2021 Temmuz Anneleri Gebelik, Ultrason, Testler, Gebelik Takibi

Bebeğimin cinsiyeti ;

• Ankete Katılan
    289
Merhaba , çok geçmiş olsun. Gözünüz Aydın. Rabbim evladınızı size bağışlasın. Bahtını açık etsin inşallah 🙏
Genel anestezi mi oldunuz acaba ? Süreç nasıldı ? Nasıl uyandınız ? Müsait olduğunuzda yazabilir misiniz ☺️☺️
Allah razı olsun canım çok teşekkür ederim ♥️ Yarı baygındım hani bebeğimi falan gördüm hep çok güzeldi herşey çok güzel geçti şuan ağrılarım başladı biraz anestezinin etkisi geçiyor sanırım ama diyer şekil çok şükür iyiyiz 🌺

Kizlar Bizimde bugun kontrolumuz vardi bebek donmemis daha donmez dediler yarina sezeryan icin 7de burda ol dediler bugun covid testi vericekmisim sezeryan dogum hakkinda hicbir bilgim yok bayiltmami olcak belden uyusturmami olcak onu da bilmiyorum birde bebek kucuk demislerdi oda var cok panik oldum banada dua edin lutfen

Kızlar Nst sonucum bu şekilde yine tam nstye gireceğim zaman sancılarım durdu bunları da hissetmedim aslında nasıl çıktı anlamadım demek ki akşamları çektiğim sancı esnasında Nst ye girsem 100 u geçecek sancılar 😄 Muayeneyi bekliyorum şimdi. IMG_20210624_125712.jpg

Benim kizimda 40 ta doğmuştu. yarın 39 oluyoruz biz de. Agri tam olarak nerede oluyor. Benim dün kasığima bicak saplanir gibi agri girdi bi kac kere. Yuruyus yaptim biraz ondan mi oldu bilmiyorum ama baya canimi yaktı
Selam kızlar masallah doğuranlar var benim ilk kızım 40+1 de doğmuştu şu anda 38 haftalık oldu ve 1 haftadır sürekli bir ağrı oluyor arada 38 ile 39 haftalık iken doğum yapanlar neler yaşadı çok merak ettim cevap verirseniz sevinirim

Ben yoyko park yatak aldım canım baya geniş güzel beşik gibi sallanıyor anne yanı oluyor senin iki bebek sığar içine tahminen😊
70×120 mı ölçüleri? Ben de öyle düşünüyorum önce tek beşik alıp yan yana yatırayım dönmeler başlayınca ayırırım diyorum. Icine nasıl yatak aldın peki? Besikle aynı marka mi?

Kizlar Bizimde bugun kontrolumuz vardi bebek donmemis daha donmez dediler yarina sezeryan icin 7de burda ol dediler bugun covid testi vericekmisim sezeryan dogum hakkinda hicbir bilgim yok bayiltmami olcak belden uyusturmami olcak onu da bilmiyorum birde bebek kucuk demislerdi oda var cok panik oldum banada dua edin lutfen
Saglikla kavus yavruna insallah canım Allah kolaylık versin

Kızlar doğumdan çıktık çok şükür bende bebeğimde iyiyiz ♥️ Bebeğim küvezde şuan ama çok şükür iyiyiz Allah hepinizden razı olsun 😍
Cok sevindim. Allah analı babalı büyütmek nasip etsin. Kendinize iyi bakın 😍🥰
Kızlar Nst sonucum bu şekilde yine tam nstye gireceğim zaman sancılarım durdu bunları da hissetmedim aslında nasıl çıktı anlamadım demek ki akşamları çektiğim sancı esnasında Nst ye girsem 100 u geçecek sancılar 😄 Muayeneyi bekliyorum şimdi.Eki Görüntüle 2876834
Evet sancı çıkmış ama düzensiz cnm.
Dün bende sancı çektim, asaga doğru bastırdı bizimkisi.

70×120 mı ölçüleri? Ben de öyle düşünüyorum önce tek beşik alıp yan yana yatırayım dönmeler başlayınca ayırırım diyorum. Icine nasıl yatak aldın peki? Besikle aynı marka mi?
70 ×110 ölçüleri ben henüz yatak almadım çünkü yatak matı var biraz ince ama ilk zamanlar idare eder. biraz büyüyünce içine 70×110 yatak almayı düşünüyorum aynı marka olmasına gerek duymuyorum.

Benim kizimda 40 ta doğmuştu. yarın 39 oluyoruz biz de. Agri tam olarak nerede oluyor. Benim dün kasığima bicak saplanir gibi agri girdi bi kac kere. Yuruyus yaptim biraz ondan mi oldu bilmiyorum ama baya canimi yaktı
Aynen arada bıçak saplanıyor belim ağrıyor bende çok Aktif olmaya çalışıyorum 😂 gerçi hiç durmuyorum birşeyler yapıyorum sürekli . Arada bide göbeğim düşecek gibi oluyor sanki mümkün 😂😂

Aynen arada bıçak saplanıyor belim ağrıyor bende çok Aktif olmaya çalışıyorum 😂 gerçi hiç durmuyorum birşeyler yapıyorum sürekli . Arada bide göbeğim düşecek gibi oluyor sanki mümkün 😂😂
Ben yürümüyordum bir haftadan beri tansiyonum hep düşük ayağa kalktığım gibi başım dönüyor dün yürüyüşten sonra oldu öyle acaba mı dedim 🙈 ama kasılmalar baya zorluyor artık beni nefes aldirtmiyor gerçi doğum sancısının yanında devede kulak ama yine de çekilmiyor bu sıcakta. Hurma yemeye başladın mı

X