2021 Temmuz Anneleri Gebelik, Ultrason, Testler, Gebelik Takibi

Bebeğimin cinsiyeti ;

• Ankete Katılan
    289
Kizlar hastane çantamı hazirladim ama sadece bebek kiyafetlerini.. bu takımı hastaneye vericem doğum öncesi. Fotodaki kollu atleti giydirsinler, yarım kollu olani vermeyeyim diyorum..
Bi de böyle takimlarin tek altı oluyor. Onlar tek başına usutmez mi? Ben içine giydirsinler diye bi de beyaz patikli alt ayarladim.. siz nasıl ayarladiniz? 🤔
2 gün hastanede kalacağımı düşünerek 7 tane alt üst takim ayarladim ama hepsinin alti tek kat. Sizce üşür mü bebek? Battaniye falan orteriz diye düşündüm
Canım ben hastaneden çıkarırken askılı zıbın giydirdim ustüne direk tulumunu giydirdim corap eldiven sapka taktim hemsireye altına bi tane pijama giydirim mi dedim hayır dedi sen ne giyiyorsan ona bi kat fazla giydir dedi pijama altta gerekmez dedi

Canım benimde aynı senin gibi nst de 100 üzerinden degerlendiriliyormuş 60 tan yukarı ama düzenli olması gerekli seninde 60 çıkmış sonra 30 lara inmiş. Yani düzenli 60 olması ya da artması lazım. Benim az once cok fena vurdu hic bu kadar siddetli hissetmemistim. Allah hayretsin kızların dediği gibi temmuza kimse kalmayacak sanirim
Bana da bazen vuruyor ama söylediğiniz gibi öyle düzenli değil. Daha erken ya inşallah biraz sabreder en azından bi 37 yi görsem…

Eklentiler

• B6B0A14F-BB4E-4A28-9622-6885A9CAC75A.jpeg
    B6B0A14F-BB4E-4A28-9622-6885A9CAC75A.jpeg
    116,9 KB · Görüntüleme: 100
K Kuzusunun annesi nasılsın canım doğum nasıl geçti yazdıysan kusura bakma göremedim bakındım en son durum nedir inşallah yavrunda sende iyisinizdir 🤲😍

Ozlem9144 Ozlem9144 sen nasılsın canım bugündü sanki doğum inşallah herşey yolundadır 🤲🌸🥰
Selam kizlar Sali oglen 12.40’da oglumuz dunyaya geldi. Dua eden, mesaj atan herkese cok tesekkur ederim. Yavrum cok sukur 3500 gram dogdu ve ehamdulillah yogun bakim surecine girmedi, yanima gonderdiler ilk kontrollerinden sonra. 🤲🏼🧿❤️🌸
Suan biraz sut icin ugrasiyoruz, doymuyor galiba uyutamiyorum hic. Yarin oglen taburcu olcaz insAllah evde daha rahat edebiliriz.
Bu arada epidural sezeryan oldum, ilk gun agrim sizim hic olmadi, ama bugun dikislerim agriyor, Rabbim kolaylik versin diyelim, buna da sukur🤲🏼 Oglum saglikli ya masAllah🧿 Hepinize hayirli saglikli rn guzel sekilde dogumlar diliyorum🤲🏼🌸🥰

Korkma canım rabbim yar ve yardımcınız olsun bebeginizi size bağışlasın ikinizde sağlıkla çıkın inşallah korkma bol dua et dua o kadar iyi geliyorki insana zor durumdayken
Allah razı olsun canım inşallah o kadar çok dua ettim ki sizde beni unutmayın dua edin♥️

Ben yarın sabah 9 da sezaryen olucam canım nst kötü çıktı şuan hastanede gözetim altındayım
Anaaaa hyt biz beraber gidiyordk tek bıraktın beni kanka :KK70:
Sensiz yoluma devam edecem :KK70:
Şaka bir yana lütfen korkma... Ciğer geliştiricilerini vuruldun cok şükürrrr 🤲🤲🤲
Dualarım seninle cnm..
Hayırlısıyla sağlıkla kucağına almak nasip olsun inşallah 🤲🤲🤲

Bu kadar hazır olup doguramayan bir ben varım 😂
Sen beni beklion tek kalmym die :KK70:

Ayak isteyen teyzoşlar varmışş bizde de derisi soyulan ayaklar var
Yaaaaa kurban olsunlar ♥️♥️♥️
Maşallah minnoşa ya🤲

Selam kizlar Sali oglen 12.40’da oglumuz dunyaya geldi. Dua eden, mesaj atan herkese cok tesekkur ederim. Yavrum cok sukur 3500 gram dogdu ve ehamdulillah yogun bakim surecine girmedi, yanima gonderdiler ilk kontrollerinden sonra. 🤲🏼🧿❤️🌸
Suan biraz sut icin ugrasiyoruz, doymuyor galiba uyutamiyorum hic. Yarin oglen taburcu olcaz insAllah evde daha rahat edebiliriz.
Bu arada epidural sezeryan oldum, ilk gun agrim sizim hic olmadi, ama bugun dikislerim agriyor, Rabbim kolaylik versin diyelim, buna da sukur🤲🏼 Oglum saglikli ya masAllah🧿 Hepinize hayirli saglikli rn guzel sekilde dogumlar diliyorum🤲🏼🌸🥰
Cnm gözün aydın.. Allah sağlkla büyütmeyi nasip etsin

K Kuzusunun annesi seni merak ediyruz cnm.. Ses ver ♥️♥️♥️♥️

Anaaaa hyt biz beraber gidiyordk tek bıraktın beni kanka :KK70:
Sensiz yoluma devam edecem :KK70:
Şaka bir yana lütfen korkma... Ciğer geliştiricilerini vuruldun cok şükürrrr 🤲🤲🤲
Dualarım seninle cnm..
Hayırlısıyla sağlıkla kucağına almak nasip olsun inşallah 🤲🤲🤲

Sen beni beklion tek kalmym die :KK70:

Yaaaaa kurban olsunlar ♥️♥️♥️
Maşallah minnoşa ya🤲

Cnm gözün aydın.. Allah sağlkla büyütmeyi nasip etsin

K Kuzusunun annesi seni merak ediyruz cnm.. Ses ver ♥️♥️♥️♥️
Evet beraber güdiyorduk 😅 hayırlısı artık inşallah sağlıkla gelir meleğim saat 9 da ♥️ Seninde zamanını beklesin inşallah çünkü böyle bi stres yok olamaz yani 🤷‍♀️

Ne güzel yaaa. Ben de normal doğuma imrendim şimdi 😍 ama epidural olacaksa tabi.. anestezi uzmanlarınin odana gelmemesine şaşırdım. Neden böyle bi saçmalık yaptilarki.. kardesimden hatırlıyorum. Her sancı girdiğinde titremeye başlıyordu. Tuhaf bi şekilde.sonra geçiyordu. Garibimize gitmişti. Ama iyiki epidural doğum diye bişey var 😍 doğurdun kurtuldun.darisi başımıza.

Kesinlikle öyle. İlk zamanlar sıcak tutucam ben de.

Kesinlikle öyle canim. Ben de bu gece dua ettim sana. Allah'ın izniyle bebeğine sağlıkla kavusacaksiniz 💕
İnşallah canımm Allahım bin kere razı olsun ♥️

Kesinlikle katılıyorum Kahramanmaraş dan selamlar çok sıcak hele doktora gidip geldim berbat haldeyim ilk çocuk kışın doğdu meğer ne güzel bir şey miş o
Sürekli dondurma ye sen 😂 Gerçekten keşke biri beni uyarsaydı kışın doğur diye
Aynen canım uzun parmakları genetik olarak zaten bende eşimde ailelerimizde uzunuz 175 altı insan sayısı cok az ondan bizim beyfendide uzun olcak gibi🥰
Masallah paşaya ya yerim onun parmaklarını:)
Kizlar epidural i sormustunuz kzlrgn05 kzlrgn05 da sormustu
Ben sabah 10 gibi hastaneye varmistim sancilar 60 seviyesinde 5 dakikada bir falan geliyordu
Saat 15e kadar sancimi çektim giderek arttı. En son öyle bi vuruyordu ki 3 dakikada bir ve nefesimi kesiyordu. Ben sancıda karnım ağrıyacak sanıyordum ama bel ağrısıydı olay . Açıklık 6 cm di saat 15:30 gibi dayanamadım epidural istedim. Epidural takmak için ameliyathaneye indirdiler anestezi doktoru taktı ve orda beklettiler yarim saat. O yarim saat gercekten cok bunaldim sedyede yatmaktan ter boşaldı. Eğer hastanenizde epidurali gelip odanızda takıyorlarsa böyle imkn varsa lütfen isteyin yani ben çok bunaldım ameliyathanede. sol bacagim uyustu korktum ıkınamayacağım diye.
Sonra odaya çıkardılar beni aynı anda suni sancı da verdiler damardan doğum hızlansın diye. rahatladım bacağımın uyuşuklugu geçti mayıştım rahatca uzandim dinlendim (dogum anından once dinlenmek iyi oldu bence cok yorucu oluyor)
saat 17:30 gibi baktılar 9cm olmuş
Doğum haneye gittik ıkınma süreci başladı
Sancılar geldiğinde ağrı gibi değil de büyük tuvalete sıkışmışım gibi hissediyordum hep. Bu kısımda epidural baya etkili oldu sanırım. 18:15 te meleğim kucağımdaydi 🥰 epizyo kesisi olmadı doktor bilerek kesi atmadı bebek büyük değil diye ama ufak iki dikiş atıldı kendiliğinden olan yırtıklar için. İnşallah hepinizin doğumları benimkinden de güzel olur😍
Maşallah canım sana da bebişe de ne güzel bir doğum olmuş Rabbim bize de en doğalından doğumlar nasip etsin inşallah, bir anda suyun geldi resmen daha önceki gün iş hakkında konuşuyordun:) Sonrası da çok kolaylık olur inşallah sana :) Birde suyun miktarı ne kadardı kuzum
Hareketleri kısıtlandı suyum az olduğu için doktor kalasını yaparsa tehlike olur dedi riske atamam küvezde daha garantide olur dedi
Canımm az kaldi doğuma dualarım seninle bebisi sağ salim kucağına alırsın insallah
Allah razı olsun canım evet teyzesi maşallah çok güçlü benim oğluşum 😊😍 rabbim isteyen herkeze nasip etsin inşallah .
Amin canım benim insallah ❤

Gözün aydın canım darısı bizlere olsun inşallah ❤

Sürekli dondurma ye sen 😂 Gerçekten keşke biri beni uyarsaydı kışın doğur diye

Masallah paşaya ya yerim onun parmaklarını:)

Maşallah canım sana da bebişe de ne güzel bir doğum olmuş Rabbim bize de en doğalından doğumlar nasip etsin inşallah, bir anda suyun geldi resmen daha önceki gün iş hakkında konuşuyordun:) Sonrası da çok kolaylık olur inşallah sana :) Birde suyun miktarı ne kadardı kuzum

Canımm az kaldi doğuma dualarım seninle bebisi sağ salim kucağına alırsın insallah

Amin canım benim insallah ❤

Gözün aydın canım darısı bizlere olsun inşallah ❤
İnşallah canım Allah razı olsun binkere 😍🤲🏻

Kızlar çok heyecanlıyım 🥺çok duygusalım çok farklı bir duyu bir kaç saat sonra oğlumu inşallah alıcam kucağıma küveze girse bile en azından sağlıklı olucak inşallah hepinizden Allah bin kere razı olsun iyiki hepinizi ayrı ayrı tanıdım hepiniz için çok dua edicem hepinizi çok sevdim ben inşallah bu güne kadar sizi kıracak şeyler kullanmamışımdır hakkınızı helal edin ♥️♥️

Kızlar çok heyecanlıyım 🥺çok duygusalım çok farklı bir duyu bir kaç saat sonra oğlumu inşallah alıcam kucağıma küveze girse bile en azından sağlıklı olucak inşallah hepinizden Allah bin kere razı olsun iyiki hepinizi ayrı ayrı tanıdım hepiniz için çok dua edicem hepinizi çok sevdim ben inşallah bu güne kadar sizi kıracak şeyler kullanmamışımdır hakkınızı helal edin ♥️♥️
Her sey guzel olacak insallah. Biz dualarmzla szn guzel haberlernzi beklyor olacagz. Kuvoz bile olsa orda hep kalmyck..kucagnza alip koklmaya cok az kaldi🥰saglikla,kolaylikla gelsin insallah..hemencecik ikinz de toparlanin hastaneden saglikla cikin..cok sukur her imkanmz var..bagda bahcede dogurup sahipsz kalmyoruz. Her seye sukurler olsun. Dualarmz siznle⚘

İş yerinde daha az iş verirler hiç değilse kocaman karni görünce 😄
Bana da bebeği saklıyon mu napiyon icerlerde biyerde diyorlar 😅 2. Doğumum olacak ya benim. İç karnım genismis heralde. Karnımın çapını ölçecem birazdan. Merak ettim şimdi 😁
yok kız nerde bizimkiler her türlü işi kitlio affetmio 🤣😂

X