2021 Temmuz Anneleri Gebelik, Ultrason, Testler, Gebelik Takibi

Bebeğimin cinsiyeti ;

• Ankete Katılan
    289
Benim k.v diyor gögsün büyük nasıl süt yok sinirden güler oldum cok şükür o fazla durmadı gitti ara sıra geliyor görmeye fazla durmuyor gidiyor o sıradada birsey demeye vakti olmuyor darısı sızlere olsun kısa zamanda giderler insallah çünkü insan tekken daha rahat yapamam edemem diye birşey yok o cesareti allah sana nasip ediyor ben bebegi hastaneden çıkardığımdan beri yalvarıyorum gelsin yıkasın hastaneden getirdim dedim yıkayalım iyi olur bi gün arayla yıkarız bana diyor 40 çıksın dedim 10 gün var koksun isilik olsun cocuk 4 gün sonra zaten hastaneye yatırdılar iki gün kaldı hastanede getirdim çocuğu yine yıkamadı 40 ıda bi gün sonra çıkcakcıktı bizim ev sahibinin annesini çağırdım yıkadı yıkarken izledim bi günde kendisi geldi yıkadı k.v onada baktım ögrendim eşime dedim sen su dök ben yıkarım yıkadık çıkardık hemen eşim yok suan artık tek yıkamaya başlicam korkulacak birsey yok suyu kontrolü döktügün sürece

Sevgili anneler bugün 36+2 muayenemde 1cm açıklık ve nst de 80 90lara kadar çıkan düzensiz kasılmalarım vardı. Doktor 38e kadar beklerse iyi inşallah bekler ama aniden suyun gelir ve kasılmaların artarsa hastaneye gel hemen dedi. Ayrıca bebeğim makat pozisyonunda zaten sezaryen olacak gibi yüzde 80. Sizce ne kadar bekler bu açılma ve kasılma ile bu durumda olan var mı

Bazen unutuyorlar ntsde ya beni dogum yapcagım gün unuttular ben çıkardım yanlarına gittim tuvalete gitcem dedim siz gelmediniz tamam ayakta cok durma cabuk git gel uzan dediler 1 saat sonra gelip tekrar taktı ntsye

Nosking seninle aynı durumları yaşıyorduk nst kötü çıktığı an ikinci üçüncü nst istemişti benden de sonra yatış sabahına sezaryen oldum korkma belli sen bu gün yarın doğurucan inşallah sağlıkla alırsın

Bu begenmediginin suyu zaten azdı daha da azalmış. O yüzden net istedi zaten kalp atışlarına bakalım dedi onu da beğenmedi. 120-160 arasındaydı ilk nstde normal değil mi ki nesini beğenmedi acaba
Genelde kalp atışlarını 140 civarında istiyorlarmis canım bana dun öyle demişlerdi. Tekrar suyuna bakacaklar demişsin demek ki hiç riske girmek istemiyor bu güzel bir şey. İçeride kalıp riskte olacağına doğup güvenli şekilde kuvezde kalması daha iyi moralini düşürme
Benim de 35+5 te 2 cm açıklığım vardı canım o gün nişanım da gelmişti. Bir iki gün şiddetli sancılarım oldu ama duzensizdi biz de doğacak diye bekledik. Bugün 37+1 oldum ne gelen var ne giden arada sancım olup geçiyor yani seninki de bekleyebilir telaş yapma Ama tabi herkesin hamileliği farklı bir anda doğum da yapabilirsin hiç belli olmuyor bu işler. Dün mesela nstde sancilarim 100 u geçti ama doktor onemsemedi doğum yapacak kadar sancin yok dedi eve yolladı hala beklemedeyiz. Bu durumda olan var mı demişsin ben varım yani hala bekliyorum

Kızlar benim bu gün vajinada çok baskı var baya paytak paytak yürüyorum dün dr muayene ederken baya bildiginiz aşagida kafasini olctu acaba kanala mi girdi gercindr biaey demedi ama bu gun yürümekte baya zorlaniyorum kanala girdiyse hemen doğurur muyum ilk hamileliğin sorularım tuhaf olabilir

Kızlar erkek bebeği olanlara soruyorum bebeği doğunca hemen sünnet ettirmeyi düşünen var mı ilk bir ay içinde yani? Biz öyle yapmayı düşünüyoruz herkes öneriyor. Ne zaman yapılıyor acaba bilgisi olan var mı göbeği düşünce yapılıyor diye duymuştum ama

Canım duyduğum kadarıyla bebek kanala girse de bir iki hafta bekleyen de varmış yani hemen gelecek diye bir şey yok ama belli de olmuyor tabi bu bebislere

Ahah büyük olsa suç küçük olsa yine suç bir de 85 bedenim yani çok ta küçük değil. Ne diyelim cnm Allah sabrımızı arttirsin

Bi sıkıntı oluyor mu olmuyormu emin olmak istiyorlardır canım karnında iki can taşıyorsun üstünde duruyorlar ne güzel

Canım bebişler gelecek galiba artık ,iyi misin eşin yanında demi

Allah razı olsun kızlar hepiniz yazmışsınız. Çok şükür bi sorun çıkmadı su hala az ama acil sezaryene alınacak kadar değil dedi doktor. Doğurmadım yani

Canım duyduğum kadarıyla bebek kanala girse de bir iki hafta bekleyen de varmış yani hemen gelecek diye bir şey yok ama belli de olmuyor tabi bu bebislere
normal olsun istiyorum ama bu hafta kendiliğinden gelmezse haftaya 39 da alacak dr öyle dedi inşallah kendileri gelir ya çok bekleme imkanıda yok şekerden dolayı riske atmıyorlar. Aynen belli olmuyor cnm baksana seni hep bekledik ha doğurdun doğuracan diye kandırdı paşa seni çok espirili olacak belli annesi

Allah razı olsun kızlar hepiniz yazmışsınız. Çok şükür bi sorun çıkmadı su hala az ama acil sezaryene alınacak kadar değil dedi doktor. Doğurmadım yani
Hadi masallah sizee herkes doğayım diye dört gözle bekliyor bizimkisi dursunn ya biraz daha içerde diyor

18 günlükken yaptırmıştım. Bunda da yaptıracağım

Bnm bildigim 5 6 aylikken ypiliyo die biliyorum bn o zmn yaptrcam ilk ay olur mu bilmiyrum

Benim oglum olursa gobekle bir kestircem canim benim

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…