2021 Temmuz Anneleri Gebelik, Ultrason, Testler, Gebelik Takibi

Bebeğimin cinsiyeti ;

• Ankete Katılan
    289
Ağlamışsındır canım 😂 Bende tam tersi biraz daha dursun içimde böyle güzel heryere birlikte gidiyoruz çok alıştım diye ağladım geçen gün 🙈
Dursun dursun nereye kadar kuzumm gelsinler disard a biz büyültürüz onları 😂
Kızlar ağlamaktan bahsetmişsinizde bence umutlanmayın doğuruncada geçmiyor☺️ gündüz 2 saat uyudu neden çok uyuyo koklayamadım uyanmıyo diye ağladım sonra göğsümde uyutmadan kendi uyudu diye ağladım bikaç sn önce kocamı öptüm kızımı çok seviyom diye ağladım kafa dağıtmaya girmiştim ama yok ben biraz daha ağliim🙈😊
Demek ki doğurunca da devam ediyor bu ağlamalar 😂
Zaten sancının düzenli olup olmadığını anlamak için baya vakit geçiyo canım saat tutuyosun emin olmak için.ben sancılarımın düzenli olduğunu anlamıştım ama çok yüksek olduğunu düşünmemiştim acı eşiğim yüksek sanırım.nişanım gelmese erkenden gitmezdim yine baya sancıyı evimde çekeyim diye düşünürdüm.hakkımızda hayırlısı bakalım senle aramızda tam 1 hafta var her ctesi benimde haftam doluyo 😊 doktorum suyum yada sancım gelmezse 39da alırım dedi şurda kaldı 2 haftam diyorum bende 🧐
Ara ara ağrılarım oluyor ama düzensiz olduğu icin umursamıyorum hic gerçekten en güzelini yapmışsın son ana kadar evde bekleyip en sonunda hastaneye gitmekle
ayy onu bana sor ya🤣 yürüyüşe fln çıkamıyorum artık çiş nöbetlerim yüzünden Geçen gün wcye yetişcm diye yolda kaçırdım 😂😂 Gecesi ayrı gündüzü ayrı bu ara tek aşkım wc

işte bana olan da tam olarak bu 😬

aglamissndr kuzum hemde öyle bi aglamissndr ki ben bu ara eşime kızıp kızıp ağlıyorum mesela 😂😂

onlar da aç birakmasinlar hamişi ya ala ala :KK70:
Bu aralar eşler bizi hicc anlamıyor 😂
Ciddimisin 🤣🤣🤣🤣 ahahahah benimde 3 hafta sonraki halim öyle olavak bencr
Doğum yaklaşınca durumlar vahim oluyor 😂

Kızlar sabah 5ten bu yana aşırı bel ağrım var sancı yok ama gelir mi aceba 😣
Çok mu ayakta durdun acaba. Benim adet ağrısı gibi başlamıştı ilk doğumum karından girmişti ağrı o yüzden bilemicem herkesin aynı olmaz.artik her belirtiye acaba mı diyoruz benim de vajinada cok baski var yurumekte zorlaniyorum artik arada zonkluyor alt kısım

Hayırlı cumalar 🌸

LilaGuller LilaGuller Hyt-123 Hyt-123 kızlar gözünüz aydın Allah analı babalı sağlıcakla büyütsün 🧿nasılsınız iyimisiniz şimdi ?
LilaGuller LilaGuller canım hemen hemen aynı tarihlerimiz bebeğin nasıl kilosu emme gücü felan😊
Sezeryan tarihini konuşacağız doktorla aklımızdaki tarih erkendi bi sıkıntı olur mu merak ediyorum

Çok mu ayakta durdun acaba. Benim adet ağrısı gibi başlamıştı ilk doğumum karından girmişti ağrı o yüzden bilemicem herkesin aynı olmaz.artik her belirtiye acaba mı diyoruz benim de vajinada cok baski var yurumekte zorlaniyorum artik arada zonkluyor alt kısım
Yok cnm ayakta durmadım dün benimde ilk bel ağrısı ile başladı da 6 yil geçince üstüne cok hatırlamıyor insan 😅 bakalım ne olacak

Bebisin kafası yerlesiyordur kanala cnm. Dün aynı sızlanma bendede vardı. Ağrı denilemez ona. O yerleşmedir.
Ağrı belden oluyor karna doğru (açılma ani) Sonrada büyük çişin varmış gibi (doğum anı).
Yaaaa.. Teşekkür ederim içimi rahatlattın 😃 tam o esnada araba kullanıyordum, zorladı biraz beni. O zaman benim doğum da yaklaşıyor. Doktorum 40.haftayı beklemez dedi. Yüksek ihtimal 38-39 arası doğar

Aynen hele sicak hic cekilmiyor inan birde oturmaktan popom ağrıyor cok sukur haftaya carsamba benim son gun birde mesai saatleri degisiyor vallaha ben yirttim 10.00 16.00 coo iyiydi 😊
Benim de uzun süre oturduktan sonra kalkınca kalça kemiğim batiyor. Yuruyemiyorum bi süre.. ama saat başı kalkip yurursem baya dinç oluyorum..
Ne güzel yaa şanslısın. ☺️ Ben bir hafta daha calisicam yeni mesai saati uygulamasından sonra 🥺 keşke idare ederiz seni, sen 10 da gel deseler.. zaten doğumdan sonra hep uykusuz geceler bizi bekliyor 😴😴

Aşağıda basınç gibi bir his varmiydi. Bende öyle, sanki birisi kurcalıyordu🙈 kanala yavaş yavaş yerleşiyor, erken gelmesine gerek yok boncuğu.. Yani öyle birsey oldu diyede doğum başlamaz. Rahim kalınlıği kaç baktım doktorun?
She-Raa She-Raa

X