2021 Temmuz Anneleri Gebelik, Ultrason, Testler, Gebelik Takibi

Bebeğimin cinsiyeti ;

• Ankete Katılan
    289
Evet canim hep oyleydi ama bu kez acik ara onden basi normal cikti boyu 50 cm gibi bisey dedi kilosuda 3100 doktir simdi dogsa cok rahat dogarsin dedi hatta
Maşallah prensese 🧿 🥰yinede normali beklemek daha iyi tabi sonuçta ilk bebeğin bi düzenli sancın açılman olsun öyle yani önden gidiyor diye niye sezaryen olasınki haa farklı bi şey olur sezaryen olmak zorunda kalırsın o ayrı

Maşallah prensese 🧿 🥰yinede normali beklemek daha iyi tabi sonuçta ilk bebeğin bi düzenli sancın açılman olsun öyle yani önden gidiyor diye niye sezaryen olasınki haa farklı bi şey olur sezaryen olmak zorunda kalırsın o ayrı
Canim dun yatsam o sancilarla bugune dogardim az destekle heralde kactim ki dogurtmasinlar diye

Kızlar selamlar herkese bugün kontrolümüz vardı oğlum 3020 gram olmuş bence az gibi ama doktor iyi dedi nst de sancıda 40 dan yukarı çıkmadı çok şükür haftaya çarşamba sabah 9 da geliyor oğluşum
Ayy bir kuzucuk daha geliyor desene😍 doğum kilosu gayet iyi olur canım ona takılma şu sıralar çok hızlı kilo aliyorlar gerçekten. Hayırlı haberlerini bekliyoruz inşallah saf salim gelsin minnoş😍

Tansiyon ⤵️
Kızlar tansiyonum normal çıkıyor aslında ama ne zaman hastaneye gitsem yüksek çıkıyor 1 hafta tansiyon olcturecegim şimdi eger yüksek çıkarsa yatış verecek
Sezeryan korkusu var bende hiç istemiyorum

Oy sağlıcakla al kucağına al canım🙏
1 günle yengeç oluyor pamuğun😍
Yükseleni aslan ay burcu yay oluyo🙈 iki ateş grubu bi su grubuna nasıl etki edecek bakalım 😂
Hepimiz sağlıcakla alalım inşallah canım yengeç olsun istiyordum ben de ama hiç yükselen ve ay burcuna bakmadım ama yay hava burcu değil mi

Çok az kalmış kuzucuguna kavuşmaya annesi sağlıkla sıhhatle kavuşun inşallah. Benim de 2900 dendi kilosuna iki gün önce. Gayet iyi bence normal bi kiloda takma onu yeter ki sağlıklı olsun şuan ortalama bi kiloda.
Hepimiz sağlıcakla alalım yavrularımızı kucağımıza inşallah haftaya kadar 200-300 gram daha alsa yeter şişi inince tam3 kilo anca kalır

X