2021 Temmuz Anneleri Gebelik, Ultrason, Testler, Gebelik Takibi

Bebeğimin cinsiyeti ;

• Ankete Katılan
    289
Canım ben hastaneden çıkarırken askılı zıbın giydirdim ustüne direk tulumunu giydirdim corap eldiven sapka taktim hemsireye altına bi tane pijama giydirim mi dedim hayır dedi sen ne giyiyorsan ona bi kat fazla giydir dedi pijama altta gerekmez dedi

Bana da bazen vuruyor ama söylediğiniz gibi öyle düzenli değil. Daha erken ya inşallah biraz sabreder en azından bi 37 yi görsem…

Selam kizlar Sali oglen 12.40’da oglumuz dunyaya geldi. Dua eden, mesaj atan herkese cok tesekkur ederim. Yavrum cok sukur 3500 gram dogdu ve ehamdulillah yogun bakim surecine girmedi, yanima gonderdiler ilk kontrollerinden sonra.
Suan biraz sut icin ugrasiyoruz, doymuyor galiba uyutamiyorum hic. Yarin oglen taburcu olcaz insAllah evde daha rahat edebiliriz.
Bu arada epidural sezeryan oldum, ilk gun agrim sizim hic olmadi, ama bugun dikislerim agriyor, Rabbim kolaylik versin diyelim, buna da sukur Oglum saglikli ya masAllah Hepinize hayirli saglikli rn guzel sekilde dogumlar diliyorum

Korkma canım rabbim yar ve yardımcınız olsun bebeginizi size bağışlasın ikinizde sağlıkla çıkın inşallah korkma bol dua et dua o kadar iyi geliyorki insana zor durumdayken
Allah razı olsun canım inşallah o kadar çok dua ettim ki sizde beni unutmayın dua edin

Ben yarın sabah 9 da sezaryen olucam canım nst kötü çıktı şuan hastanede gözetim altındayım
Anaaaa hyt biz beraber gidiyordk tek bıraktın beni kanka
Sensiz yoluma devam edecem
Şaka bir yana lütfen korkma... Ciğer geliştiricilerini vuruldun cok şükürrrr
Dualarım seninle cnm..
Hayırlısıyla sağlıkla kucağına almak nasip olsun inşallah

Bu kadar hazır olup doguramayan bir ben varım
Sen beni beklion tek kalmym die

Ayak isteyen teyzoşlar varmışş bizde de derisi soyulan ayaklar var
Yaaaaa kurban olsunlar
Maşallah minnoşa ya

Cnm gözün aydın.. Allah sağlkla büyütmeyi nasip etsin

K Kuzusunun annesi seni merak ediyruz cnm.. Ses ver

Evet beraber güdiyorduk hayırlısı artık inşallah sağlıkla gelir meleğim saat 9 da Seninde zamanını beklesin inşallah çünkü böyle bi stres yok olamaz yani

İnşallah canımm Allahım bin kere razı olsun

Kesinlikle katılıyorum Kahramanmaraş dan selamlar çok sıcak hele doktora gidip geldim berbat haldeyim ilk çocuk kışın doğdu meğer ne güzel bir şey miş o
Sürekli dondurma ye sen Gerçekten keşke biri beni uyarsaydı kışın doğur diye
Aynen canım uzun parmakları genetik olarak zaten bende eşimde ailelerimizde uzunuz 175 altı insan sayısı cok az ondan bizim beyfendide uzun olcak gibi
Masallah paşaya ya yerim onun parmaklarını:)
Maşallah canım sana da bebişe de ne güzel bir doğum olmuş Rabbim bize de en doğalından doğumlar nasip etsin inşallah, bir anda suyun geldi resmen daha önceki gün iş hakkında konuşuyordun:) Sonrası da çok kolaylık olur inşallah sana :) Birde suyun miktarı ne kadardı kuzum
Hareketleri kısıtlandı suyum az olduğu için doktor kalasını yaparsa tehlike olur dedi riske atamam küvezde daha garantide olur dedi
Canımm az kaldi doğuma dualarım seninle bebisi sağ salim kucağına alırsın insallah
Allah razı olsun canım evet teyzesi maşallah çok güçlü benim oğluşum rabbim isteyen herkeze nasip etsin inşallah .
Amin canım benim insallah ❤

Gözün aydın canım darısı bizlere olsun inşallah ❤

İnşallah canım Allah razı olsun binkere

Kızlar çok heyecanlıyım çok duygusalım çok farklı bir duyu bir kaç saat sonra oğlumu inşallah alıcam kucağıma küveze girse bile en azından sağlıklı olucak inşallah hepinizden Allah bin kere razı olsun iyiki hepinizi ayrı ayrı tanıdım hepiniz için çok dua edicem hepinizi çok sevdim ben inşallah bu güne kadar sizi kıracak şeyler kullanmamışımdır hakkınızı helal edin

Her sey guzel olacak insallah. Biz dualarmzla szn guzel haberlernzi beklyor olacagz. Kuvoz bile olsa orda hep kalmyck..kucagnza alip koklmaya cok az kaldisaglikla,kolaylikla gelsin insallah..hemencecik ikinz de toparlanin hastaneden saglikla cikin..cok sukur her imkanmz var..bagda bahcede dogurup sahipsz kalmyoruz. Her seye sukurler olsun. Dualarmz siznle⚘

yok kız nerde bizimkiler her türlü işi kitlio affetmio

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…