2021 Temmuz Anneleri Gebelik, Ultrason, Testler, Gebelik Takibi

Bebeğimin cinsiyeti ;

• Ankete Katılan
    289
Aaa haber et mutlaka kuzu
Benimde yarın

Kızlar şuraya tombik yanaklı pamuk dudaklı bir oğlan bırakayım Ağız burun kaş göz aynı babası 3 kilo olmuş

Doktor çok tatlı bir kadındı herşeyi güzelce açıkladı ilgilendi falan. Nstdeyken sancıları hissetmedigimi ama sonra sancilarimin başladığını söyledim bir daha nstye sokalim seni içimiz rahat etsin dedi. Sabahki nstye baktı çok ciddi sancıların yok yatış yapacak kadar dedi. Açıklığım da artmamış aynı. Doğumhanedeki Nst cihazları daha hassas oraya git orda bakalım nstye dedi oraya gideceğim şimdi.

Nasıl da masum yatıyor. Sanki annesini telaslandirip duran bebe bu değil

Duygusal ve stresli... Hastaneye girince ağlarm sanırım
Korku var içimde
İnşallah güzel şeyler duyar.
Oyy hormonların oyunu hep bunlar
Güzel olacak tabi ki herşey bak bugünleride gördün gördük çok şükür
kucağına alınca bugünleri de unutacaksın hiç hareketlerinde endişe etme her bebek her hamilelik farklı gerçekten

O dudaklar neee maşallah
Hadi yine iyisin doğurmayacaksın

Oyyy benm damadıma
Nazlı damadım
Doğma teyzecim sen bekle doktorunu
Anneni parmağında oynat
Heh aferm sana

Kafa ölçüsü canımı sıkıo zatn cnm

Oyyy maşallah ona abi olmaya cok hazır . Ilk okula basladiginda kardeşi onermiyorlar evet. Eve bebek geldi beni istemiyorlar artık diye düşünüyormuş çocuklar o yuzden anaokulu bile olsa bebek dogunca vermeyin diyorlar oncesinde ya da iyice duruma alıştıktan sonra gitmeliymiş. Biraz dişimizi sıksak 2 sene sonra arkadaş olurlar sanırım ondan sonrası rahat geçer inşallah

Nasıl da masum yatıyor. Sanki annesini telaslandirip duran bebe bu değil
Dimi ya
O dudaklar neee maşallah
Hadi yine iyisin doğurmayacaksın
Bugün de doğurmadim diyebilecek miyim acaba ,
Oyyy benm damadıma
Nazlı damadım
Doğma teyzecim sen bekle doktorunu
Anneni parmağında oynat
Heh aferm sana
Sancı çıktı deyince eşim hemen dedi annemi ara gelsin diye dedim aramam Doktor yatış vermeden kimseye bir şey demem bundan sonra

Günaydın kızlar kontrolüm vardı bugün şuan nst deyim.bebeğim 3200 gr 49 cm boyundaymış.kendisi gelmek istemezse 9-10temmuz gibi alalım dedi doktorumuz
Maşallah size kuzumm insallah kendisi gelir bebiş O zamana kadar daha var günün:)
Kontrolden geldim göstermeye çok meraklı olduğu pipisini bile göstermedi biraz kulak gördüm
Hahaha kizzz çocuk utanmaya başladı desene büyüdükçe
Oy maşallah bal yanak bal dudak, doktorun izinde olduğunda da bi hayır varmis bak kuzucuk bu doktora poz vermiş doktor da ne iyiymiş içiniz rahat etsin diye yönlendirmiş hadi bakalim o nst de ne çıkacak

Benimki 2 buçuk yaşında bu yıl kreşe vermek istemedim bu yüzden. Bakicisina çok düşkün. Onun bebekle kalıp kendisinin okula gitmesine üzülür diye. Beni değil de onu kıskanacak muhtemelen

Sırf çatı muaynesi korkumdan sezeryan yapacam sanırım

Oy maşallah bal yanak bal dudak, doktorun izinde olduğunda da bi hayır varmis bak kuzucuk bu doktora poz vermiş doktor da ne iyiymiş içiniz rahat etsin diye yönlendirmiş hadi bakalim o nst de ne çıkacak
Doğumhanede bekliyorum şimdi boş oda yokmuş Nst için bekliyorum ama keşke burda beklemesem içeriden çığlıklar geliyor

Sırf çatı muaynesi korkumdan sezeryan yapacam sanırım
Yok ya ben korkmuyorum , korkum cati dar falan derse diye çünkü daha önce hiç alttan muayene olmadımm
Doğumhanede bekliyorum şimdi boş oda yokmuş Nst için bekliyorum ama keşke burda beklemesem içeriden çığlıklar geliyor
Yaa onlar bi avazda kurtulanlardir insallah canım öyle düşün keske orda beklemesen boşalınca çağırsalar seni

Valla helal
Sende deneyimle bakalm nasılmş

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…