2021 Temmuz Anneleri Gebelik, Ultrason, Testler, Gebelik Takibi

Bebeğimin cinsiyeti ;

• Ankete Katılan
    289
Gözünüzaydin canım sağlıkla huzurla büyüsün yavrunuz

Aynen evlat bambaşka birsey.

Evlenmeden iki yeter diyordum. Kızım oldu şimdi 4 diyorum. Çok seviliyor evlat. Allahim Kimseyi evladiyla sinamasin

Canım ucunu çekip atarmisin resmini buraya, bnde var ama aynısımı diye bakacağım

Hyt-123 canım seni merak ediyoruz inşallah ikiniz de iyisinizdir dualarımız seninle.

Iki gecedir rüyamda doğuruyorum kızlar dün geceki çok komikti ilk defa iki bebeği birden doğurdum ama bu sefer de biri kız biri erkek cıktı eşim e diyorum ki hani spinal olacaktı ben hicbir şey hatırlamıyorum neden genel yaptırdın

Çıktım canım doğumdan çok şükür iyiyz darısı sana

Selam kızlar masallah doğuranlar var benim ilk kızım 40+1 de doğmuştu şu anda 38 haftalık oldu ve 1 haftadır sürekli bir ağrı oluyor arada 38 ile 39 haftalık iken doğum yapanlar neler yaşadı çok merak ettim cevap verirseniz sevinirim

Kızlar doğumdan çıktık çok şükür bende bebeğimde iyiyiz Bebeğim küvezde şuan ama çok şükür iyiyiz Allah hepinizden razı olsun
Merhaba , çok geçmiş olsun. Gözünüz Aydın. Rabbim evladınızı size bağışlasın. Bahtını açık etsin inşallah
Genel anestezi mi oldunuz acaba ? Süreç nasıldı ? Nasıl uyandınız ? Müsait olduğunuzda yazabilir misiniz

Valla bez aklıma gelmemişti iyiki söyledin dogumhanedeki ebelere nasıl ulaştın canim? Ben de önden görüşmek istiyorum onlarla. Telefonumu içeri sokmama izin verirler mi diye sorucam

Valla bez aklıma gelmemişti iyiki söyledin dogumhanedeki ebelere nasıl ulaştın canim? Ben de önden görüşmek istiyorum onlarla. Telefonumu içeri sokmama izin verirler mi diye sorucam
Benim hastanemde est doğumhanede. Dün çekilirken sordum. Sezaryen olacak benim ameliyathaneye almazlar diye düşünüyorum. Bir dahaki sefere bende sorayım olmazsa

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…