2021 Temmuz Anneleri Gebelik, Ultrason, Testler, Gebelik Takibi

Bebeğimin cinsiyeti ;

• Ankete Katılan
    289
Canım son günlerde bende de oluyo öyle ağlama krizleri.benim ilk hamileliğimde de öyle olmuştu hamileliğin son günleri ve lohusa dönemim hep öyle geçti.kendime engel olamıyorum içimde kaynıyo resmen ağlamak için 🤦🏻‍♀️😭
Bebeğe bişey olcak die korkuorm :KK43:
Tutamıorm böyle hıçkıra hıçkıra geliyor geldimi :KK43:

Yok canım ne korkması biraz panikledim sadece 🤣🤣🤣🤣 düzen oturtmak lazım işte düzeni oturtmayı başarabilirsek bi şekilde hlederiz
Yani korkulacak birşey yokki dimi biz bir taneyle basedemeyeceğiz sen iki taneyle 🙄🙄🤭🤭 basını kasiyacak zamanının olmayacak yemek yiyemiteveksin tuvalete gidemeyeceksin elede dus almak saçını tarama nasıl lüks birşey :KK45: :KK45: :KK45: :KK45: :KK70: :KK70: :KK70: :KK70: unut bunları unutt

Kızlar ben cok duygusal oldum..
Normalde hç değildim..
Yani tüp bebek süreci geçirdim
Sonra gebeliğim kötü geçti 5 ay ayağa kalkamadm vs o yüzden hiç duygusal bağ kuramamıştm
Ama son 1 haftadır herşeye ağlıyorum
Hastaneye gidiyorum ağlıyorum
Bebeği görüyorum ağlıyorum
Yeni doğan bebek videosu görüorm ağlıorum ve öyle böyle ağlama değil kriz gibi :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry:
Aynı durumdayım canım tüp bebek süreci başlı başına yorucu bir süreç zaten benim de ilk 5 ayım çok zordu kanamalar oldu bebeğimin birini kaybettim sürekli yattım aşırı bulantı ve kusmalarım vardı şimdi de doktor kesin gün verince çok duygulandım herşeye ağlayasım var yanımda kv olmasa akşama kadar ağlarım herhalde çok da korkuyorum ben ona çok zorluklarla sahip oldum inşallah doğumhaneden ikimizde sağ salim çıkarız diye dua ediyorum

Aynı durumdayım canım tüp bebek süreci başlı başına yorucu bir süreç zaten benim de ilk 5 ayım çok zordu kanamalar oldu bebeğimin birini kaybettim sürekli yattım aşırı bulantı ve kusmalarım vardı şimdi de doktor kesin gün verince çok duygulandım herşeye ağlayasım var yanımda kv olmasa akşama kadar ağlarım herhalde çok da korkuyorum ben ona çok zorluklarla sahip oldum inşallah doğumhaneden ikimizde sağ salim çıkarız diye dua ediyorum
Aynı şeyleri yaşamışız cnm :KK43:
İnşallah hepimiz sağlıkla kucaklarımıza alalım 🤲

Aynen benimde öyle hatta başıma ağrılar giriyor ağlamaktan ama kendimede engel olamıyorum.hamilelik psikolojisi sanırım.gerçi lohusa dönemim daha beterdi diyebilirim 🤦🏻‍♀️ umarım bu doğumdan sonra ilki gibi olmam diye dua ediyorum🤲🏻

Aynen benimde öyle hatta başıma ağrılar giriyor ağlamaktan ama kendimede engel olamıyorum.hamilelik psikolojisi sanırım.gerçi lohusa dönemim daha beterdi diyebilirim 🤦🏻‍♀️ umarım bu doğumdan sonra ilki gibi olmam diye dua ediyorum🤲🏻
Ayy sen yine tecrübelisin cnm..
Ben daha lohusa ner bilmiyorm.. Bide oda varmlş süreçte...
Anneme diyorm sanırım ağlamaktan bebeği taşıyanayacam :KK70:

Yani korkulacak birşey yokki dimi biz bir taneyle basedemeyeceğiz sen iki taneyle 🙄🙄🤭🤭 basını kasiyacak zamanının olmayacak yemek yiyemiteveksin tuvalete gidemeyeceksin elede dus almak saçını tarama nasıl lüks birşey :KK45: :KK45: :KK45: :KK45: :KK70: :KK70: :KK70: :KK70: unut bunları unutt
böyle pat pat bi anda demeseydin keşke 😂😂😂😂😂😂😂

önceki haftalarda bi ara bende senin gibiydim herşeye ağlıyordum valla kuzum hormonlardan dolayı olduğu için insan tutamiyor kendini sıkmamaya çalış Bu hafta bende aşırı sinir ve mutsuzluk var Hayırlısıyla bi dogursaydk 😅

önceki haftalarda bi ara bende senin gibiydim herşeye ağlıyordum valla kuzum hormonlardan dolayı olduğu için insan tutamiyor kendini sıkmamaya çalış Bu hafta bende aşırı sinir ve mutsuzluk var Hayırlısıyla bi dogursaydk 😅
Ayy demek hepimiz yaşamışız bu süreci
Gerçekten öyle.. Hayırlısı ile doğuraydık

Benim de bir velim 2. Kız olduğunu duyunca esin oğlan istemiyor mu dedi ? İstese ne . Sanki siparişle oluyor 🤭
Kızlar benim de dogumuma az kaldı. Dogumda Tüpleri baglatma gibi bir niyetim var . Çünkü bu hamileligim sürpriz oldu bize 🥳 . Spiral taktirdim bir ara kanamam cok oldu ve çok uzun sürdü adetlerim . Mecburen çıkartmıştım. 3 4 ay sonra da hamilelik oldu. Ama bir yandan da geri dönüşü olmayan bir seçenek ya neden bilmiyorum korkutuyor beni 🙄
Su millete ne ya. Siparişle değil hayırlısını dilesinler, sağlıklı olsun desinler, yok hep olumsuz. Birde beni düşün 3. Kız diyince millete ne tepki aldım neee.... Saçma sapan Morelini bozdular. Ama Aäsonradan erkek olduğunu öğrendik. Nasip kısmet işte hersey.

Sana önerim sakın baglatirma. Şimdi istemiyor ola bilirsin ama geri dönüşü yok bu işin.
Bende ikiden sonra tm dedim ama Allahim öyle bir bebis sevgisi verdik anlatamam. Yani ben yok diyen insan şimdi isteyen birisi oldum. Şartlar, hisseler değilse biliyor.

Gece 11 de bebeğime kavuştum çok zor bir doğum oldu normal doğdu sonunda ama ben de çok çektim dikişlerim çok fazla ağrım var bebeğim ememiyor pek zorlanıyor ama ikimizde sağlıklıyız kavuştuk şükürler olsun. Darısı sizlerin başına 🙏
Hayırlı olsun. Analı babalı büyütmek nasip etsin. Çok güzel bir duygu yaa 🥰🥰 geçecek cnm ağrıların cabuk normal doğumda. Toparlicaksin inşallah hemen.

Aynen benim de canım saat 3-4 arası aşırı şiddetli sancı girdi eşimi kaldırmayı bile düşündüm sonra bekleyince geçti bir daha olmadı. Düzensiz diye sabrediyorum ben de.

Gözün aydın canım 🥰 Neden zorlandın açılman falan mı zor oldu ya da sancin mi çok ağırdı?
2 cm açıklıkla geldim 2 saat ilerleme olmadı suni verildi açılma başladı bebek aşağı inmedi sezeryana dönme durumu vardı bu yüzden epidural yapmadılar eğer epidural yapılsa sezeryana dönerse spinal olmayacaktı tüm o süreçte sancıyı yaşadım sonra açılma 9 cm oldu bebek hala istenen seviyede değildi son 15 dk dedi doktor ıkın ıkın biraz indi sonra ha gayret yukarıdan ebe ittirdi aşağıdan doktor çekti derken en son baya kesi atıldı doğdu

X