2021 Temmuz Anneleri Gebelik, Ultrason, Testler, Gebelik Takibi

Bebeğimin cinsiyeti ;

• Ankete Katılan
    289
Ana ne kotuler ben en cok babamla takisirdim gen cok onu severdum ay canim gomduler geldiler
Walla öyleler. Gıcık oldum resmen huc iyi tarafları yok desem yeridir.
Allah rahmet eylesin.
Kuzular suyum geldi hastaneye gidiyoruz doktorum da yok başka doktor yapacak dua edin lütfen
Hayırlı doğur cnm Allah yardımcın olsun

M Mincir38 canım biz 37. haftadan sonra izne ayrılıyoruz ya orda da çalışamaz raporu mu almamız gerekiyor bana öyle bisiler dediler bıktım rapor almaktan 😒
Evet canım 37 de tekrar rapor alıyormuşuz sonra hesaplamaya başlıyoruz yani benimki 1 temmuzda ayrılıyorum ben bunun üzerine 112 gün ekleyip nezmana doğum yaparsam yapayim 20 ekimde ise başlamam lazım sonra süt izni basliyor

Kuzular suyum geldi hastaneye gidiyoruz doktorum da yok başka doktor yapacak dua edin lütfen
Ah canım daha dün konuşmuştuk ya demek ki sancılarin boşuna değilmiş Allah kolay bir doğum nasip etsin inşallah mutlaka yaz bize de 🥰 Ben de yeni geldim eve hastaneden yarın yine Nst ye gideceğim oralardayim yani hep bir şeye ihtiyacın olursa elimden geleni yaparım ❣️

Teşekkürler canım :KK36:
Rica ederim canım, sen şuanda çalışıyorsun diye düşünerek cevap verdim.
32. Haftada aldk bfahamı alıoruz 🙄

Bir temmuz bebesi daha geliyor...
Moral bozma kuzum, sağlıkla kucağına al
Hyırlısı ile doğur cnm
32. Haftada çalışamaz aldıysan almıyorsun ama çalışabilir aldıysan onu calisamaza döndürüyorsun canım.
Evet canım 37 de tekrar rapor alıyormuşuz sonra hesaplamaya başlıyoruz yani benimki 1 temmuzda ayrılıyorum ben bunun üzerine 112 gün ekleyip nezmana doğum yaparsam yapayim 20 ekimde ise başlamam lazım sonra süt izni basliyor
Canım sen kamuda mıydın? 37de ayrilirsan Doğum yaptığın günün üzerine 13 hafta ekliyorlar diye biliyorum. Benim ilkinde öyle oldu bunda da ona göre hesapladilar. Sezaryen olacağım tarihe 91 gün ekledik.

Ayy bir kuzucuk daha geliyor desene😍 doğum kilosu gayet iyi olur canım ona takılma şu sıralar çok hızlı kilo aliyorlar gerçekten. Hayırlı haberlerini bekliyoruz inşallah saf salim gelsin minnoş😍
Sağolasın canım inşallah iyi olur biraz küçük gibi geldi ama sağlıklı olsun yeter hepimiz sağ salim kucağımıza alalım inşallah 🤗🤗😘

Kaç hafta kadar önde canım.önde gidiyo diye doğum için bişey söyledimi doktorun?
10 gün önce filan gittiğimde 3 hafta önde demişti, hatta son adet tarihinden eminmisin filan diye sormuştu. Bu pazartesi gittiğimde 2 hafta önde dedi kuzum. Ama bizimki başdan beri hep önden gidiyordu kuzum. 2 hafta önce şehir Hastanesi'ne gittiğimde ordaki doktorda tekrar şekerime bakmıştı ordada aynı seyleri söylemişlerdi.

X