2021 Temmuz Anneleri Gebelik, Ultrason, Testler, Gebelik Takibi

Bebeğimin cinsiyeti ;

• Ankete Katılan
    289
Kuzum ayağa kalktığım gibi şortum yerler şelale oldu öyle videolar görmüşsündür aynı öyle oldu altıma depend giymeme ragmen o bile sırılsıklam oldu doguma kadar da akmaya devam etti. Ben ilk anda şok oldum tabi çok ilginçti

canım güzel haberlerini bekliyoruz bebisine kavusacaksn

Rabbim kolaylık versin inşaallah.Sağlıcakla kavuşun birbirinize

Maşallah sübhanallah bebişine Çok şükür bak yoğun bakım ünitesine girebilir diyordun o bile olmamış binlerce şükür canim darısı bize olsun inşallah Sende bir an önce toparlarsin bol bol sütün olur inşallah canım

Rabbim yar ve yardımcın olsun canım sağlıkla kavuşun yavrunla inşallah

Allah razı olsun canım inşallah Çok şükür ki eski imkanlar değil gerçekten çok şanslıyız

Ben varım ssvd düşünüyorum Rabbim nasip ederse deneyeceğiz doktor çok önemli desteklemesi gerekiyor Op.Dr.Semra özer diye bir doktor var YouTube de onun ssvd detaylı anlatan bir videosu var istediğin bütün soruların cevaplarını alabilirsin

Kızlar hepinizin mesajlarını tek tek alıntılayamadım kusura bakmayın dün doğum yapan başka arkadaşlar da varmış galiba o arkadaşlarımızın da bebişleri hayırlı olsun Rabbim analı babalı büyütmeyi nasip etsin inşallah ben dün spinal sezaryen ile doğum yaptım doğum sırasında hiçbir sıkıntı yaşamadım sadece şuan sezaryen dikiş yerinde çok ağrı var o da yakında geçer umarım size birkaç tavsiyede bulunmak istiyorum öncelikle yanınızda mama için elektrikli cezve bulundurun sezaryenden sonra süt hemen gelmiyor ben hastanede kullanmak için deepend m beden almıştım 64 kiloyla doğuma girdim m beden biraz ucu ucuna oldu diyebilirim keşke L aldaymışım artı ilk gün bebeğinizin ilk kakası çıkacağından uykusuz bir geceye hazır olun çünkü o kakanın çıkması büyük eziyetmiş yavrum sabaha kadar sancı çekti ne o uyudu ne ben ne de refakatçimiz Allah şimdiden hepinize hayırlı doğumlar nasip etsin inşallah

Tamam canım dikkate alicam ben de bunları.sagolasin ,
Helal olsun canim ne demek. Hayırlı güzel haberlerini bekliyoruz
yok kız nerde bizimkiler her türlü işi kitlio affetmio
Vay vicdansizlar vay

Canim benim cok az kaldi burdaki güzel annelerin hepsi yavrusuna kavusacak insallah saglikla sihhatle hepinize duaciyim

Masallah size canim Rabbim hayirli uzun ömürler versin hep birlikte

Canım ben dün doğumhane deki ebelere sordum ilk giyilecek kıyafet olarak ne istiyorsunuz diye. Şunlar yeterliymis. Altına 2 kat olsun demedi.
Bez
Çıtçıtlı zıbın
Çorap
Şapka
Eldiven
Alt üst takım (patikli dedi)
Battaniye

Bunları koyacağım bende.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…