2021 Temmuz Anneleri Gebelik, Ultrason, Testler, Gebelik Takibi

Bebeğimin cinsiyeti ;

• Ankete Katılan
    289
Selam kizlar Sali oglen 12.40’da oglumuz dunyaya geldi. Dua eden, mesaj atan herkese cok tesekkur ederim. Yavrum cok sukur 3500 gram dogdu ve ehamdulillah yogun bakim surecine girmedi, yanima gonderdiler ilk kontrollerinden sonra. 🤲🏼🧿❤️🌸
Suan biraz sut icin ugrasiyoruz, doymuyor galiba uyutamiyorum hic. Yarin oglen taburcu olcaz insAllah evde daha rahat edebiliriz.
Bu arada epidural sezeryan oldum, ilk gun agrim sizim hic olmadi, ama bugun dikislerim agriyor, Rabbim kolaylik versin diyelim, buna da sukur🤲🏼 Oglum saglikli ya masAllah🧿 Hepinize hayirli saglikli rn guzel sekilde dogumlar diliyorum🤲🏼🌸🥰
Gözünüzaydin canım sağlıkla huzurla büyüsün yavrunuz🌺😍

Allah razı olsun canım .😍 Rabbim herşeyi cok güzel yaratıyor ama evlat bambaşkaymış rabbim herkeze nasip etsin kimseye evlat acısı vermesin hasreti cektirmesin

Sağlık olsun gerisi el birligi ile hal oluyor ya bebeklerin cocuklarin eksigi bitmez alıyorsun devamlı zaten 😊
Aynen evlat bambaşka birsey.

Evlenmeden iki yeter diyordum. Kızım oldu şimdi 4 diyorum. Çok seviliyor evlat. Allahim Kimseyi evladiyla sinamasin

Kızlar bu arada size gene bi tavsiye veriyim bu philipsin antikolik anne meme ucuna yakın olan baslıklı biberonuyla ilk günler bebeğimi beslemiştim kasıkla tükürüyordu sırınga ani hızlı gider falan diye korkmustum ve onla verdim cok şükür meme reddi yasamadım aklınızda olsun
Canım ucunu çekip atarmisin resmini buraya, bnde var ama aynısımı diye bakacağım

Hyt-123 Hyt-123 canım seni merak ediyoruz inşallah ikiniz de iyisinizdir dualarımız seninle.

Iki gecedir rüyamda doğuruyorum kızlar dün geceki çok komikti ilk defa iki bebeği birden doğurdum🤣 ama bu sefer de biri kız biri erkek cıktı 🤣🤣 eşim e diyorum ki hani spinal olacaktı ben hicbir şey hatırlamıyorum neden genel yaptırdın 🤣

Hyt-123 Hyt-123 canım seni merak ediyoruz inşallah ikiniz de iyisinizdir dualarımız seninle.

Iki gecedir rüyamda doğuruyorum kızlar dün geceki çok komikti ilk defa iki bebeği birden doğurdum🤣 ama bu sefer de biri kız biri erkek cıktı 🤣🤣 eşim e diyorum ki hani spinal olacaktı ben hicbir şey hatırlamıyorum neden genel yaptırdın 🤣
Çıktım canım doğumdan çok şükür iyiyz darısı sana 🌺♥️

Selam kızlar masallah doğuranlar var benim ilk kızım 40+1 de doğmuştu şu anda 38 haftalık oldu ve 1 haftadır sürekli bir ağrı oluyor arada 38 ile 39 haftalık iken doğum yapanlar neler yaşadı çok merak ettim cevap verirseniz sevinirim

Kızlar doğumdan çıktık çok şükür bende bebeğimde iyiyiz ♥️ Bebeğim küvezde şuan ama çok şükür iyiyiz Allah hepinizden razı olsun 😍
Merhaba , çok geçmiş olsun. Gözünüz Aydın. Rabbim evladınızı size bağışlasın. Bahtını açık etsin inşallah 🙏
Genel anestezi mi oldunuz acaba ? Süreç nasıldı ? Nasıl uyandınız ? Müsait olduğunuzda yazabilir misiniz ☺️☺️

Canım ben dün doğumhane deki ebelere sordum ilk giyilecek kıyafet olarak ne istiyorsunuz diye. Şunlar yeterliymis. Altına 2 kat olsun demedi.
Bez
Çıtçıtlı zıbın
Çorap
Şapka
Eldiven
Alt üst takım (patikli dedi)
Battaniye

Bunları koyacağım bende.
Valla bez aklıma gelmemişti iyiki söyledin 😄 dogumhanedeki ebelere nasıl ulaştın canim? Ben de önden görüşmek istiyorum onlarla. Telefonumu içeri sokmama izin verirler mi diye sorucam ☺️

Valla bez aklıma gelmemişti iyiki söyledin 😄 dogumhanedeki ebelere nasıl ulaştın canim? Ben de önden görüşmek istiyorum onlarla. Telefonumu içeri sokmama izin verirler mi diye sorucam ☺️
Benim hastanemde est doğumhanede. Dün çekilirken sordum. Sezaryen olacak benim ameliyathaneye almazlar diye düşünüyorum. Bir dahaki sefere bende sorayım olmazsa🤔

X