2021 Temmuz Anneleri Gebelik, Ultrason, Testler, Gebelik Takibi

Bebeğimin cinsiyeti ;

• Ankete Katılan
    289
Yoo haklısın o konuda canım Doktor dün kapıdan girdiğimde direkt bebeğin aşağı inmiş dedi. Sonra alttan baktı bebeğin gelişimi dikiş durumum vs. Bu hafta içi alabilirim dedi doğuma. Nst sonucuna göre konuşalım dedi mesela sancım olmadığı için rahattım.
Bebeğin karında yükseldiği bi mesafe var oraya ulaşınca geri aşağı itiyor kendini benimkide iri olduğu için aşağı da epey sınırdaydı rahim ağzı uzunluğumda sonrası doğum. biraz tehlikeli bulduğu için biraz da 38 e son 1 hafta durabildiği kadar tutalım dediği için böyle karar aldık. Yani doğru düşünüyorsun sen Normalde 12-13 ekimdi benimde sezeryan tarihim ama bendeki belirtiler çok bekletmiyor. Yoksa 39 haftaya kadar da beklese iyi olurdu. nasip ama çok şükür yine bugünleride gördüm

Gunaydin kizlar bu gece dogurmadim sukur
Çok şükür canım doktor kontrolün ne zaman ?
Tabi ki güzel şeyler duyacaksın doktorundan minik prensesin seni mutlu etmeyi 4 gözle bekliyor annesi

Yarin insallah canim

Hamilelik çekimini diyorsan yapamadık canım bizim bebiş son 3 haftadır uslu durmadigindan arada kaynadı o da her an doğurucam diye beklediğimizden cesaret edemedik yani. Hastanede yenidoğan çekimi yaptiricam sadece.
Ben de anca elbise ayarladım doğurmadan çektirebilsem bari hangi fotoğrafçıyı önermiştin? Düğün mevsimi açıldığı için hep red yiyorum

Gunaydın herkese. Nasılsınız yürüyüş yapabiliyor musunuz. Dün ben bıraz yaptım butun gece heryerim ağrıdı ama uyuyabıldım. Ve çok sıcak heryerim yanıyor. Bende hala sancı yok bakalım ne olacak.

Kızlaaarr doğum için yatış bekliyorum. 4 cm açıklığım varmış, bebek kanalda kafasını elledi doktorum. Oysa ki sadece çatı muayenesi için gelmiştim Dualarınızı bekliyorum
Hayırla kurtul insallah canım sancın falan yok muydu:)

Ya doktordan neden bu kadar korkuyoruz milletçe bilmiyorum ben de kızacak diye böyle konuları açık açık konuşamıyorum.sinir bozucu bi durum. Ama yavaş yavaş kendimi aşmaya başladım. Sen de sor canim, çekinme :) bebeğin suyuna nst de çıkan sancılarına göre sana gün vermesi daha mantıklı. Seni bu konuda çok iyi anlıyorum
Günaydın canım. Güzel geçsin kontrolün buzluğa benim de biseyler yapip atmam gerekiyor da.. fikre ihtiyacım var yapmazsam ben aç kalırım biliyorum çünkü.
Kızlaaarr doğum için yatış bekliyorum. 4 cm açıklığım varmış, bebek kanalda kafasını elledi doktorum. Oysa ki sadece çatı muayenesi için gelmiştim Dualarınızı bekliyorum
Gözün aydın canım. Allah kolay bir doğum nasip etsin bebek kanala girince o kadar yakında mi oluyormuş yaaa şaşırdım baya.

Canim yeri gelmişken sorayım sana, dikiş yapılırken heyecan veya korku oldu mu? Yani bebeği sana gösterdiler ne kadar sürdü ve sonrasında eminimki zaman geçmek bilmemistir.. panik olunacak bi durum var miydi?
Yok canım heyecan yada korku olmadı normalde ben de panik atak var ona rağmen olmadı sadece birşeyler yapılıyor biliyorsun ama hissetmiyorsun bebeğimi yanımda temizlediler sonra 5 dk kadar ağzıma yanağını dayadılar sonra giydirmeye götürdüler o arada benim dikişlerim bitti odama gittiğimde bebeğim oradaydı ana hiç panik olacak bir durum yokmuş ben de korkmuştum ama korktuğum gibi olmadı

Hadi gözün aydın canım kolay bir doğum olur inşallah 4 cm açıklık sancı olmadan gayet güzel inşallah sonrası da böyle ilerler

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…