2021 Temmuz Anneleri Gebelik, Ultrason, Testler, Gebelik Takibi

Bebeğimin cinsiyeti ;

• Ankete Katılan
    289
Sürekli dondurma ye sen 😂 Gerçekten keşke biri beni uyarsaydı kışın doğur diye

Masallah paşaya ya yerim onun parmaklarını:)

Maşallah canım sana da bebişe de ne güzel bir doğum olmuş Rabbim bize de en doğalından doğumlar nasip etsin inşallah, bir anda suyun geldi resmen daha önceki gün iş hakkında konuşuyordun:) Sonrası da çok kolaylık olur inşallah sana :) Birde suyun miktarı ne kadardı kuzum

Canımm az kaldi doğuma dualarım seninle bebisi sağ salim kucağına alırsın insallah

Amin canım benim insallah ❤

Gözün aydın canım darısı bizlere olsun inşallah ❤
Kuzum ayağa kalktığım gibi şortum yerler şelale oldu öyle videolar görmüşsündür aynı öyle oldu altıma depend giymeme ragmen o bile sırılsıklam oldu doguma kadar da akmaya devam etti. Ben ilk anda şok oldum tabi çok ilginçti🤭

Kızlar çok heyecanlıyım 🥺çok duygusalım çok farklı bir duyu bir kaç saat sonra oğlumu inşallah alıcam kucağıma küveze girse bile en azından sağlıklı olucak inşallah hepinizden Allah bin kere razı olsun iyiki hepinizi ayrı ayrı tanıdım hepiniz için çok dua edicem hepinizi çok sevdim ben inşallah bu güne kadar sizi kıracak şeyler kullanmamışımdır hakkınızı helal edin ♥️♥️
canım güzel haberlerini bekliyoruz bebisine kavusacaksn 😇🤲🏻

Kızlar çok heyecanlıyım 🥺çok duygusalım çok farklı bir duyu bir kaç saat sonra oğlumu inşallah alıcam kucağıma küveze girse bile en azından sağlıklı olucak inşallah hepinizden Allah bin kere razı olsun iyiki hepinizi ayrı ayrı tanıdım hepiniz için çok dua edicem hepinizi çok sevdim ben inşallah bu güne kadar sizi kıracak şeyler kullanmamışımdır hakkınızı helal edin ♥️♥️
Rabbim kolaylık versin inşaallah.Sağlıcakla kavuşun birbirinize🐣🤗

Selam kizlar Sali oglen 12.40’da oglumuz dunyaya geldi. Dua eden, mesaj atan herkese cok tesekkur ederim. Yavrum cok sukur 3500 gram dogdu ve ehamdulillah yogun bakim surecine girmedi, yanima gonderdiler ilk kontrollerinden sonra. 🤲🏼🧿❤️🌸
Suan biraz sut icin ugrasiyoruz, doymuyor galiba uyutamiyorum hic. Yarin oglen taburcu olcaz insAllah evde daha rahat edebiliriz.
Bu arada epidural sezeryan oldum, ilk gun agrim sizim hic olmadi, ama bugun dikislerim agriyor, Rabbim kolaylik versin diyelim, buna da sukur🤲🏼 Oglum saglikli ya masAllah🧿 Hepinize hayirli saglikli rn guzel sekilde dogumlar diliyorum🤲🏼🌸🥰
Maşallah sübhanallah bebişine 🧿😇 Çok şükür bak yoğun bakım ünitesine girebilir diyordun o bile olmamış binlerce şükür canim darısı bize olsun inşallah 🤲 Sende bir an önce toparlarsin bol bol sütün olur inşallah canım 🌸🌸

Rabbim yar ve yardımcın olsun canım sağlıkla kavuşun yavrunla inşallah 🤲🌸

Her sey guzel olacak insallah. Biz dualarmzla szn guzel haberlernzi beklyor olacagz. Kuvoz bile olsa orda hep kalmyck..kucagnza alip koklmaya cok az kaldi🥰saglikla,kolaylikla gelsin insallah..hemencecik ikinz de toparlanin hastaneden saglikla cikin..cok sukur her imkanmz var..bagda bahcede dogurup sahipsz kalmyoruz. Her seye sukurler olsun. Dualarmz siznle⚘
Allah razı olsun canım inşallah♥️ Çok şükür ki eski imkanlar değil gerçekten çok şanslıyız

Kızlar uzun zamandır yazmıyordum yazıları sizleri uzaktan takip ediyorum dua ediyorum ihtiyacı olanlara 🙏
Size Ssvd hakkında bilginiz var mı diye soracaktım dün farklı Bi Dr a gittim bana önerdi daha önce düşünmemiştim düşünen var mı aranızda
Ben varım ssvd düşünüyorum Rabbim nasip ederse deneyeceğiz doktor çok önemli desteklemesi gerekiyor Op.Dr.Semra özer diye bir doktor var YouTube de onun ssvd detaylı anlatan bir videosu var istediğin bütün soruların cevaplarını alabilirsin

Kızlar hepinizin mesajlarını tek tek alıntılayamadım kusura bakmayın dün doğum yapan başka arkadaşlar da varmış galiba o arkadaşlarımızın da bebişleri hayırlı olsun Rabbim analı babalı büyütmeyi nasip etsin inşallah ben dün spinal sezaryen ile doğum yaptım doğum sırasında hiçbir sıkıntı yaşamadım sadece şuan sezaryen dikiş yerinde çok ağrı var o da yakında geçer umarım size birkaç tavsiyede bulunmak istiyorum öncelikle yanınızda mama için elektrikli cezve bulundurun sezaryenden sonra süt hemen gelmiyor ben hastanede kullanmak için deepend m beden almıştım 64 kiloyla doğuma girdim m beden biraz ucu ucuna oldu diyebilirim keşke L aldaymışım artı ilk gün bebeğinizin ilk kakası çıkacağından uykusuz bir geceye hazır olun çünkü o kakanın çıkması büyük eziyetmiş yavrum sabaha kadar sancı çekti ne o uyudu ne ben ne de refakatçimiz Allah şimdiden hepinize hayırlı doğumlar nasip etsin inşallah

Kızlar Meryem Ana otum tamamen açılmış ☺️ Öğleden sonra kontrole gidicem bakalım açılmam ilerlemiş mi? Eğer değişiklik yoksa bu tezi de çürütmüş oluyorum 😂😂 IMG_20210624_091547.jpg IMG_20210624_091606.jpg

Canım ben hastaneden çıkarırken askılı zıbın giydirdim ustüne direk tulumunu giydirdim corap eldiven sapka taktim hemsireye altına bi tane pijama giydirim mi dedim hayır dedi sen ne giyiyorsan ona bi kat fazla giydir dedi pijama altta gerekmez dedi

Tamam canım dikkate alicam ben de bunları.sagolasin ,☺️
Helal olsun canim ne demek. Hayırlı güzel haberlerini bekliyoruz 😍💕
yok kız nerde bizimkiler her türlü işi kitlio affetmio 🤣😂
Vay vicdansizlar vay 😄

Kelebekk3404 Kelebekk3404
LilaGuller LilaGuller
masalkzz masalkzz
Ya kızlar alıntı birturlu yapamadım ama o elleri ayakları mis kokularını içinize çekin bizim yerimize kurban olurum onları yaradana 😍 Sabırsızlanıyor insan ama görünce nasıl pozitif oldum maşallah sübhanallah yavrularınıza 🧿🧿🧿😇
Canim benim cok az kaldi burdaki güzel annelerin hepsi yavrusuna kavusacak insallah saglikla sihhatle hepinize duaciyim 🥰🥰

Selam kizlar Sali oglen 12.40’da oglumuz dunyaya geldi. Dua eden, mesaj atan herkese cok tesekkur ederim. Yavrum cok sukur 3500 gram dogdu ve ehamdulillah yogun bakim surecine girmedi, yanima gonderdiler ilk kontrollerinden sonra. 🤲🏼🧿❤️🌸
Suan biraz sut icin ugrasiyoruz, doymuyor galiba uyutamiyorum hic. Yarin oglen taburcu olcaz insAllah evde daha rahat edebiliriz.
Bu arada epidural sezeryan oldum, ilk gun agrim sizim hic olmadi, ama bugun dikislerim agriyor, Rabbim kolaylik versin diyelim, buna da sukur🤲🏼 Oglum saglikli ya masAllah🧿 Hepinize hayirli saglikli rn guzel sekilde dogumlar diliyorum🤲🏼🌸🥰
Masallah size canim 😍 Rabbim hayirli uzun ömürler versin hep birlikte 🌸

Kizlar hastane çantamı hazirladim ama sadece bebek kiyafetlerini.. bu takımı hastaneye vericem doğum öncesi. Fotodaki kollu atleti giydirsinler, yarım kollu olani vermeyeyim diyorum..
Bi de böyle takimlarin tek altı oluyor. Onlar tek başına usutmez mi? Ben içine giydirsinler diye bi de beyaz patikli alt ayarladim.. siz nasıl ayarladiniz? 🤔
2 gün hastanede kalacağımı düşünerek 7 tane alt üst takim ayarladim ama hepsinin alti tek kat. Sizce üşür mü bebek? Battaniye falan orteriz diye düşündüm
Canım ben dün doğumhane deki ebelere sordum ilk giyilecek kıyafet olarak ne istiyorsunuz diye. Şunlar yeterliymis. Altına 2 kat olsun demedi.
Bez
Çıtçıtlı zıbın
Çorap
Şapka
Eldiven
Alt üst takım (patikli dedi)
Battaniye

Bunları koyacağım bende.

X