2021 Temmuz Anneleri Gebelik, Ultrason, Testler, Gebelik Takibi

Bebeğimin cinsiyeti ;

• Ankete Katılan
    289
Halkında hayırlısı olsun ama.nasip kısmet belki rabbim beklemediğin anda aniden habersiz bir supriz yapar cok duyduk tedavi sonrasi tedavisiz bebekleri boyle guzel haberleri insalalh sanada nasip olur 🤲🤲🤲
Amin canım amin inşallah Rabbim bana da benim durumumda olan herkese de öyle mucizeler nasip etsin inşallah bu bebek bile bizim için mucizeydi maddi açıdan zorlamasa ben yine yaşadığım zorlukları yaşamaya tekrar 300 iğne yemeye razı olurum ama maddi şartlar ikinci için çok zor görünüyor buna da şükür Rabbim isteyen bekleyen herkese nasip etsin inşallah 🤲🤲🤲

Amin canım amin inşallah Rabbim bana da benim durumumda olan herkese de öyle mucizeler nasip etsin inşallah bu bebek bile bizim için mucizeydi maddi açıdan zorlamasa ben yine yaşadığım zorlukları yaşamaya tekrar 300 iğne yemeye razı olurum ama maddi şartlar ikinci için çok zor görünüyor buna da şükür Rabbim isteyen bekleyen herkese nasip etsin inşallah 🤲🤲🤲
Insallah canım rabbimin mucizesi çok 🤲🤲🤲

İyi akşamlar kızlar sancısı olan arkadaşlar ya tarif eder misiniz bu sancıları benimde sabahtan beridir sancım var samki belim karnım uyuşmuş gibi sizce sancı mı?
Canim bana az once iyi vurdu sanci anlatayim sana bebek kendini tas gibi kasiyor fena bir sanci saplaniyor karnina arka tarafina bile sanci giriyor

Kız doktorum da zaten Salı gel bı daha dedi bu haftayı kurtardik galiba hadi yine iyiyim 😂

Ya ben de iki günde bir ojemi yeniliyorum bir anda doğarsa fotoğraflarda ojem kötü çıkmasın diye 🙈😂😂 Ama ayak parmaklarimdakileri nasıl yenileyeceğim hiç bilmiyorum şu an ayağıma uzanmak imkansız gibi bir şey taktik varsa alırım 😂😂
Canım ben de oje vardı silmediler hiç konusu bile olmadı bilgin olsun

Günaydın kızlar 🌺🌺🌺
Dün akşam kızım rahatsızlandığı için geceyi doğum yapacağım hastanede geçirdik kızımın doktoruda bu hastanedeydi.gerçi halada taburcu olmadık hastanedeyiz 😔 ilk doğumumuda bu hastanede yapmıştım,o dönem her katta su sebili vardı.doğum sonrası kahve ve rezene gibi sıcak içecekler için onu kullanmıştık.bu yıl pandemiden dolayı çok şey değişmiş.ben çantama ısıtıcı falan koymamıştım var nasıl olsa diye ama yokmuş eve geçince onuda ekleyeceğim.sizde koymadıysanız eğer doğum yapacağınız hastaneden bilgi alın yoksa mutlaka çantanıza ısıtıcıyıda ekleyin 😉

İyi akşamlar kızlar sancısı olan arkadaşlar ya tarif eder misiniz bu sancıları benimde sabahtan beridir sancım var samki belim karnım uyuşmuş gibi sizce sancı mı?
Selam canim sordugun soru baya acikta kalmis 😅 genelde arkadaslae sohbetten dolayi glremeyebiliyorlar. Bendede genelde cevap veren olmuyor. Sanirim hemen hemen ayni haftadayiz ben 33+5 oldum. Benimde belim karnim uyusmus gibi bir his olusuyor. Ama normal diye düsünpyorum. Hatta bu sabah adet sancisi gibu karnima sanci girdi

Günaydın kızlar 🌺🌺🌺
Dün akşam kızım rahatsızlandığı için geceyi doğum yapacağım hastanede geçirdik kızımın doktoruda bu hastanedeydi.gerçi halada taburcu olmadık hastanedeyiz 😔 ilk doğumumuda bu hastanede yapmıştım,o dönem her katta su sebili vardı.doğum sonrası kahve ve rezene gibi sıcak içecekler için onu kullanmıştık.bu yıl pandemiden dolayı çok şey değişmiş.ben çantama ısıtıcı falan koymamıştım var nasıl olsa diye ama yokmuş eve geçince onuda ekleyeceğim.sizde koymadıysanız eğer doğum yapacağınız hastaneden bilgi alın yoksa mutlaka çantanıza ısıtıcıyıda ekleyin 😉
Gecmis olsun simdi nasilsin peki ??

Gecmis olsun simdi nasilsin peki ??
Sağol canım.gece bi serum taktılar o bitti 2.yi de az önce taktılar işte doktorumuzu bekliyoruz.başka takacaklarmı onuda bilmiyorum.kızım çok sıkılmış durumda sürekli yatmaktan dolayı ee elinde serum iğnesiylede rahat edemedi haliyle.bakalım daha ne kadar dayanıcaz 🙄😒

Günaydın kızlar 🌺🌺🌺
Cok geçmiş olsun . Simdi iyidir umarım kızın

Canim bana az once iyi vurdu sanci anlatayim sana bebek kendini tas gibi kasiyor fena bir sanci saplaniyor karnina arka tarafina bile sanci giriyor
Çok sağol canım ben acile gittim evde olan sancım cihaza girince geçti ama açılmam varmış 1 cm sancı olmadığı için önemsemedi doktor eve gönderdi

Selam canim sordugun soru baya acikta kalmis 😅 genelde arkadaslae sohbetten dolayi glremeyebiliyorlar. Bendede genelde cevap veren olmuyor. Sanirim hemen hemen ayni haftadayiz ben 33+5 oldum. Benimde belim karnim uyusmus gibi bir his olusuyor. Ama normal diye düsünpyorum. Hatta bu sabah adet sancisi gibu karnima sanci girdi
Evet canım yanıt alamayınca acile gittim herhalde yalancı sancıydı ama nst sancı hiç çıkmadı 1cm açıklık varmış sancı olmadığı için önemsemedi doktor eve gönderdi artık düzenli sancı olmazsa gitmicem acile oradaki doktorlar çok sinir bozucu sanki yalan söylüyorum vardı sancım gittim dalga geçer gibi diyor ki parol iç geçer

X