2021 Temmuz Anneleri Gebelik, Ultrason, Testler, Gebelik Takibi

Bebeğimin cinsiyeti ;

• Ankete Katılan
    289
Maşallah bebişe yerini hazırlıyor gelmek hic annesini hic üzmeden sağlıkla gelsin insallah canım

Kuzum çok şükür şimdilik tek sorunum uykusuzlukbebek geceleri mikir mikir ses çikardikça noldu diye uyaniyorum acaba altı mi pis acaba acıktı mı ağlayacak mı falan.
meme uçlarım ufak olduğu için memeyi kavramakta zorlanıyor ama biraz uğraşınca güzelce emiyor çok şükür Kilosu 35+3 haftasında doğumdan iki gün once Ultrasonda 3 kilo gelmişti, doğumda da 3 kilo çikti. Pazartesi ilk kontrolümüz var bakalim kilosu nasil degismis yazarim

Uykusuzluk hepimiz yaşayacağız olsun annesi çok şükür emsin Muhtemelen biraz vermiş olabilir kilo başlarda öyle oluyor ama sonra ala ala devam edecek endişelenme sakın ne güzel doğumun başlamış ve hızla ilerlemiş inşallah bundan sonrasınıda kolaylıkla atlatırsın

Sancım var dersem kimse inanıp gelmez artık suyum falan gelmesi lazım
Bence suyun gelse de doğurmazsın sen
Doktor da kendinden emin olamadı senin bebişler doktoru da sasirtti

Ben sana senin oğlun olacak dedim inanmadin, bak şimdi 5 temmuz u da tutturayim da gor
Ne olacaksa olsun artık ben de kafama takmıyorum

Geldik kontrolden, nts de bir şey çıkmadı şükür. Ufak kasılma var ama ben hissetmiyorum hazırlık aşaması dedi. Bebeğin hareketleri iyi. Kafası uzun zamandır aşağıda, hala öyle şükür. 2kg 880gr olmuş oğluş. Zamanının dolmasını bekleyeceğiz anlaşılan. Tansiyon kontrolüne devam. En fazla 11/7 oluyor gerçi. Polikistik yapım olduğundan kontrollü gidiyorum Burda 37 hafta diyor ama 36+2 yim şuan aslında

İnsallah kuzum hepimiz saglikla buyuturuz insallah yavrularimizi

Ben de öyle hissediyorum nedense bana sürpriz yapmazsa gününe yakın gelir gibi
Maşallah bebişe yerini hazırlıyor gelmek hic annesini hic üzmeden sağlıkla gelsin insallah canım
İnşallah canım hepimizin ki sağlıkla bir avazda gelsin

Gözünaydın canım allah analı babalı büyütsün inşallah. ben bebek olamadıgı halde 3 gün uyuyamadım 3. Gece evimde uyudum
Sağolasın canım Allah razı olsun Senin uyumaman normal canım bebeğin yanında olmayınca stres olmuştur muhakkak şuan bende de sarılık olacak korkusu var emziriyorum 3 saatte bir de mama takviyesi veriyorum ama mama acayip gaz yapıyor çocuk doktoruna danışacam tavsiye ettiği mama varsa ona geçecem

Kızlar bebişi ilk aylık aşısını olan varmı malum çoğumuzda doğurdu biryandan galiba bizi salı günü çağırdılar 29 günlük olcaz 1 aydan 1 gün eksikte ama Korkuyorum ateşti huysuzluktu olurmu diye her bebekte farklıdır gerçi ama ön bilgide iyi geliyor

Kızlar hepinize selamlar öyle çok sayfa birikmiş ki okuyamadım oğluşdan girmeye fırsat bulamıyorum sanıyorum dikişleri de zorladım ufak tefek kanamalar var dikiş yerlerinde biraz zorlanıyorum o yüzden ama ben de oğlum da çok iyiyiz biraz gazlıyız sadece kimler doğum yaptı bu arada takip edemedim yazan olursa sevinirim doğum yapacak arkadaşlara da Allah kolaylık versin bir avazda doğurun inşallah temmuz annesi kaç kişi olacak çok meraktayım

Aynen yanımda degildi ne yapıyor iyimi gülüyor mu ağlıyor mu iyi bakılıyor mu kime benziyora kadar hep düşünüp durdum hastanede hic oturmadım hep yurüdüm 3. Güne kadar dikişlerim cok agrıdı bol yüremek fayda ediyor daha sonrası agrım hafif oluyordu öksürürken bile agrısı sızlama seklinde oluyordu
Bol bol emzir canım hem sütün artar gögsüm sönük süt yok demeyin emzirin diyorlar . Hatta bebek emdikçe vücut süt üretimi yapıyormuş bebek bırakana kadar emzirin diyorlar dakika tutmayın şartlamayın diyor bende her iki gögsümü 20 şer dk rahat emiyor bazen bırakiyorum o bırakana kadar emsin diyorum

Canım ben yaptırdım 21 hazirandı yaptırdık ateslenme olmadı çok şükür sürekli ateşini ölcüyordum hatta çıkarsa fark etmem diye huzursuzda olmadı iyiydik bebekten bebeğe değişir ama o insallah rahat gecer sizinki

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…