2021 Nisan Anneleri

Herkese iyi akşamlar.. Bugün ben de korkulu anlar yaşadım. Kontrolüm vardı, her şey iyi dedi. Nstde bebeğimin kalp atışları düzensizdi, baya endişendim, neyse ki doktorum normal sıkıntı yok dedi 🙏 tam rahatladım derken, gelen sarı akıntıyı söylemiştim onun için turnusol ped verdi mor olursa haber ver dedi. Eve bi geldim mor ☹️ bi anda çok kötü oldum, çok korktum ağlamaya başladım, evde de tektim, hemen doktorumu aradım, mosmor olması gerekiyormuş 🤦🏻‍♀️ Niye bu kadar kötü oldum anlamadım, hemen bugün doğuma alacak sandım, doğumdan hiç korkmuyordum hazır değilmişim demek ki
Tam haftalarin kendini alistir herseye heran dogum olabilir yani canim allah buyuktur bi sekilde dogurucaz hepimiz hormonlarin etkisinden herseyden korkmamiz normal. Ama zaten senin bebiste normalmiş sıkıntı yok sukur

Kızlar oğlum doğdu, 9 saat sancı çektim açılmam hiç artmadı doktor da sezaryen dedi. 3170 gram 50 cm doğdu. Spinal sezaryenle doğdu, ilk başta hafif boyun ağrısı falan hissettim şimdi daha yeni bacaklarım açılmaya başladı, biraz ağrım var.
Canım hayırlı olsun sağlıkla gelmiş önemli olan o, Allah analı babalı büyütsün gözünaydın😍🙏🏻
Sağlıkla mutlulukla al bebişini kucağına inşallah 🙏

Evet özellikle akşamları o sertleşmeler oluyor ama belime kasığıma falan vurmadığı için düzenli de olmadığı için pek dikkat etmemiştim şimdi anladım ama teşekkürler canım 🤗

Nstden anlayan var mı bu arada
Sancıların düzensiz ama var☺️ Onlar kalp ritminde olur Ya tepeli inişli olacak☺️ Ozaman düzenli gelmiş oluyor
Benim butun gun oluyor bunlar ya kasilma toplanma olayi oyle olunca nefes alamiyorum hafif canim aciyor gibi
Bütün gün olması güzel ben o olunca çok mutlu oluyorum bugün az oldu üzüldüm inş sıklaşır daha irileşmeden doğarız 🙏🏻

Kizlar birsey sormak istiyorum benim kaşintim var ama şöyleki bacaklarim komple kollarim komple kaşıniyor neden acaba ?
Birde afedersiniz ama idrarim koyu sarı acaba enfeksiyon mu oldum kontrolumede 1hafta var daha ☹🤔

Bende ne mor olmasi lazim diye yaziyi 3 kez okudum heyecandan turnusol u atlamism.😧😧
Hazir olunacak bisi degil, ama oldugunda da basa ciiliyor merak etmeyin.Ilk adet olmadan once annem bana anlatmisti oldum oturdum agladim.Nisani biliodum hazirdim nisanim geldi titriyerek oturdum agladim😅 Ama sonucta hepsi gecti...Ve gececek.Yasadiklariniz cok normal ins zamani gelincd guzelliklerle gelsin.
Teşekkür ederim, inşallah 🙏
Tam haftalarin kendini alistir herseye heran dogum olabilir yani canim allah buyuktur bi sekilde dogurucaz hepimiz hormonlarin etkisinden herseyden korkmamiz normal. Ama zaten senin bebiste normalmiş sıkıntı yok sukur
Tam bi ön hazırlık oldu bana, çok şükür iyi 🙏

Kızlar oğlum doğdu, 9 saat sancı çektim açılmam hiç artmadı doktor da sezaryen dedi. 3170 gram 50 cm doğdu. Spinal sezaryenle doğdu, ilk başta hafif boyun ağrısı falan hissettim şimdi daha yeni bacaklarım açılmaya başladı, biraz ağrım var.
Gözünüz aydın Allah analı babalı büyütsün ❤️:nazar:

Gözün aydın 🥰 sağlıkla büyüsün kuzu inşallah 🤗😍

Kizlar birsey sormak istiyorum benim kaşintim var ama şöyleki bacaklarim komple kollarim komple kaşıniyor neden acaba ?
Birde afedersiniz ama idrarim koyu sarı acaba enfeksiyon mu oldum kontrolumede 1hafta var daha ☹🤔
Kuzum ayni durum bendede var ayaklarim kasinmaya basladi ve kollarim farkedilcek kadsr kasiyorum ozellikle geceleri dahada artiyo idrarimda koyulasti ve bazen kokuyo gibi benimde kontrolume daha var olmadi erkene alicam

Kuzum ayni durum bendede var ayaklarim kasinmaya basladi ve kollarim farkedilcek kadsr kasiyorum ozellikle geceleri dahada artiyo idrarimda koyulasti ve bazen kokuyo gibi benimde kontrolume daha var olmadi erkene alicam
Kizlar kontrolunuzu erkene alin bazi degerlerle alakali bu kasinti eger degerleriniz normal cikarsa gebelik de olabilir bole seyler ama degerlerde oynama varsa gozlem altinda olursunuz

Kizlar kontrolunuzu erkene alin bazi degerlerle alakali bu kasinti eger degerleriniz normal cikarsa gebelik de olabilir bole seyler ama degerlerde oynama varsa gozlem altinda olursunuz
Yarin saglik ocagina gidip vereyim diyorum ayak tabanlarimda da kasinti biraz arastirdim simdi karaciger enzim falan yaziyor korktum gun icersinde kasinti yok aksam oluyor sadece kasinti dokuntu falan yok ilk hamilikte yoktu boyle seyler masallah hersey yasadim bu hamileligimde

Yarin saglik ocagina gidip vereyim diyorum ayak tabanlarimda da kasinti biraz arastirdim simdi karaciger enzim falan yaziyor korktum gun icersinde kasinti yok aksam oluyor sadece kasinti dokuntu falan yok ilk hamilikte yoktu boyle seyler masallah hersey yasadim bu hamileligimde
Olsn bacim her isde vardir bi hayir sen ihmal etme tahlilini ver doktoruna da at sonuclari

Gözün Aydın Allah analı babalı büyütsün canım 🥰

Canım gözünüz aydın, rabbim Analı babakı büyütsün ömrü bahtı güzel olsun inşallaaahh

Mart annelerini takip etmeye gerek kalmadi bizim topikte mart anneleri oldu 🤣 Cok heycanli oldu her gün birimiz dogum yapiyor. Banada kaldi safak 3 🥰 Z zuzuipek canim ne yaptin bittimi dogum öncesi hazirliklar? Allah saglikla kucagina almayi nasip etsin insallah yarim saat sonra kucaginda 🥰

Gözünüz aydın canım. Allah sağlıkla mutlulukla büyütmeyi nasip etsin🙏🙏Maşallah kilosu boyu çok iyi 🧿🧿inşallah sende kısa sürede toparlanırsın tatlım💐💐
Gözün aydın canım..Allah analı babalı büyütmeyi nasip etsin...Darısı bana sabah bende yaşayacağım..Kahve ve bol su iç canım..Ben de ağrılardan korksamda spinal istiyorum o anı yaşamak herşeye bedel..
İnşallah sağlıkla sıhhatle bebeğini kucağına alırsın canım. Allah yardımcınız olsun 🙏🙏

Selam dogumdasim nasilsin? Hersey yolundami? Dogum nezaman tarih aldinmi? Ben ne agustos anasi oldum nede nisan anasi olacam 😄 3 gün sonra dogumum var.
Merhaba canım benimde senden farkım yok yine aynıyız 😌 dün kontrolüm vardı sezaryen planladık 26 Mart saat 11.30 da alacak doktorum 36+3 oluyoruz. Ben serklajlıym biliyorsun şuan dikiş tutuyor bebeği ve çok zorlanıyorum hem kasılmalarım sık oluyor hemde kalpten dolayı sıkıntı yaşıyorum. Hazırlıkları bitirdik bekliyoruz.

X