2021 Mayıs Anneleri ve Bebekleri

Bebeğinizin cinsiyeti

• Ankete Katılan
    286
Ya atlet demişsin ben Sütyen sandım. Emzirme atleti çok gereksiz bence. Yakası esnek tüm atletler aynı işi görüyor. Özellikle v yaka seklinde olanlar.

Çok sade ve sağlam de mi ben de çok beğendim. Yatagin içine de arastirma yaparken yatasta indirim vardı, bir de omurga destekleyici vs özelliği var diye ordan alalım dedik
Aynen çok sade güzel. Valla o omurga olayı vs ilk gebelikte ben de çok araştırdım da gereksiz oluyor sonra öyle yerlerde yatmak zorunda kaldı ki. Çilek ten aldık biz en başta. Yatmadı hiç. Sonuç yer yatağı oldu. Gece de ben yanına iniyordum 1 yaşını geçince de o da yapıp montessöri yatak aldık.

Canım cok gecmis olsun sonuç cıktı mi. Ne durumdasın.
Toplu cevap olsun kızlar , bir türkiye klasiği numune yetersiz alınmı ben bunu numune alındıktan 9 saat sonra öğreniyorum.yarın bidaha gitcekmişim.yani covit olmayanı bile git gel covit yapcaklar.sorun şu ki , benden 2 saat sonra annemde verdi test ,temaslıyız diye , onunda yetersiz numune geldi tekrar vercek.yahu bir numune almak bukadarmı zor.işin yoksa git zaten zor yürüyorum , upuzun çubukları sok ağzıma burnuma irrite oldum zaten.nediyim Allahtan hayırlısı olsun.inşallah halim olur buraya girmeye yarın özet geçerim tekrar size.tek tek cevap yazamıyorum nolur kimse kusura bakmasın halsizim ilaçlarda ağır geldi biraz sanırım.hepiniz Allaha emanet olun dualarınızı eksik etmeyin nolur

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…