecek nstden cıkınca
Az önce bi geldi gitti canım bir sey demedi ikinci nstyi habire uzatıyorlar tam bir saat oldu. En son ebe geldi yine bi 10 dakika daha uzatalım dedi. Onun 10 dakikası yarim saat

Bi sıkıntı oluyor mu olmuyormu emin olmak istiyorlardır canım karnında iki can taşıyorsun üstünde duruyorlar ne güzel

Allah sabir versin Ya gerçekten okudukça sinir oluyorum şu kayinvalidelere insanın hayatını kolaylastiracaklari yerde daha da zorlastiriyorlar. Gelmişsin yemek yap bebeği yıkamaya yardim et anneye yardim et yani her şeye karışmak nedir. Benim ki de daha doğmadan başladı neymiş benim memelerim küçükmüş süt gelmeyebilirmis alt ust oturuyoruz yurt disindaydi zaman yaklasti diye cagirdik yok erken çağırmışiz ne zaman gelecek hadi artık gelsin bebek diye strese sokuyor beni dediği laflara bak. Allah bilir yani ne zaman yazdıysa alnına o zaman gelecek cahil cahil konuşmalar kendileri hiç çocuk doğurmamış sanki Dün kendi istegiyle hastaneye geldi saat 9 buçukta girdik 12 de anca cikabildik nst di muayeneydi yok boyle bise gormemis cok gec bitmis işimiz diger gelinlerinde hep bir kiyaslama

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…