2021 Temmuz Anneleri Gebelik, Ultrason, Testler, Gebelik Takibi

Bebeğimin cinsiyeti ;

• Ankete Katılan
    289
Kızlar hepinize selamlar öyle çok sayfa birikmiş ki okuyamadım oğluşdan girmeye fırsat bulamıyorum sanıyorum dikişleri de zorladım ufak tefek kanamalar var dikiş yerlerinde biraz zorlanıyorum o yüzden ama ben de oğlum da çok iyiyiz biraz gazlıyız sadece kimler doğum yaptı bu arada takip edemedim yazan olursa sevinirim doğum yapacak arkadaşlara da Allah kolaylık versin bir avazda doğurun inşallah temmuz annesi kaç kişi olacak çok meraktayım
gmz41 gmz41 doğurmadı canım ben de kesin temmuza kaldım 🤣
Mama veriyorsan mamayı çalkalamak gazı artırıyormuş diye duydum kaşıkla karıştırmak lazımmış

Maşallah, gününü biliyor cnm bebeğin. O ne zmn isterse o zmn gelecektir.

Bebisin kafası yerlesiyordur kanala cnm. Dün aynı sızlanma bendede vardı. Ağrı denilemez ona. O yerleşmedir.
Ağrı belden oluyor karna doğru (açılma ani) Sonrada büyük çişin varmış gibi (doğum anı).

Maşallah. Allah analı babalı büyütmek nasip etsin inşallah
Öyle canım inşallah 4 u çok gecmeden gelirde sezeryan olmam

Heeeyyyyy hu huuuuuu
Hadi beni tebrik edinnnn :halay::halay::halay::halay::halay::halay:

Oyyyy kızımın eşyaları yıkandı ütülendi..
Benimde eşyalarm yıkandı ütülendi..
Birtek süt sağma makinası biberon emzik bunları dezenfekte etmek lazm
Siz yaptınıznı onları?
Ay ben rahatladım valla sen bunları yapınca hadi geçmiş olsun 🤣 bizim beşikle oto koltugumuz yoktu onları da bugün aldık geri kalan her sey hazır. Pompanın markası ne bazı markalar bulaşık makinesinde dezenfekte ediliyor ekstra hijyen modunda.

Ay ben rahatladım valla sen bunları yapınca hadi geçmiş olsun 🤣 bizim beşikle oto koltugumuz yoktu onları da bugün aldık geri kalan her sey hazır. Pompanın markası ne bazı markalar bulaşık makinesinde dezenfekte ediliyor ekstra hijyen modunda.
Oooooo hayırlı olsunnnnnnnnn
Bugn aşmışsn kendini
Tamam kızlar ananız hazır gelebilirsiniz :KK70::KK70:
Philips avent cnm ama kıyamam sanırım makinaya atmaya :KK70:

Haydee 😂 o da hop deyince hazırlanan birşey değil bak bence onun için o kadar bekleme yıkandı ütülediyle bitmiyor o iş zaten kesin anacığın yapmıştır onları çantayıda sen hazırla bari 😂
Cemren0604 Cemren0604 Haklı kız ben ilk önce eşimle hazırladım sonra durup durup bir şey ekledim sonra annem gelince onunla bir daha düzenledik hala durdukça aklıma bir eksik geliyor ekliyorum onu bari hazırla bekleme 😂 Bal0ncuk Bal0ncuk

Kzzzz neyi varki
Tut çantaya koy değilmi 🙈
Ay ben öyle olur diyordum kaç kere o valiz açılıp kapandı saymadım.
poşetler değişti adetler değişti o unutuldu alındı yine yıkandı ütülendi koyuldu çıldırdım 😂 sonra eşime dedim artık al bunu koy arabaya görmeyeyim

X