2021 Mayıs Anneleri ve Bebekleri

Bebeğinizin cinsiyeti

• Ankete Katılan
    286
Nasılsınız arkadaslar
Bayag sessız buralar :)
2 yas a dogru yol aldık, delı gıbı bagırıp cagıran bı cadım var sanırım su sendrom bızı bayag erken yakaladı 🫣 bebekler nasıl, nası gıdıyor hersey yolunda mı?

Nasılsınız arkadaslar
Bayag sessız buralar :)
2 yas a dogru yol aldık, delı gıbı bagırıp cagıran bı cadım var sanırım su sendrom bızı bayag erken yakaladı 🫣 bebekler nasıl, nası gıdıyor hersey yolunda mı?
Selam canım topik sesizlesti .benimde hayatim iş ev öykü derken akıp gidiyor

Aşağıdaki modeli kullanıyorum, f/p olarak iyi bence. Bide başka model kullanmadığım için kıyas yapamıyorum, biraz kırışıklık tabii oluyor ama sanırım hepsinde aynı bu durum. Su boşaltması, filtre temizliği falan kolay. Biz gidere bağlatmadık, kapalı balkonda sadece fişe takılı vaziyette duruyor, suyunu iki kurutmada bir manuel boşaltıyorum. Doluluğa göre kurutma süresi uzuyor veya kısalıyor ama ben hep full dolu çalıştırıyorum, 3 saat sürüyor kurutması.
Merhaba , araştırırken yorumunuzu gordum bende bu modeli daha yeni aldım.Bebek kiyafetlerini nasil kurutuyorsunuz acaba cekme yapıyormu bilgi verirmisiniz.

herkese merhaba.. konu benim ama kızım mayısta doğacakken nisanda doğmuştu 😅

40 gün oldu bezi bırakalı, arada kaçaklar ve bazı sorunlar olsa da büyük oranda çözdük. siz ne durumdasınız?
Harikasınjz maşallah.
Benim kızım daha klozete lazımlığa oturmayı reddediyor. Ben de zamana bıraktım artık.

X