2021 Temmuz Anneleri Gebelik, Ultrason, Testler, Gebelik Takibi

Bebeğimin cinsiyeti ;

• Ankete Katılan
    289
Aşağıda basınç gibi bir his varmiydi. Bende öyle, sanki birisi kurcalıyordu🙈 kanala yavaş yavaş yerleşiyor, erken gelmesine gerek yok boncuğu.. Yani öyle birsey oldu diyede doğum başlamaz. Rahim kalınlıği kaç baktım doktorun?
She-Raa She-Raa
Evet canım basınç vardı. Aşağıya doğru baskı yapıyordu bebiş. Basınçla beraber sızı da vardı. Herhalde kanala iniyor dedim. Kurcalama gibi his oluyor bende de. Sanki alt tarafta tadilat varmış gibi 😃 Doktor kontrolüm haftaya, o zaman bakar sanırım

Evet canım basınç vardı. Aşağıya doğru baskı yapıyordu bebiş. Basınçla beraber sızı da vardı. Herhalde kanala iniyor dedim. Doktor kontrolüm haftaya, o zaman bakar sanırım
Benim. İki gün önceydi. Haftaya birdaha var kontrolüm. Daha 4 cm Di. Ama kanalın üstündeymis. İşte doktordan çıktığım akşamı öyle basınç hissettim. Bu 3. Bebis olduğundan tecrübeli im. Kesin kanala kayıyor ve sabitlesiyor.

Birden bire olacak birsey de değil.

Kızlar kimler temmuz annesi olacağım. İnşallah diyor, yani kimler öyle hissediyor?

Ben temmuzu beklerim gibi hissediyorum. Hata günüme yakın dogururum gibi hissediyorum. Biliyorsunuz ki hislerim kuvvetlidir 🤭 o yüzdende hastane çantam hazır değil 🙈🤭😂

Ben zaten yalancı çobana döndüm 😂 Dün kendi annem döndü memlekete senin doguracagin yok dedi 😂 Bugün de kayınvalidem yazlığa gidiyor haftasonu için 😄 Dedim herkes dağıldı etrafımda yarın kesin bı atraksiyon yaşarız 😂😂😂
Annen gittiyse kesin sancı başlar su gelir bir sey olur 🤣

Benim. İki gün önceydi. Haftaya birdaha var kontrolüm. Daha 4 cm Di. Ama kanalın üstündeymis. İşte doktordan çıktığım akşamı öyle basınç hissettim. Benim. İki gün önceydi. Haftaya birdaha var kontrolüm. Daha 4 cm Di. Ama kanalın üstündeymis. İşte doktordan çıktığım akşamı öyle basınç hissettim. Bu 3. Bebis olduğundan tecrübeli im. Kesin kanala kayıyor ve sabitlesiyor.
Birden bire olacak birsey de değil.
Ben tecrübesizim🤦🏻‍♀️ ilk bebeğim , her şeyi oğlumda tecrübe edeceğim 😊

Kızlar kimler temmuz annesi olacağım. İnşallah diyor, yani kimler öyle hissediyor?

Ben temmuzu beklerim gibi hissediyorum. Hata günüme yakın dogururum gibi hissediyorum. Biliyorsunuz ki hislerim kuvvetlidir 🤭 o yüzdende hastane çantam hazır değil 🙈🤭😂
Maksimum 5 temmuz diyorum kendime , ama senin hastanede çocuğu giydiriyorlar burda öyle değil 😂

Salıya kesin gün mu verdi kuzum ne dedi ki , bebişleri suları ne durumda
Sularda bi değişiklik yok canım aynı. Salı tekrar kontrole çağırdı verdiğimiz tarihten bir hafta önce alabiliriz dedi. Zaten 7sine gün vermişti haftaya alabiliriz demeye getirdi. Biraz düşündü erken geldi herhalde haftaya takip edelim dedi ne yapacak ben anlamadım 🤣

Ben varım canım. Haftaya gittiğimde sonraki haftaya gün verecek. İki gün önce kontrolde herşey normaldi doğru düzgün sancı bile çıkmadı. Herşeyi yıkadım utuledim ama çantam hâlâ hazır değil 🙈 alınacak bir iki şey var onları bekliyorum. O zamana kadar bekleyeceginden emin gibi oturuyorum öyle 🤣

Sularda bi değişiklik yok canım aynı. Salı tekrar kontrole çağırdı verdiğimiz tarihten bir hafta önce alabiliriz dedi. Zaten 7sine gün vermişti haftaya alabiliriz demeye getirdi. Biraz düşündü erken geldi herhalde haftaya takip edelim dedi ne yapacak ben anlamadım 🤣
Doktor da kendinden emin olamadı senin bebişler doktoru da sasirtti😂😂
Tm bakalım, zaminda gelsin bebislerimiz cnm.

Ama hislerinizi merak ettim. Bakalım 5 temmuzu tuturacakmisin 😂
Ben sana senin oğlun olacak dedim inanmadin, bak şimdi 5 temmuz u da tutturayim da gor😂

Biz 8 Temmuz’da doğarız 😊 oğluşumun çok bekleyeceğini düşünmüyorum 😃

Hayırlı cumalar güzel anneler 🌸
Screenshot_20210625_142430.jpg

Kuzum ben dogum yaptim biliyorsundur belki, bu bahsettiklerin son bir haftadir yasadigim seylerdi ,
Damla damla idrar kacirdim saniyordum, bacagimin icine bicak saplaniyordu aniden geçiyordu, bi de karnimin kenarlarinda hafif agrilar oluyodu. İstersen bir gidip baktir 😊 ama belki de bu zamanlarda tamamen normaldir bu belirtiler
Bugün kontrolüm vardı bebiş kanala inmeye başlamış ondan oluyormuş 36 dan sonra normal bu belirtiler dedi. Hazırlıklı ol doğuma dedi prematüre bebek olmaktan çıkmış artık. Doğum başlarsa durdurmaya çalışmayız dedi. 🌸 hayırlıca gelsin yavrularımız

X