2021 Kasım Anneleri

Bebeğimin cinsiyeti ...

• Ankete Katılan
    270
Kızlaaaar ben dünden beri hareket hissediyorum bariz kendime sürekli hayır ilk çocukta bu kadar erken hissedilmezmis baska bsydr diyorum ama sürekli farkli noktalarda hissettim ve bana kalirsa kesinlikle bebegin hareketleriydi
Nasıl bi hareket canım bende pıt pıtlar çok uzun sürdü o mu acaba

Öyle diyorlar canım filede yıkıyordum ben yine öyle yaparım. Fileyi ince almıstım o zmaan arastırırken kalınlar içinde su tutuyor bebek üşüyor vs gıbı yazı okumustum birde baslarda iki kili yıkıyoruz ya anne biir yıkarken dıgerıde ustune az az su gezdırsın üşümesin diyordu

Farkli bi his zaten hissetigin doğrudur canim ben ilk bebeğimi 18 gibi hissetmistim
Evet gerçekten olunca anlaşılıyormuş, hep oyle diyorlardi cok tatlisss
Bebiştir o hareketler ilkinde 16-17. Haftalarda hissetmiştim. Hareketlerini hissettikten sonra kesinlikle farklı bir bağ oluşuyor
Ayyy gercekten yaaa, cok mutlu oldum resmen iste şimdi iletişime gectik dedim
Muhtemel bebektir. Ben daha ayırt edemiyorum ya ilkinde 16 17 baya net hissetmiştim sanki. Yada koşturmak tam kendimi dinleyemiyorum
Ahhh son brkac haftadir totomun ustune oturamiyorum ki sen o kosturmayi bana sor ama kendini fark ettiriyormuş yaaa çok değişik
Nasıl bi hareket canım bende pıt pıtlar çok uzun sürdü o mu acaba
Boyle içinde bir sey hopluyorms gibi bolge bölge, kelebek gibi, iceride bi sey karnını yokluyormus gibi

10 gün önceydi benim randevum ve kendi doktorum 1 ay sonraya verdi yeni randevuyu. Teeee 25 hazirana. Durur muyum? Iıı-ıııh durmadım Dün bizim burda beğendiğim bi hastane var aradım herhangibi doktora randevu sordum, baktım varmış. Gittim hemen Biraz da cinsiyet netleştirme ümidiyle. Amaaaaaa Yine bağdaştı, yine göstermedi ufaklık. En azından bebişi gördüm, her şey yolundaydı onu duydum içimi tahatlattım döndüm

Bence benim hissettiğim de bebek ama bi tutarlılık yok bazen 2 gün tık yok sonra başlıyor genel de gece oluyor sanki tam yatmaya hazırlanırken gündüz çok hissetmiyorum hissetsemde içerden bir dokunuş sürtme hissediyorum henüz kuvvetli bir tekme hissetmedim stres yapıyorum hareket etmediği akşamlar da bebekler bu haftalar da uyuyor mu acaba

Canım bende dun gece yatakta tam yatar pozisyonda degıldım yarım ama sola dogru yaslamıstım karnımı öyle hissettım. Emin olamıyor insan ikincide olsa ya hastanede goruyorum mesela kıpır kıpır ama bende his sıfır

Evet yan yatınca karnına değen şey o aslında bende eminim ama tutarlılık yok henüz daha küçük belli pozisyonda hissettiriyor kendini çünkü içerisi geniş her zaman karın duvarına yada rahme baskı yapmıyor ama işte insan korkuyor tutarlılık olmayınca

Yok canım olunca sevın olmayınca korkma şimdilik. Kızıma hamileyken büyük oldugu halde ıkı gun hic hissetmedıgım oluyordu doguncada sakin olacak herhalde dedik ama

Uyuyorlar tabikide fazla uyoyorlar hatta
Bu haftalar hareketlerini takip edemezsin hissedersin ama dediğin gibi iki gün hiç hissetmeyebilirsin takip için erken yani
Ben 14 haftadan beri hissediyorum aralarda iki gün hiç hissetmediğim oldu
Ama bir hafta 10 gündür çok net ve sürekli hissediyorum dün gece uykudan bile uyandırdı çok fazla hareketliydi sanırım akşam yediğim tatlının da etkisi oldu 5 dk önce kıpır kıpırdı mesela 1 saat sonra falan yine hareketlencek büyük ihtimal hareketlenmesede bı soda içerim hemen kıpraşır abiside böyleydi

Bende 13+4 ten buyanamhissediyorum bebek ni hafta önde ama tutarlılık yok işte sizin 19. Hafta maşallah çok normal o haftalar zaten hissediliyor benim kızımda 18. Haftada idi bir hafta bile farkediyor

Ben hiç hissetmiyorum ya Ultrasonda hareketliydi ama hala birşey yok ,18+2 oldum ama elimi koyunca bazen o da binde bir . Bir an önce başlasa bizimkiler de

Çılgınlarca alışveriş yapmak istiyorum etrafımda bebeğini kaybedenleri duyunca frenliyorum son güne kadar hiç bir şey alma nolur nolmaz gördükçe üzülürsün fln ben 7.ay sonrası 3 5 bişi bakcam artık

Allah korusun canım ama nasıl diyim sadece Allah bilir dogdugu gün kaybeden ver. Söylemesi bile cok acı cok zor Allah evlat acısı yasatmasın.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…