2021 Temmuz Anneleri Gebelik, Ultrason, Testler, Gebelik Takibi

Bebeğimin cinsiyeti ;

• Ankete Katılan
    289
Neşter onda olck sonucta korkmakta haklyzsaka bi yana gerilmek istemiyorum. Bazen ne kadar alttan alip soylesem de yanls anlaslyorum. Bi kere dedm ki muayenehane acmyi dsnyormssnz sanrm bni yari yolda birakmzsnz demi szi ozellikle sectim dedim. Ne ortada kalmasi,burası doktor dolu gidersin birine iste falan diye azarlar gbi konstu. Normlde de yengec burcuym alinganim bi de hormonlar mi eklndi neyse cok zoruma gtmsti. Gerilmyelm diye gerekmdkce konsmuyorm. Ama bugun bi soraym bu mevzuyu.. Insallah iyi bi anina denk gelrm beyfendinin..bi de sirf kaprsli olmasn diye kadn dr secmemstmamca âlâsini yapyo sagolsun

Kızlar dün konuşuluyordu galiba benim de içime doğan tarih 3 Temmuz neden bilmiyorum Bakalım tutturabilecek miyim bu konularda çok başarılı değilim öyle olsam geçen hafta Çarşamba ya da Perşembe doğmuş olması gerekiyordu bizim oğlanın

Karbonatlı suyu duymuştum ama gerçekten faydalı mı araştırmadım internetten bakayım garmastan gerçekten çok güzel bir krem iki günde göğüslerim acımaya başladı lansinoh pek fayda etmedi garmastan ın üstünde göğüs ucu için kullanılan her krem temizlenmelidir yazıyor ben lansinoh u da siliyorum

Ay böyle doktorları duyunca kendi doktoruma şükrediyorum aşırı guleryuzlu bir adam zaten özelikle bunun için seçmiştim onu çok da memnunum çok sakin biri seni de sakinlestiriyor sürekli de gülümsüyor çok rahat ediyorum yanında Ama şansıma bu hafta full izinli inşallah bu hafta dogurmam diyorum.

Ya bzmki de iyi zamninda gerckten iyi biri ama tersine denk gelnce cok korkuyorm. Dedgm gbi biraz da bnm alinganlklarm da eklenyor belki ama pek rahat edemyorum. Müdürün odasina bile bu kadar gergin grmyorum ya insallah en hayirli zamnda olur szn de dogumunuz,saglikla..

Valla benimki Ağustos sonuna kadar kalmayı düşünüyor bir mucize bekliyorum gitmesi için hala daha bebeğin ayakları üşüyor diyo doktor ayakları soğuk olur ama üşümez dedi diyorum doktorların dediklerine de inanmıyormuş dedim o zaman 10 yıl tıp fakültesini boşa mı okuyorlar klima da biz üşüyorsak bebek de üşürmüş hastanelerde bebek kısımları buzhane gibi diyoruz ama nafile

Allah sabir versin ya..okan bayulgen programa baglanip cok konusan kadnlara " bi sus be kadiiin" diye bagryodu ya sznkine de bunu yapmak gerekyo gbi..susmasa da rahatlarsnz en azndan..

Evet fark ediyorda 100 cc gelmiyor bebek emince en fazla 10 cc çıkıyor farkı ver sen dinleme öyle dediklerinde tekrar mı yatırmak istiyorsunuz de cahile laf anlatamazsın ki
Valla dinlememek için direniyorum resmen kendi iki çocuğu yüksek ateşten havale geçirmiş hatta biri çocuk felci geçirip engelli kalmış hala daha bebek üşüyor diyo valla cahille uğraşmak gerçekten çok zor

Özlemi gidiyorsun canım ? Benim bu 3. Sezeryanım olacak ilki özeldi uyuşturuldukdan sonra takılmadı öncesi takıldı. 2. Devlette yaptım yine aynı şekilde uyuşturulmadan yaptılar.
Evet canım özelde spinal iğnesini yaptılar belimden aşağıya ılık ılık birşeyler inmeye başlayınca hemen yatırıp sondayı taktılar çıktıktan sonra da ayaklarımdaki uyuşukluk yavaş yavaş gitmeye başlayınca çıkardılar ağrı acı hiçbir şey olmadı hatta ilk idrarda yanma da yaşamadım

Onlara kalsa onlar da bişey yapmıyor ama ben de senin gibi yapacağımı düşünmüyorum evet oğlum kıymetli herkesin evladı kıymetli ama evlenince herkes hayatını rahat yaşamalı her ne kadar bilgili olunsa da zaman değişiyor kendisi doğururken doktor yüzü görmeden evde ebeyle doğum yapmış şimdi doktorların dediklerine inanmıyor

Kızlar bebemin suyu biraz daha azalmış nstdeyim şu an. Sizce bugün doğurur muyum?

Geniş t2ncereye su koy canım. Malzemeleri de içine at kaynat 1 2 taşım sonra da biraz sıcak suda dursun çıkar kendi kendine kurusun. Pompayı parçalarına ayırmayı unutma.

Kızlaaarr doğum için yatış bekliyorum. 4 cm açıklığım varmış, bebek kanalda kafasını elledi doktorum. Oysa ki sadece çatı muayenesi için gelmiştim Dualarınızı bekliyorum
Hayırla kucağına al inşallah canım,Rabbim ağrısız sızısız doğum nasip etsin inşallah

Canım ben sulu yemek atmadım birkaç kere denemiştim daha önce hoşuma gitmemişti. Köfte mücver haşlanmış sebze falan koydum. Sulu yemekleri de önceden yapıp yapıp fazlasını kavanoza kapatmıştım sıcakken. Bugün de doğurmazsam kurabiye poğaça falan yapayım diyorum buzluk için
Yok yok bence dogurmazsin
Benden önce doğurup durmayın kız herkes beni geçti sona kalıcam
Nst normal çıkıyor da suyun sürekli azalması moralimi bozdu valla iyice panikledim inşallah bit sey olmaz

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…