2021 Kasım Anneleri

Bebeğimin cinsiyeti ...

• Ankete Katılan
    270
Eskiden 2012 zamanı ablam primaya üye oldu 3 5 bişi geldiydi inşallah bizede bedava bişeyler denk gelir

Maşallah yaa ben de ilk hamilelliğim diye midir nedendir bilmiyorum nasıl bişey olduğunu o yüzden hissetmiyorum belki hissediyorumdur ama net olsa kesin hissederdim şuan anlayamıyorum bebeğin hareketlerini
İlk olduğundandır canım bende kızımda anlamıyordum bide sırt üstü yattığımda daha çok hissediyorum

Ben de öyle maalesef. Bağdaş kuruyor ikidir 13. Haftada gittim aynıydı dün gittim yine aynı on gün sonra tekrar gidicem doktora o zaman da netleşir artık inşallah. Bacak arasını göremeyınce kız dıorlar emın olamıyoruz biz de o yüzden

Dr 3 boyutlu renkli ultrason açıp bacak arasına gösterdi sizin de sadece normal ultrasonla mi baktı 16+0 da yüzde yüz erkek dedi değişir mi acaba haftaya başka Dr a gidecegm
3boyutlu ile bakıldı canım ama hiç kimildamadi tam göremediği için de kesin bir şey diyemedi haftaya tekrar gidicem bakalım
Evet biz de ikidir aynı dedim ki tedirgin bir şekilde bacakları sıkıntılı değil demi dedim Allah korusun hiç pozisyon değişmemiş yok dedi Dr rahatlattı beni ama evet %90 kız demesine rağmen emin olamıyoruz aynısı oğlumda da olmuştu

Kızlaaaar ben dünden beri hareket hissediyorum bariz kendime sürekli hayır ilk çocukta bu kadar erken hissedilmezmis baska bsydr diyorum ama sürekli farkli noktalarda hissettim ve bana kalirsa kesinlikle bebegin hareketleriydi
Farkli bi his zaten hissetigin doğrudur canim ben ilk bebeğimi 18 gibi hissetmistim

Günaydın dün gece aklıma gelen bir soruyla geldim sabah sabah oğlumu yıkarken küvetin dibine bir sünger koyup suyu da yarıya yakın doldurup çocuğu koluma yatırıp yıkıyordum. Usumuyordu çok rahat mutlu yikaniyordu en son kaldırıp durularip çıkarıyordum. Kızlarda durum farklı mi suya yatırmak enfeksiyon açısından bir risk mi? Bilen bir el atsın

Sezeryen doğumları kaç dk sürüyo ablam genel olduydu 2012de 15 dk çocuk geldi bi 15 dk sonra ablam gelmişti sanki
En fazla 45 dk sürüyor. Ama genelde 15 dk içinde bebek doğmuş oluyor
Allah gönlüne göre versin inşallah canım bence bu kadar yuksem ihtimal vermişse biseyler görmüştür

Kızlaaaar ben dünden beri hareket hissediyorum bariz kendime sürekli hayır ilk çocukta bu kadar erken hissedilmezmis baska bsydr diyorum ama sürekli farkli noktalarda hissettim ve bana kalirsa kesinlikle bebegin hareketleriydi
Bebiştir o hareketler ilkinde 16-17. Haftalarda hissetmiştim. Hareketlerini hissettikten sonra kesinlikle farklı bir bağ oluşuyor

Muhtemel bebektir. Ben daha ayırt edemiyorum ya ilkinde 16 17 baya net hissetmiştim sanki. Yada koşturmak tam kendimi dinleyemiyorum

Küvet filesinde yikiyordum ben hep usumesin diye yanında Soba aciyordum bunda da aynisini yaparım artık

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…