2021 Temmuz Anneleri Gebelik, Ultrason, Testler, Gebelik Takibi

Bebeğimin cinsiyeti ;

• Ankete Katılan
    289
gmz41 doğurmadı canım ben de kesin temmuza kaldım
Mama veriyorsan mamayı çalkalamak gazı artırıyormuş diye duydum kaşıkla karıştırmak lazımmış

Öyle canım inşallah 4 u çok gecmeden gelirde sezeryan olmam

Ay ben rahatladım valla sen bunları yapınca hadi geçmiş olsun bizim beşikle oto koltugumuz yoktu onları da bugün aldık geri kalan her sey hazır. Pompanın markası ne bazı markalar bulaşık makinesinde dezenfekte ediliyor ekstra hijyen modunda.

Oooooo hayırlı olsunnnnnnnnn
Bugn aşmışsn kendini
Tamam kızlar ananız hazır gelebilirsiniz
Philips avent cnm ama kıyamam sanırım makinaya atmaya

Haydee o da hop deyince hazırlanan birşey değil bak bence onun için o kadar bekleme yıkandı ütülediyle bitmiyor o iş zaten kesin anacığın yapmıştır onları çantayıda sen hazırla bari
Cemren0604 Haklı kız ben ilk önce eşimle hazırladım sonra durup durup bir şey ekledim sonra annem gelince onunla bir daha düzenledik hala durdukça aklıma bir eksik geliyor ekliyorum onu bari hazırla bekleme Bal0ncuk

Kzzzz neyi varki
Tut çantaya koy değilmi
Ay ben öyle olur diyordum kaç kere o valiz açılıp kapandı saymadım.
poşetler değişti adetler değişti o unutuldu alındı yine yıkandı ütülendi koyuldu çıldırdım sonra eşime dedim artık al bunu koy arabaya görmeyeyim

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…