2021 Temmuz Anneleri Gebelik, Ultrason, Testler, Gebelik Takibi

Bebeğimin cinsiyeti ;

• Ankete Katılan
    289
Evet 2 haftadır yiyorum yaz gebeliği zor miş ya ilk çocuğum kışın doğdu meğer ne güzel miş

Ilk zamanlar muhtemelen reflu yatağıyla bulduğumuz her yerde yatırcaz zaten mantıklı sonra almak

Kızlar ben vazgeçtim dogurmuyorum

Doktorum her şey normal dedi sancıları onemsemedi bile alttan muayene de etmedi o yüzden haftaya tekrar kontrole gelirsin dedi ama izinli olacakmış haftaya İnşallah o izindeyken dogurmam. Haftaya farklı bir doktora muayene ol mutlaka beni bekleme dedi duyduğum iyi bir doktor vardı ona randevu aldım haftaya çarşambaya ama stres oldum kendi doktorum yokken bir sorun olmaz insallah

Son düzenleme:
Hakkinizda hayırlısı olsun. Benim kiz da dönmedi diye hemen gün vermişlerdi. Ama çok erken bi tarihe vermişlerdi. Hâla onun pişmanlığını yaşıyorum. Sancın yoksa veya suyun falan sıkıntılı değilse keşke biraz daha beklemeyi isteseydin. Kaç haftaliksin şuanda? Genel anestezi düşünme derim. Spinal daha rahatmis. Genel anestezide ayilir ayilmaz ağrılarınla uyaniyorsun. Bebeği emzirmeni bekliyorlar senden. Ben baya zorlanmıştim keşke spinal olsaydim

Kızlar bizde doktordan çıktık hala makat geliş inşallah 39da alacak doktor şimdilik herşey yolunda ilaçlara devam dedi magnezyum konuşmuştuk geçen. Bana sorun olmaz dedi doktorum :)

Hadi bakalım temmuza adım adım kızlar

Allah analı babalı büyüsün cnm yarin daha bi değişik olursun hergun daha fazla ve cok cabuk iilesiyorsun

Allah analı babalı büyüsün cnm yarin daha bi değişik olursun hergun daha fazla ve cok cabuk iilesiyorsun
İnşallah canım ya kasıklarım ağrıyor bıçak saplanır gibi şuan hala bebeğimi görmeye gidemedim yürüyüş yaptırmadılar serum takılı sütümüde daha sağmadım geliceklermiş bekliyoruz

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…