2021 Ocak Anneleri Paylaşım Alanı

Bebeğimin cinsiyeti

• Ankete Katılan
    240
Bebeğim 19 günlük oldu ama hala sarılığı geçmedi. Rengi bir garip çocuğumun. Doktor en son tahlillerden sonra 3 hafta sonra gelin dedi ama ben çok stres oluyorum. Çocuk özellikle gece çok zor uyanıyor, 2 saatte bir beslemeliyim diye paranoyak oldum. Her uyuduğunda acaba sarılıktan mı diye kafayı yemek üzereyim. Uyudukça ememiyor sonuçta. Bu sefer de acaba doymuyor mu diye stres olmaya başlıyorum. Tam lohusa oldum ben yaa

Maalesef sancı o video çekip 2 ayrı dra götürdüm sancı dediler yapcak bişey yok sindirim sistemi gelişene kadar böyle dedi . Gaz ilacı ve probiyotik verdiler çokda fayda etmedi

Ilk kez uygulayacağım fakat yapabilir miyim bilemedim . Hemşire arkadaşta çok hırıltı yoksa yapmayın akciğerine kaçarsa mikrop kapabilir demiş. Korktum biraz . Yalnız zor nefes almaya başladı gibi geliyor emerken falan bi degisik sesler hırıltılar bişey olacak diye de ödüm kopuyor .Napcami bilemedim.

Emerken öyle yapıyorlar keyiftenbenimkide emerken hırıltılı değişik sesler çıkarıyor

Biz bugün 1 aylık olduk oğlum hala sarı Dr uzun sürebilir dedi anne sütü sarılığı.

Kızlar yardımınıza ihtiyacım var ya oğlumun karnı tok gayet guzel çişini kakasını yapıyor gazınıda alttan üstten guzel cıkarıyor tabi yinede gazı vardır ama benim sorunum meme dısında surekli huzursuz ağlıyor cok nadir sakince durduğu beş on dk ve ağladığı zaman hemen katılıyor cok korkuyoruz ya 4 5 saniye nefessiz kalıyor bu katılma neden oluyor cokta ağlamıyor ağlamaya baslar baslamaz oluyo başına gelen var mı böyle bişey?

Ağlamayı bilmiyo derler canım ama onun bi çaresi yok galiba ben yüzüne üflüyorum yada sırtına vuruyorım yavaşça . Bu arada anlattığın bütün belirtiler bizdede var 43 günlük olduk 40dan sonra düzelir dediler umut dünyası bekliyorum eşimle ayrı yaşıyoruz bizde görev dolayısıyla birde kızım var 4.5 yaşında onunla ilgilenemiyorum annemlerdeyim evime geçemiyorum korkudan

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…