2021 Temmuz Anneleri Gebelik, Ultrason, Testler, Gebelik Takibi

Bebeğimin cinsiyeti ;

• Ankete Katılan
    289
Cok geçmiş olsun . Simdi iyidir umarım kızın
Sağol canım.az önce bişeyler yedirmeye çalıştım yedikten 5 dk sonra çıkardı hemen.öyle halsiz bitkin 🥺sürekli uyku halinde sanırım serumdan dolayı.zaten çocuklar çiçek gibi soluveriyo hemen, yüzü bembeyaz en son dün öğlen bişeyler yemişti sonrasında da hep istifra midesi bişey kabul etmiyo.saat 9 gibi doktorumuz gelecek onu bekliyorum😔

Sağol canım.az önce bişeyler yedirmeye çalıştım yedikten 5 dk sonra çıkardı hemen.öyle halsiz bitkin 🥺sürekli uyku halinde sanırım serumdan dolayı.zaten çocuklar çiçek gibi soluveriyo hemen, yüzü bembeyaz en son dün öğlen bişeyler yemişti sonrasında da hep istifra midesi bişey kabul etmiyo.saat 9 gibi doktorumuz gelecek onu bekliyorum😔
Geçmiş olsun canım. Hemen çıkarsınız inşallah.

Birde sizden bir ricam olacak iş yerinde bir arkadaşım 3 tüp bebek denemesini yaptı yarın kan tahlili yapacaklar dua edermisiniz hayırlısı ile rabbim onlarada bebek nasip etsin 🤲🤲 AMIN
Günaydın canım hayırlı cumalar benimki de tüp bebek 3. deneme aramanın beklemenin umutsuzluğun ne demek olduğunu çok iyi bilirim Rabbim arkadaşına ve isteyen bekleyen herkese nasip etsin inşallah kimsenin kucağını boş bırakmasın

Geçmiş olsun canım inşallah çabucak toparlanıp iyileşir

Geçmiş olsun canım son günlerde çocuklar arasında bir salgın var sanki aciller dolu ateş ishal bulantı şikayetleriyle

çok geçmiş olsun canım ins çabucak toparlar 🙏🏻

Geçmiş olsun canım son günlerde çocuklar arasında bir salgın var sanki aciller dolu ateş ishal bulantı şikayetleriyle
Evet kuzum öyleymiş geçen yeğenimde aynı sebepten hastanede yattı ama onlar vaktinin çoğunu parkta geçiriyo mahallenin çocuklarıyla birlikte kardeşimde salgından dolayı parktayken bulaştı diye düşünmüştü ama biz evden hiç çıkmıyoruz kızımla.zaten malum hepimizin son zamanları ağırlaştık o sebeple bi yere gidesim gelmiyor.virüsden dolayıda kimseyle görüşmüyorum.evde kapı pencere açık yatıyorum sıcaklardan dolayı muhtemelen bana iyi gelirken o üşüttü sanırım 😔

Günaydın kızlar 🌺🌺🌺
Dün akşam kızım rahatsızlandığı için geceyi doğum yapacağım hastanede geçirdik kızımın doktoruda bu hastanedeydi.gerçi halada taburcu olmadık hastanedeyiz 😔 ilk doğumumuda bu hastanede yapmıştım,o dönem her katta su sebili vardı.doğum sonrası kahve ve rezene gibi sıcak içecekler için onu kullanmıştık.bu yıl pandemiden dolayı çok şey değişmiş.ben çantama ısıtıcı falan koymamıştım var nasıl olsa diye ama yokmuş eve geçince onuda ekleyeceğim.sizde koymadıysanız eğer doğum yapacağınız hastaneden bilgi alın yoksa mutlaka çantanıza ısıtıcıyıda ekleyin 😉
Geçmiş olsun canım salgın var ozellikle çocuklarda ishal, kusma,ateş yapıyormuş inşallah çabuk toparlar. Şebeke sularında sıkıntı var diyorlar. Bir sure yemeklere dahi kullanmayın musluk suyunu.

Günaydın canım hayırlı cumalar benimki de tüp bebek 3. deneme aramanın beklemenin umutsuzluğun ne demek olduğunu çok iyi bilirim Rabbim arkadaşına ve isteyen bekleyen herkese nasip etsin inşallah kimsenin kucağını boş bırakmasın
Amin canim inşallah rabbim evlat isteyen herkese tez zamanda nasip etsin inşallah 🤲🤲

Günaydın kızlar 🌺🌺🌺
Dün akşam kızım rahatsızlandığı için geceyi doğum yapacağım hastanede geçirdik kızımın doktoruda bu hastanedeydi.gerçi halada taburcu olmadık hastanedeyiz 😔 ilk doğumumuda bu hastanede yapmıştım,o dönem her katta su sebili vardı.doğum sonrası kahve ve rezene gibi sıcak içecekler için onu kullanmıştık.bu yıl pandemiden dolayı çok şey değişmiş.ben çantama ısıtıcı falan koymamıştım var nasıl olsa diye ama yokmuş eve geçince onuda ekleyeceğim.sizde koymadıysanız eğer doğum yapacağınız hastaneden bilgi alın yoksa mutlaka çantanıza ısıtıcıyıda ekleyin 😉
Canmmmm cok geçmiş olsun :KK43:

Birde sizden bir ricam olacak iş yerinde bir arkadaşım 3 tüp bebek denemesini yaptı yarın kan tahlili yapacaklar dua edermisiniz hayırlısı ile rabbim onlarada bebek nasip etsin 🤲🤲 AMIN
Ederiz tabi.. Ne heycanlıdır.. Yaşayan bilir :KK43:
Zor gerçekten..
Allah gönlüne göre versin inşallah 🤲

Kızlar mide yanmanız kaçıncı haftada geçti?
34. Haftamdaym bu hafta sıkı başladı...
Süt içemiorm o yüzden süt şıkkını eledim..
İlaç kullanmak istemiyorm cnkü yeterinxe ilaç yükledim kendime tüp bebelten dolayı..

Başka çözümü olan varmı :KK43:

X