2021 Nisan ayı tüp bebek yaptıracaklar :)

Valla herkesn evinde bu konular konusuluo napcaz bakalım yeni yılda neler bekliyosa bizi bi yandan pandemi bi yandan ekonomi 😔 öyle gibi gelio bana da ama sağlık sigortası ve o hastanede tüp bebek yapmamızdan indirim sağlarız diye umut ediyorum elimden geleni yapcam dedi telefonda bana 😅 annem çok iyi pazarlık yaparda o gelmio eşimle bakalım nasıl olcak 🤷🏻‍♀️
Allah büyük bakalim🤷‍♀️Pazarlik ise yarıyor yine de sansinizi deneyin mutlaka😅

Allah büyük bakalim🤷‍♀️Pazarlik ise yarıyor yine de sansinizi deneyin mutlaka😅
İnşallah baby yazarım haftaya 😅 bu arada bebek bezi 1 no mu alcaz biz de prima baktımda ebebek te yüzde 15 indirim olcakmıs bu hafta ebebek te hep indirimler olcakmış reklamlarda gordum şimdi alıyım bari artık kocacıma kalsak yandık 😂

Kuzular etiketlemişsiniz, ancak bakabildim. Asayiş berkemal mera etmeyin, uyuyup uyanıyorum öyle takılıyorum grip gibi. Ateşlenmiyoeum dünden beri. Dr la konuştum bugün negatife dönene kadar doğmaya kalkarsa bebek sezeryana alırız dedi hastane değiştirmeye falan gerek olmaksızın, b planı da yapılmış oldu buna şükür ne diyim...

Kilya hastanede illa lazim olur dedigin yada luzumsuz dediğin şeyler var mi?nelere çok gereksinim duydun neler kullanmadan geri döndü mesela
Müslin zıbın süt pompası biberon alt değiştirme örtüsü her yere seriyorsun hijyen açısından kendim için gecelik kan oldu mesela benim hemen yedekli olması iyi çarşaf seti olsun muhakkak derim su ısıtıcı ve termos mama kesinlikle göğüs kalkanı ya da gümüş kapak. Emzirme sütyeni atleti süt saklama poşeti göğüs pedi gibi şeyler gereksiz kullanılmadı canım. Mümkünse emzirme yastığı götürün ben götürmedim.

İnşallah baby yazarım haftaya 😅 bu arada bebek bezi 1 no mu alcaz biz de prima baktımda ebebek te yüzde 15 indirim olcakmıs bu hafta ebebek te hep indirimler olcakmış reklamlarda gordum şimdi alıyım bari artık kocacıma kalsak yandık 😂
Valla ben 1 numara aldm insallah olur😅indirimlere olan inancımi kaybettm😂

Kızlarr bisey sorucam sezaryen hazırlıgı yaptıranlar anestezi kanlar vs anlastigimiz pakete dahil mi yoksa o gün kanlar icin felan ayri ödeme mi yapiyoruz sizlee nasil oluyor bide nst ye ucret ödüyor musunuz biz her gittigimizde 90 tl.veriyoruz ya 36 dan sonra ucretsizmis
Bütün herşey dahildi kuzum hatta muayeneye gittiğimde nstde ücretsizdi ama yatış verildiği an her bağlanmaya 55 tl almışlar toplamda 10600 küsür verdik

Müslin zıbın süt pompası biberon alt değiştirme örtüsü her yere seriyorsun hijyen açısından kendim için gecelik kan oldu mesela benim hemen yedekli olması iyi çarşaf seti olsun muhakkak derim su ısıtıcı ve termos mama kesinlikle göğüs kalkanı ya da gümüş kapak. Emzirme sütyeni atleti süt saklama poşeti göğüs pedi gibi şeyler gereksiz kullanılmadı canım. Mümkünse emzirme yastığı götürün ben götürmedim.
Isıtıcı,çarşaf aklima bile gelmedi canım çarşafı hastane degistirmez mi

Kuzular etiketlemişsiniz, ancak bakabildim. Asayiş berkemal mera etmeyin, uyuyup uyanıyorum öyle takılıyorum grip gibi. Ateşlenmiyoeum dünden beri. Dr la konuştum bugün negatife dönene kadar doğmaya kalkarsa bebek sezeryana alırız dedi hastane değiştirmeye falan gerek olmaksızın, b planı da yapılmış oldu buna şükür ne diyim...
Bende senin gibiyim yavru ya tek fark test yaptırmadım ben. Nezleyim sadece ateş boğaz ağrısı vücut ağrısı falan yok. Dinlenmekle geçer insallah neredeyse 1 hafta olacak zaten.

Cok guzel kuzucummm hatira olmusss 😍 masallah saglikla kucaginiza alin insallah 🥰
Sağol 🙏🏻 canım, çok keyifli geçti. Biz pandemide çok küçük bi nikah töreniyle evlenmiştik, gelinlikle fotoğraflarımız bile çekilmemişti, bi albümümüz bile yok 🥺 o yüzden şimdi çok heves ediyorum 😍 doğduktan sonrada yenidoğan çekimi yaptırmayı planlıyoruz. Bebeğimize anı kalsın ❤️
Bu arada yarın kontrolümüz var, öncesinde nst çekilecek. Bakalım doktorumuz neye karar verecek 🤔

Sağol 🙏🏻 canım, çok keyifli geçti. Biz pandemide çok küçük bi nikah töreniyle evlenmiştik, gelinlikle fotoğraflarımız bile çekilmemişti, bi albümümüz bile yok 🥺 o yüzden şimdi çok heves ediyorum 😍 doğduktan sonrada yenidoğan çekimi yaptırmayı planlıyoruz. Bebeğimize anı kalsın ❤️
Bu arada yarın kontrolümüz var, öncesinde nst çekilecek. Bakalım doktorumuz neye karar verecek 🤔
Oyyy kıyamamm herşey pandemiye gelmişş 😭 çok minnoş olmuş bence doya doya en güzellerini yapın inşallah 😍🧿 hadi bakalım hayırlı haberler olsun bizi de habersiz bırakma 😘

Çok geçmiş olsun canım 💐 inşallah dinlenerek atlatacaksın ve her şey yolunda gidecek 🙏🏻 Hastanenin de bu durumda sahiplenici bi açıklama yapması rahatlatmıştır. İyi haberlerini bekliyoruz 🌸

Kızlarr bisey sorucam sezaryen hazırlıgı yaptıranlar anestezi kanlar vs anlastigimiz pakete dahil mi yoksa o gün kanlar icin felan ayri ödeme mi yapiyoruz sizlee nasil oluyor bide nst ye ucret ödüyor musunuz biz her gittigimizde 90 tl.veriyoruz ya 36 dan sonra ucretsizmis
Bız hazırlıksızdık
Ama amelıayt oncesı gırmeden yıne alındı
Ek odeme yapılmadı
Hatta ameluayt ucretı de cok ıyı alındı bem o hastaneye hıc sormamıstım asagıya yukarıya bellı baslı orta hallı hastane cok acıbademler gıbı degıldı cunku
Bız sadece 2000 tl verdık oda amelıayt ucretı baska ıstemedıelr hıc....

Bende senin gibiyim yavru ya tek fark test yaptırmadım ben. Nezleyim sadece ateş boğaz ağrısı vücut ağrısı falan yok. Dinlenmekle geçer insallah neredeyse 1 hafta olacak zaten.
İnşallah bir an evvel toparlasın kuzum sen de 🙏🏻

Yarın kontrole gidicem ben Dr bebeğe Bi bakmak istiyor benim de içim rahatlasın hem... Ve sanırım eşimde de hastalık başlıyor 😭 inşallah o da hafif atlatır

Bız hazırlıksızdık
Ama amelıayt oncesı gırmeden yıne alındı
Ek odeme yapılmadı
Hatta ameluayt ucretı de cok ıyı alındı bem o hastaneye hıc sormamıstım asagıya yukarıya bellı baslı orta hallı hastane cok acıbademler gıbı degıldı cunku
Bız sadece 2000 tl verdık oda amelıayt ucretı baska ıstemedıelr hıc....
2000 derken doğuma toplam ödediğin para bu muuu

X