2021 Temmuz Anneleri Gebelik, Ultrason, Testler, Gebelik Takibi

Bebeğimin cinsiyeti ;

• Ankete Katılan
    289
Ay ben öyle olur diyordum kaç kere o valiz açılıp kapandı saymadım.
poşetler değişti adetler değişti o unutuldu alındı yine yıkandı ütülendi koyuldu çıldırdım

Kızlarrrrr tatilemi gidiosunuz?
Ne ediosnuz o kadar da

Kızlarrrrr tatilemi gidiosunuz?
Ne ediosnuz o kadar da
Herşey 2 gece hastanede kalındığını öğrenince değişti ne yapayım birde kızlar burda doğurdukça yok ağız bezi yok yedek kıyafet yettiremedik felan deyince her deyişlerinde açıp kapandı o valiz valiz boyutunu değiştirecektim artık utandım

Ohhhhhhh helal sanaaaaaaa
Duysunlar seni duysunlar
Birtek bana yükleniolar
Sanki tam hazır olursa doğurcam diye düşündüm hepdaha diyorum şunlar şunlar koyulacak,ay valla sıcaktan yerimden kalkmaya üşeniyorum.Ay hiç bitmiyor ki koyulacaklar.Sonra dedim ki amaaan hastane 15 dk mesafede.Lazım olursa eşim getiriversin.Sanki askere mi gidiyoruz

Burda 1 gün
Kızzz amannnnnn bence o kdar panik yapmayn

Ayyy aynen hastane evim arası mesefa arabayla 5 dk o yzden dert etmiorm

Tam onu diyecektim kesin eşine güveniyorsundur diye benimki de 5 dk dibimde ama ben eşime güvenemiyorum tulum derim zıbın getirir pişik kremi derim gögüs ucu kremi getirir felan

Bende emin gibiyim
Doktor da kendinden emin olamadı senin bebişler doktoru da sasirtti
Ben sana senin oğlun olacak dedim inanmadin, bak şimdi 5 temmuz u da tutturayim da gor
Biz 8 Temmuz’da doğarız oğluşumun çok bekleyeceğini düşünmüyorum
Zamanında gelsin inşallah cnm.

Tam onu diyecektim kesin eşine güveniyorsundur diye benimki de 5 dk dibimde ama ben eşime güvenemiyorum tulum derim zıbın getirir pişik kremi derim gögüs ucu kremi getirir felan
Öyle bir tembih ettim kisonunda ya sen bunların hepsini koy ne olacak ki dedie dedim dönüşü var bi de bunun boşaltması falan

Kızlar selam 15 kilo gibi bi kiloyla doğuma giricem.. daha önce anne olanlar ne kadar sürede gidiyor bu kilolar

Öyle bir tembih ettim kisonunda ya sen bunların hepsini koy ne olacak ki dedie dedim dönüşü var bi de bunun boşaltması falan
fazla fazla koy sen yinede eve dönüşü artık o düşünsün
Kızlar selam 15 kilo gibi bi kiloyla doğuma giricem.. daha önce anne olanlar ne kadar sürede gidiyor bu kilolar
6 kilo felan doğumda bi gidiyor. Sonra senşn yeme alışkanlığına bağlı gidiyor canım. İlk gebelikte 13 kilo almıştım verirken 30 kilo vermiştim mesela 1 sene olmadan diyet vs de yapmadım emzirdim ve gün boyu belki 1 ekmek ucu kadar yiyecekle duruyordum. Şimdide 25 kilo aldım yine veririm iş güç bebek koşturmaktan diyorum. Bol sıvı tüket ev işine ver kendini gün içinde aktif ol gider

Bende temmuz annesi olucam canim

İlk gebeliğimde 22 kilo aldım,emzirme döneminde sütüm olsun diye aşırı yemek yesem bile 25 kilo verdim 1 yıl içindeŞimdi 9 kilo aldım.Her şeyi yiyorum ama kilo almıyorumBebiş 2.500 yani normal kiloda.Kilo vermek için ayrıca çaba sarf etmeye gerek yok doğum sonrası.Tek formülEmzirmek

Utanma utanma benim iki valizim var

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…