2021 Temmuz Anneleri Gebelik, Ultrason, Testler, Gebelik Takibi

Bebeğimin cinsiyeti ;

• Ankete Katılan
    289
Bu arada eltimin kızının adı Ceren ben de Beren koycam benimkini. Birbirine çok benziyor diye kesin laf edecek ama umurumda değil açıkçası istediği kadar konuşsun 🤣
Kardeş çocuklarının benzer isimleri koymaları benim çok hoşuma gitti aslında fesatlık düşünmeye gerek yok

Maşallah kilosu çok iyi. Belli mi doğum tarihin. Yani normal dogum mu yapmak istiyorsun yoksa sezeryan mi
Normal istiyorum canım yok belli değil daha çatı muayenesi olmadım
Maşallah canım kilosu boyu falan çok güzel. Bir iki kez çıkan sanciyi önemsemiyorlar düzenli olmadığı sürece ☺️
Sağol kuzum evet önemsemedi:)
Anaaammmmm topik sahibesi..
Sendemi sancılandın ben kaçırmışım orayı
İyisin mi?
Ben bi sey hissetmiyorum nst de cıktı şancı 😂
Maşallah canım sancı olması iyi artık bizi hazırlıyor normal doğuma inşallah 🙏
Evet kuzum doktor da öyle dedi, Pelvik masajına başla dedi normal doğum icin

Hissetmeyip nst çıkma denilen şey doğruymuş demeekkk amaannnnn 🙄🙄🙄

Bu arada eltimin kızının adı Ceren ben de Beren koycam benimkini. Birbirine çok benziyor diye kesin laf edecek ama umurumda değil açıkçası istediği kadar konuşsun 🤣
Sizin isimlerde nerdeyse aynıymış.
Biir gün konuşur iki gün konuşur üçüncü gün susar 😂😂😂

İnsallah Allah gönlüne göre versin cnm. En güzeli zaten normal. Tabi anne ve bebek risk de değilse. Hemen toparlaniyorsun normal dogunda

Hissetmeyip nst çıkma denilen şey doğruymuş demeekkk amaannnnn 🙄🙄🙄
Doğruymuş valla :)
Sizin isimlerde nerdeyse aynıymış.
Biir gün konuşur iki gün konuşur üçüncü gün susar 😂😂😂

İnsallah Allah gönlüne göre versin cnm. En güzeli zaten normal. Tabi anne ve bebek risk de değilse. Hemen toparlaniyorsun normal dogunda
Insallah hayırla sağlıkla normal olur kuzum vakti zamanı gelince

Sağol cnm. Amin inşallah.
Kız kardeşin falan beni çağırıyorlar aynı kıyma diye... Eşim koy diyor.
Ama görümcem gilde biraz yanlış yaptı gep farklı isimleri düşünüyoruz dedi. Berk oldu sonunda
Keske söyleseydin canim ben bu ismi koycam diye. Simdi bize özendi falan diye kendilerini havaya sokabilirler ama çokta tın yani boşver

Niye yanlış anlıyım cnm. Daha erkek olacağından haberleri yok. Ama benimki demisde ola bilir belli olmaz.

😂😂😂
Ay içim rahatladı biraz. Dünden beri içim içimi yiyordu. Bula bula bu ismimi buldular diye.
Şansıma bak diye söyleniyordum
Kızlarına uygun istiyorum zaten AY'la fazla başlayan erkek ismi yok
Erkekler bazen aileci oluverirler ya ondan dedim

Sağolun kızlar ciktim doktordan nst da 2 3 kere 80 lerde sanci çıktı ama ben bi sey hissetmiyorum, bebişim de 3200 51 cm olmuş çok şükür
Maşallah bebişine canım artık sancılarımız normal sanırım. Benim de dün gece sabaha kadar düzenli kasilmalarim oldu ama bugün bişey yok arada olup gidiyor son provalar artık😊

Canım dün baktık 35+1 2650 gram dedi doktorum.

Canım serum eğer boş serum ise bebeğinin kalp atışlarını çok yavaş görmüş olabilirler ya da hiç hareket etmediyse bebek hareketlensin diye serum veriyorlardır sonra tekrar nstye bağlayıp bebeği kontrol ederler. Ama içine ilaç falan kattilarsa Nosking Nosking in dediği gibi sancin yüksek çıkmıştır durdurmak için yapıyorlardı belki.

Bence ikiz diyedir ya ben progestani da tek almıştım çünkü 😂😂
Benim yavrum cok onden gitmeye basladi belkide o yuzden dogcam diye calisiyor 🙁

Kızlar selamlar herkese bugün kontrolümüz vardı oğlum 3020 gram olmuş bence az gibi ama doktor iyi dedi nst de sancıda 40 dan yukarı çıkmadı çok şükür haftaya çarşamba sabah 9 da geliyor oğluşum
Oy sağlıcakla al kucağına al canım🙏
1 günle yengeç oluyor pamuğun😍
Yükseleni aslan ay burcu yay oluyo🙈 iki ateş grubu bi su grubuna nasıl etki edecek bakalım 😂

Kızlar selamlar herkese bugün kontrolümüz vardı oğlum 3020 gram olmuş bence az gibi ama doktor iyi dedi nst de sancıda 40 dan yukarı çıkmadı çok şükür haftaya çarşamba sabah 9 da geliyor oğluşum
Çok az kalmış kuzucuguna kavuşmaya annesi sağlıkla sıhhatle kavuşun inşallah. Benim de 2900 dendi kilosuna iki gün önce. Gayet iyi bence normal bi kiloda takma onu yeter ki sağlıklı olsun şuan ortalama bi kiloda.

X