2021 Temmuz Anneleri Gebelik, Ultrason, Testler, Gebelik Takibi

Bebeğimin cinsiyeti ;

• Ankete Katılan
    289
Bana gelseydi iyiydi ev temizliyor herkes o enerjiyle temizligi ozlediydim

Benim ki tam dedigin gibi canim 15 dk da 6 mi 7 mi ne sanci var dag gibi dag gibi
Düzenli o zaman canım hastaneye git sancıları hissediyorsan
Sancı da hiç birsey aklıma gelmiyor. TSk ederim

Aynen. O yüzden demiştim hiç kimseyi almayın yanınıza. Evde yalnız bakın be işinizi. Hersey zorunuza gidiyor.
I ay kimse gelmeyecek diye kendimi hazırladım son anda biz gelcez dediler 8 ay nerdeydiniz acaba

Duzenli giriyor canim sancilarim yaklasik bir 20 30 sn suruyor ama alt tarafima dogru cocuk kendini itiyor hissediyorum insallah yalanci kasilmadir dedigin gibi

I ay kimse gelmeyecek diye kendimi hazırladım son anda biz gelcez dediler 8 ay nerdeydiniz acaba
Doktorumla konusuyoruz surekli dayanabildigimiz yerr kadar bekliyoruz diyor senin icin diyorum dedi surekli alttan bakip strese sokma ke dini dedi

Kızlar doğum öncesi İpek kirpik düşünen bir arkadaş vardı naptınız rahat mı? Bi de saç boyatan röfle vs yaptıran var mı

Kızlar doğum öncesi İpek kirpik düşünen bir arkadaş vardı naptınız rahat mı? Bi de saç boyatan röfle vs yaptıran var mı
O benim 2 hafta önce yaptırmıştım yarın gidip bakımını yaptıracağım yine hatta gayet rahat Ben saçımı da düzenli boyatiyorum 5.ayimdan beri doktorum izin vermişti zaten.

Doğru söylüyorsun canım ama telaşeden hala hiçbir şey anlamadım spinal sezaryen oldum önce dikişlerin acısı sonra geçmeyen sırt ağrısı bebeğimin bir gün bile olsa küvöze girip ayrı kalmamız derken daha ne olduğunu anlamadım 40 tan sonra bir mucize bekliyorum gitmeleri için

Planlı sezeryan ise 38+ yada 39+ dolmasını bekliyor doktorlar canım. Herhangi bir durumda erkenden bebek doğmasın diye. Normal tarihin 15 temmuz ise 5 i olması normal
Doğum yaptım saat 15.55de
Gözün aydınn sağlıcakla büyüt yavrunu inşallah

Allah kolaylık versin. Yalnız olmayı tercih ediyorum. Kimsenin şunu böyle yap bunu böyle yap demesinden hoşlanmıyorum. Herkes anneliği öğreniyor, tecrübe ediniyor. Birde rahat rahat evin içinde dolaşmak var tabi

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…