2021 Nisan ayı tüp bebek yaptıracaklar :)

Cok guzel kuzucummm hatira olmusss masallah saglikla kucaginiza alin insallah

Napalim bizi hayat bu hale getirdi
Ben de sabahtan beri yok sut zammi tereyag zammi herkesle bunu konusuyorum ne hallere geldik yaa haftaya dogum icin fiyatlari ogrencez bakalim neyle karsilascaz Bu arada biz de tek bi paket var dedi kız telefonda senin yolladıklarını söyledim onlar odalar ile ilgili falan dedi o yüzden daha bi korktum

Valla zam zam hergüne bir zam desek ki hafi geldi bitti yok yani nerde duracak gercekten halimiz icler acısı pakete gelince orası istanbul bacım daha pahali olma ihtimali cok yüksek☹

Valla zam zam hergüne bir zam desek ki hafi geldi bitti yok yani nerde duracak gercekten halimiz icler acısı pakete gelince orası istanbul bacım daha pahali olma ihtimali cok yüksek☹
Valla herkesn evinde bu konular konusuluo napcaz bakalım yeni yılda neler bekliyosa bizi bi yandan pandemi bi yandan ekonomi öyle gibi gelio bana da ama sağlık sigortası ve o hastanede tüp bebek yapmamızdan indirim sağlarız diye umut ediyorum elimden geleni yapcam dedi telefonda bana annem çok iyi pazarlık yaparda o gelmio eşimle bakalım nasıl olcak

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…