2021 Temmuz Anneleri Gebelik, Ultrason, Testler, Gebelik Takibi

Bebeğimin cinsiyeti ;

• Ankete Katılan
    289
Canim yeri gelmişken sorayım sana, dikiş yapılırken heyecan veya korku oldu mu? Yani bebeği sana gösterdiler ne kadar sürdü ve sonrasında eminimki zaman geçmek bilmemistir.. panik olunacak bi durum var miydi?

O kadar haklısın ki. Hep kendimi ona hazırlamıştım şimdi gelen giden ne bileyim bi de bebek hevesi herkeste. Her şey batacak şimdi. Ha kimse gelmeseydi bu sefer de eşimle birbirimizi yerdik diyorum kocamla aram bozulacağına eltimle aram bozulsun ama biri demişti burda gerçekten ne kadar çok şey beklersen o kadar çok sinir oluyorsun.
Kız ben sofra kuramıyorum sancı olmadığı halde kaburgam ayrı sırtım ayrı belim ayrı siz nasıl beklediniz hakikaten bilmiyorum. Şimdiye bırakmış olsam hastane çantasına bi don bilr koyamam
Tozu attım hafızaya benim sütüm erken geldi ama çok mu olur az mi olur iki bebeğe yeter mi bilemiyorum süt arttırıcı şeyler her zaman önemli. Garmastan kremi de duymuştum lansinohtan çok daha iyi olduğunu da duymuştum ama garmastan her emzirmeden önce yıkanması gerekiyormuş Lansinoh yıkanmasına gerek yok diyorlar. Lansinoh da ne kadar doğal deseler de benim içim rahat etmez temizlemeden bi tane de garmastan alam bari.
Bu arada göğüs yaraları için bir damla anne sütünü göğüs ucuna sürmek de iyi geliyor diye duymuştum. Bi de karbonatlı suyla emzirme öncesi göğsü temizlemek hem yaralar için iyiymiş hem bebeğin ağzında pamukcuk olmasını engelliyormuş diye okumuştum bi araştır istersen vaktin olunca

Ay aynı beni anlattın ya klima olayı hariç kopyala yapıştır ama cok sukur fazla kalmadılar gittiler çok sacma ya tamm torunlarında bu cocugunda sağlıklı ortamda büyümesi lazim düşüncesizler iste

Evet fark ediyorda 100 cc gelmiyor bebek emince en fazla 10 cc çıkıyor farkı ver sen dinleme öyle dediklerinde tekrar mı yatırmak istiyorsunuz de cahile laf anlatamazsın ki

Özlemi gidiyorsun canım ? Benim bu 3. Sezeryanım olacak ilki özeldi uyuşturuldukdan sonra takılmadı öncesi takıldı. 2. Devlette yaptım yine aynı şekilde uyuşturulmadan yaptılar.

Günaydın kızlar bugün kontrolüm var bakalım oğluş ne durumda
Bitmez ama ileride bizler de kv olacaz inşallah eleştirdiğimiz şeyleri bizler de yapmayız
yapmayız kuzum bizim nesil onlarınki gibi değil bence
Günaydın kızlar bu gece doğuran yok mu :) Rabbim ne büyük ya ilk bebeğime hamileyim gece saatte bir uyanıyorum, uykuya düşkün ben erkenden kalkıyorum sanki beni sürece hazırlıyor:)
canım aynı durum bende de var Her saat başı kalkıyorum sabah erkenden kalkıyorum fln baslarda rahatsız oluyordum sonra düşündüm bebek olunca da böyle olacak şimdiden hazirlaniosun dedim kendime

Evet kuzum şimdiden bünyemiz kendini hazırlıyor çok da iyi oluyor ilk bebek olduğu icin bu duruma alışmak, insallah kontrolün de güzel gecer haber ver bize de :)

Evet kuzum şimdiden bünyemiz kendini hazırlıyor çok da iyi oluyor ilk bebek olduğu icin bu duruma alışmak, insallah kontrolün de güzel gecer haber ver bize de :)
ilk çocuk olduğu icin beni bi endişe de aldı ya acaba nasıl bir anne olcm ona iyi bakabilck miyim fln diye
ay ins haber veririm tabi kuzucum

ilk çocuk olduğu icin beni bi endişe de aldı ya acaba nasıl bir anne olcm ona iyi bakabilck miyim fln diye
ay ins haber veririm tabi kuzucum
O endişe bende de var canım acaba yetebilecek miyim ihtiyaçlarını anlayacabilecek miyim sürekli böyle şeyler düşünüyorum

Dün ayaklarım inanılmaz şişti. Biraz bacaklarımı hareket ettirdim vücudumun kaskatı hali geçsin açılsın diye. 5te kalça ağrısıyla uyandım. Bu haller yüzünden çok mutsuz geçiriyorum bu haftaları, ağrıdan ödemden hareket edememekten bunalıp bunalıp ağlıyorum. Çok kilo aldım muhtemelen onun çok etkisi var çok pişmanım yediklerime dikkat etmediğime

Hic pisman olma yemedim de noldu bu hafta sisti ayaklarim ellerim bazlama gibi odem tutmucam galiba derken bir anda sistim

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…