2021 Ocak Anneleri Paylaşım Alanı

Bebeğimin cinsiyeti

• Ankete Katılan
    240
Çok teşekkür ederim cevap yazdığınız için içim rahatladı birazda olsa Sizde sağlıkla büyütün inşallah bebeğinizi

Hanımlar bebekleri beşinci hafta içinde olanlar varsa bu hafta atak haftasıymış, uykularda daha fazla huzursuzluk, iştahta artma veya azalma ve anneye ekstra yapışık olma durumu olabiliyormuş. Eğer birden böyle belirtiler gören varsa diye söylemek istedim, biz şu ara tam bu şekildeyiz, bir de atak haftasına hem sünneti hem de aşıyı denk getirdik resmen

Bizde 5. Haftadayiz ve aynen bu sekildeyiz

Arkadaslar merhaba oglum 41 gunluk oldu kolik degil ama uykusuz 2 saatte bir ayakta sutum fena degil ama benim sorunum hala damla damla kanamam oluyor bazi gunler oluyor bazen olmuyor sezeryan olmustum varmi ayni durumda olan ilk sezeryanimda 20 gun oldu sonra kesilmisti bunda baya uzadi

Aman üzerine düşüyorsa o baksın bı emzir ver eline sen dinlen uyu daha ne istiyorsun
Sağolun kızlar. Epeydir ayrı uyudugumuz için böyleyiz galiba. Dün beraber uyudukta pamuk gibi olduk. Bakalım ne zamana kadar sürer

Bizde oyleyiz sorma

5. Hafta dediğimiz hangi günden itibaren başlamış oluyor acaba. Çünkü biz zaten sürekli memedeyiz ,huzursuz uyuyoruz. Bunun üstüne daha da artma olacaksa

5. Hafta dediğimiz hangi günden itibaren başlamış oluyor acaba. Çünkü biz zaten sürekli memedeyiz ,huzursuz uyuyoruz. Bunun üstüne daha da artma olacaksa
28-35. günler arası oluyor, tabii her bebek aynı değil o yüzden bir iki gün sapabilir. Valla biz de o haldeyiz normalde de; ama ben iştahta falan özellikle değişiklik gördüm, bir de normalde başkasında da sakinleşen bebeğim birkaç gündür özellikle beni arıyor

Kızlar gaz için relactaz damla kullanan var mı? Bu damla laktozun sindirimini kolaylaştırıp gaz oluşmasını önlüyormuş. Biz de kullanıyoruz bi kaç gündür. Gaz için gerçekten iyi geldi gibi. Bide bizim bebeğin karnı böyle davul gibi şişmişti doktor görünce gazdan böyle demişti şimdi karnı da indi biraz. Başka bi yerde bu damlanın bebeklerinde uyuşukluk yaptığı falan yazılmış. Bizimde iki gündür bi göğsü emerken uyuyor ilk günlerdeki gibi uyandıramıyorum uyuusn diye bırakıyorum 1 saat olmadan uyanıyor sonra yine aynı döngü. Acaba damladan mı oldu yoksa atak haftası mevzu mu bilemedim.

İştahta benimkinde de artma var ataktan dolayı mıymış.kusana kadar emiyor, kusuyor sonra gene emiyor sakinleşme konusunda dün ve bugün özellikle iyiyiz normalde babada sakinleşmiyordu ama babanın kucağında uyumaya başladı şükür inşallah devam eder.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…