2021 Nisan ayı tüp bebek yaptıracaklar :)

İnşallah bir an evvel toparlasın kuzum sen de

Yarın kontrole gidicem ben Dr bebeğe Bi bakmak istiyor benim de içim rahatlasın hem... Ve sanırım eşimde de hastalık başlıyor inşallah o da hafif atlatır
Sağol kuzum inşallah sağ salim şu süreci atlatsak başka bir şey istemiyorum. Çok geçmiş olsun hafif atlatır inşallah.

Yaa cok iyi ödemissiniz valla kuzum sen bebis icin ne cıkaracaklar bilmiyorum diyodun yogun bakim icin ekstra ucret alindi mi

Yaa cok iyi ödemissiniz valla kuzum sen bebis icin ne cıkaracaklar bilmiyorum diyodun yogun bakim icin ekstra ucret alindi mi
Yokk almadılarr ben hastaneye gıdene kadar cıkıs işlemlerı tamam dedıler
Benek yogun bakıma kıyafetlerı teslım ettım dr u benı kendı odasına aldı tuö acıklamaları yaptı
Bundan sonra takıp etmem gereken yapılan tedavı vs
Sonra hemsıre farklı ıdaya aldı evrakları tekrardan okudu yapmam gerekenlerı yapılan ıslemlerı epıkrızlerı tealım ettı
Tum dosyaları hem kendılerıne hem bana hazırlamıslar ımzaları attırdı bebegı verdıler cıktım odeme yok dedıler

Gü-nay-dınnnnnn (seda sayan tonuylaa okuyalım lütfenn ) herkescikler iyi miiii gece iyi geçti miiii musmutlu haftasonu diliyorummm yarına bir tane daha bebişimix geliyorr heyecan doruktaaa Labellaaa ,, sizi seviyoreee
Gü nayyy dınnnn canımm ( üstümde şıngır şıngır ses yapan belden bağlamalı şeyle göbek atarak gunaydın dediğimi hayal edin siz de ) midemde bi kelebekler uçuşuyor bi kramplar giriyor karnıma heyecandan eşim de sabah kalkmış son 24 saaattt diyo keşke tüm çekeceğin acıları ben yaşasam diyor kıyamammm bi an önce yarın olsunn bu saatlerde doğmuş olacak inşallaahh yavrummm

Yaaaaa maşallahh sizeee son yalnız gününün tadını çıkarr güzel bir keyif kahvesi iç bakımlarını yaptırrrr ohhh sefan olsun

Gü-nay-dınnnnnn (seda sayan tonuylaa okuyalım lütfenn ) herkescikler iyi miiii gece iyi geçti miiii musmutlu haftasonu diliyorummm yarına bir tane daha bebişimix geliyorr heyecan doruktaaa Labellaaa ,, sizi seviyoreee
Uykusuz her gece çılgın ölesiye su içmeye vakit olmuyor derlerdi inanmazdım. Ne zaman büyür bu bebeler. Boşuna bekleme her zamanı zor diyorlar

Aa oda cok ilgincmis yatisı ekstra kabul ediyorlar yani
Sancı çıkınca iki gün ekstradan kaldım ya o zaman için hatta belediğimden uygun tuttu ben 13 - 14 bin civarı bekliyordum doğum 8 bindi eşimde yatış verince iki gün sonra fiyat bilgisi almak için yatışa sormuştu ne kadar diye hazırlıklı olalım açısından 5 bin lira civarı bir fiyat demişlerdi sadece iki gün için çıkış yaparkende yoğun bakım içinde ücret ödeyeceğimizi öğrendim bebişleri çıkarırkende 1330 civarı birşey ödedik hatta tahmin ettiğim fiyatı geçiyor ama ne olduysa beklediğimden daha azını ödedik

Yaaaaa maşallahh sizeee son yalnız gününün tadını çıkarr güzel bir keyif kahvesi iç bakımlarını yaptırrrr ohhh sefan olsun
Son boş günüm gercekten birazdan kuaföre gdiciğimm bugun de sıvı besleniyorum su yoğurt süt komposto flan bebek aç olarak doğacak emcüklenmeye hazırmıyımmm uçlar şimdiden acıyor umarım süt hemen gelirrrrr

Kıyamam sanaa bana herkesim söylediği iki yıl sık dişini sonra daha rahat etceksin inşallah öyle olur kuzucum hepimiz adına
2 yıl sonra 2. Bebeleri koydurcaz aşko bize rahat yok artık herşeye zam gelmiş onlar orda hep para bu sene kiraya kaç tl isticekler bakalım bir de benm gittiğim hastane dolar veya euro üzerinden fiyat veriyordu

2 yıl sonra 2. Bebeleri koydurcaz aşko bize rahat yok artık herşeye zam gelmiş onlar orda hep para bu sene kiraya kaç tl isticekler bakalım bir de benm gittiğim hastane dolar veya euro üzerinden fiyat veriyordu
Ayy ne güldümm kira lafınabizimki 5 yıl gecerliydi valla bozmazlar insallah

Doğum miada çok yakın hemen gelir diye düşünüyorum kuzum düşünme bunları hemen gelmese sonra gelir. Senşn için herşey güzel olsun

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…