2021 Temmuz Anneleri Gebelik, Ultrason, Testler, Gebelik Takibi

Bebeğimin cinsiyeti ;

• Ankete Katılan
    289
Gece 11 de bebeğime kavuştum çok zor bir doğum oldu normal doğdu sonunda ama ben de çok çektim dikişlerim çok fazla ağrım var bebeğim ememiyor pek zorlanıyor ama ikimizde sağlıklıyız kavuştuk şükürler olsun. Darısı sizlerin başına 🙏
Rabbim sağlıkla büyütmeyi nasip etsin inşallah canım 🤲 Bir an önce seninde acıların geçsin inşallah anneliğin tadını çıkart 🌸 Darısıda başımıza olsun 🤲

Gece 11 de bebeğime kavuştum çok zor bir doğum oldu normal doğdu sonunda ama ben de çok çektim dikişlerim çok fazla ağrım var bebeğim ememiyor pek zorlanıyor ama ikimizde sağlıklıyız kavuştuk şükürler olsun. Darısı sizlerin başına 🙏
Amin canım Allah analı babalı büyütsün 🥰🙏🏻

Gozünaydın canım . Geçmiş olsun . Allah analı babalı büyütsün inşallah

Bencede gelsin gelsin gozunu korkutmak gibu olmasin ama mart başında arkadaşımın biri ikiz doğum yaptı hiç durmuyolarmis yanında kayınvalidesi olduğu halde hiç birşekilde yetismeiyoruz diyor birini karnını doğururken biri ağlıyormuş avazı çıktığı kadar zaten biri emene kadar doyurdugu diyeri tekrar açılıyor diyor al başa akşamlarında eşi geliyor kız gözün korkmadı dimi 😂😂🤣🤣🤣rabbim yardımcımız olsun bize sabur versin ama sana 2 kat versin insallah 🤲🤲🤲
Yok canım ne korkması biraz panikledim sadece 🤣🤣🤣🤣 düzen oturtmak lazım işte düzeni oturtmayı başarabilirsek bi şekilde hlederiz

Gunaydin kizlar gece acayip sancilarim vardi ama cok duzensizdi
Aynen benim de canım saat 3-4 arası aşırı şiddetli sancı girdi eşimi kaldırmayı bile düşündüm sonra bekleyince geçti bir daha olmadı. Düzensiz diye sabrediyorum ben de.
Gözün aydın canım 🥰 Neden zorlandın açılman falan mı zor oldu ya da sancin mi çok ağırdı?

Aynen benim de canım saat 3-4 arası aşırı şiddetli sancı girdi eşimi kaldırmayı bile düşündüm sonra bekleyince geçti bir daha olmadı. Düzensiz diye sabrediyorum ben de.

Gözün aydın canım 🥰 Neden zorlandın açılman falan mı zor oldu ya da sancin mi çok ağırdı?

Azcik daha bekleseler insallah

Gözünüz aydın ikinizde çok çaba sarfettiniz annesi yorulmaniz normal. İnşallah kısa zamanda toparlarsiniz. Açılma olmadığı için mi çok dikişin var?

Kızlar ben cok duygusal oldum..
Normalde hç değildim..
Yani tüp bebek süreci geçirdim
Sonra gebeliğim kötü geçti 5 ay ayağa kalkamadm vs o yüzden hiç duygusal bağ kuramamıştm
Ama son 1 haftadır herşeye ağlıyorum
Hastaneye gidiyorum ağlıyorum
Bebeği görüyorum ağlıyorum
Yeni doğan bebek videosu görüorm ağlıorum ve öyle böyle ağlama değil kriz gibi :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry:

Gözün aydın canım Rabbim sağlıkla analı babalı büyütmeyi nasip etsin inşallah🤲🏻 umarım tez zamanda toparlarsınız ikinizde 🤲🏻🌺

Hayırlı olsun canım Rabbim analı babalı sağlıklı sıhhatli büyütmeyi nasip etsin inşallah

Kızlar ben cok duygusal oldum..
Normalde hç değildim..
Yani tüp bebek süreci geçirdim
Sonra gebeliğim kötü geçti 5 ay ayağa kalkamadm vs o yüzden hiç duygusal bağ kuramamıştm
Ama son 1 haftadır herşeye ağlıyorum
Hastaneye gidiyorum ağlıyorum
Bebeği görüyorum ağlıyorum
Yeni doğan bebek videosu görüorm ağlıorum ve öyle böyle ağlama değil kriz gibi :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry:
Canım son günlerde bende de oluyo öyle ağlama krizleri.benim ilk hamileliğimde de öyle olmuştu hamileliğin son günleri ve lohusa dönemim hep öyle geçti.kendime engel olamıyorum içimde kaynıyo resmen ağlamak için 🤦🏻‍♀️😭

X