2021 Nisan ayı tüp bebek yaptıracaklar :)

Kilya hastanede illa lazim olur dedigin yada luzumsuz dediğin şeyler var mi?nelere çok gereksinim duydun neler kullanmadan geri döndü mesela

Ahah ay valla kız kırmış kafayı

Aminn valla Aminn

Kuzucum ben bugun yaptırdım kan testlerini ve covid testini. Kan testleri 406 tl covid testi 140 tl idi. Doğum yapıldıgı gün 406 tl düşülecek dedi ama covid testi içinde değil dediler zaten dr un asistanı da aynı bu sekılde bilgi vermişti. Ama covid için bize negatif sonuc getirmeniz yeterli olur dediler illa burda yaptırmanıza gerek yok dediler ben kalabalık olmadgı için orda yaptırdım eşim ve annem akşam devlet hastanesinde ücretsiz covid testi yaptıracaklar

Şöyle yavrum önce nstyi diyeyim bir kereye mahsus 90 100lira mı ne öyle bişe verdik sonrasında yok tek seferlikti.
Diğerine gelince. Kadın bize şu şekilde anlatmıştı
doğum paketi 5700,
Epidural anestezi 1500,
Kanları da ameliyat günü değil zten öncesinde alıyorlar o da 600
Ama biz tabi anlaştık. Anestezi ücretini vwrmiycez. Bir de Kanlarımı verdim ya ben parasını ödedim haliyle. En son ödeme yaparken kanları da düşücek o kısmı yanlış anlamadıysak. Yani 5000 e gelmiş olcak he kanlar hariçse yanlış anladıysak 5700 yani. Böyle

Ya ben orayi sormayi unutmusum fiyata bunlar dahil mi diye nst her hafta veriyoruz aysenin hastane hangisi uygunmus valla baya

Ne güzel yazmıssın canım ya içime su serpiliyor böyle ah o duygularr

Geri duseceklerse iyiymis valla ben sormayi unuttm pakete dahil mi diye yaninda kalacaklardanda istiyorlar yani

Ya ben orayi sormayi unutmusum fiyata bunlar dahil mi diye nst her hafta veriyoruz aysenin hastane hangisi uygunmus valla baya
Olsun Bi dahakine oda da gezersin detaylıca sorarsın. Liv hospital kuzum da netten baktığımda bütün özellerden pahalı çıkıyo doğum fiyatları. Ama memleketten dolayı sanırım bana da sizin söylediğiniz fiyatlara göre uygun geldi çok

Ay iyi bari valla adına sevindim bende diyorum ya arkadas 6500 e yapmisti 7000 olsun diyodum fena zamlanmis 8000 e sok oldm da yapacak bisey yok iste yavru kuslar sag salim gelsinde

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…